Ruyada birden fazla ses karmasi ve uyaninca yazi gormek

lGeceMavisi

Kayıtlı Üye
Merhaba cok sık yasadigim bi durum var. Lucid ruyanin farkli bi seklini yasiyorum. Ruya oldugunu anliyorum ama ruyami baska birisi yonetiyor. Genelde beni korkutuyor bende yapma etme diye diye bi kaliyorum. Tabikide bilincaltimdir bu ama uyanma seklim (o kontrol ediyorsa) hep soyle oluyor. Bir ses duyuyorum o sese yonelmemi sagliyor sesi takip ediyorum sesler cogaliyor birden fazla heryerden ayni anda farkli sesler duymaya basliyorum o surecte de cok kotu oluyorum ruyamda bayiliyorum gercektede ayiliyorum. Ruyasinda buna benzer uyanma sekli yasayan var mi ayni anda birden fazla ses duyarak ruyada sinir krizi gecirip uyanan oluyor mu acaba ruyanin o asamasinda bilincaltimin karmasikligina falan mi iniyorum. Bir de uyandigimda duvarda sembolsel yazilar goruyorum mesela runik alfabesi gibi diyebilirim. Hani isiga odaklanirsiniz sonra bos duvara bakip gozunuzu kirptiginizda ampulun seklini gorursunuzya onun gibi goruyorum yazilari tum duvar yaziyla kaplaniyor

Edit: Uyandigimda genelde saat 3 bucuk civarlari oluyor uyuyup uyaniyorum yarimsaat arayla ve ruyanin akisi hic bozulmuyor devam ediyorum kaldigi yerden, genelde saat 6 bucuk 7ye kadar suruyor

Son düzenleme: