Rüya

I'm

Kayıtlı Üye
Bir kaç gün önce garip bir rüya gördüm
Rüyamda amcam babam ve iki kardeşim ile bir oda da oturmuşuz birbirimize bakıyoruz ve bir anda alnımın ortasında yeni bir göz çıkmaya başladı ve bu üçüncü göz sayesinde sırayla oda da ki herkesin kafasına girip kimsenin bilmediği sırlarını söylemeye başladım ve herhalde sonradan farklı bir rüyaya geçiş yaptım yine aynı kişiler ile bir itfaiye aracının önündeyiz bir anda insanlar çevreye saldırmaya başlıyor korkudan hemen herkes arabaya biniyor bir anda ordan kaçmak için arabayı kullanmaya başlıyorum araba ilerliyor ama daha arabayı bile çalıştırmamışım amcam şaşkın halde bana bakıp nasıl bunu yaptığımı söylüyor bende 3 göz sayesinde olduğunu söyledim ve uyandım.
Kaç gündür aklıma takıldı bir yorumu olan var mı?

nyctophilia_

Kayıtlı Üye
Bir kaç gün önce garip bir rüya gördüm
Rüyamda amcam babam ve iki kardeşim ile bir oda da oturmuşuz birbirimize bakıyoruz ve bir anda alnımın ortasında yeni bir göz çıkmaya başladı ve bu üçüncü göz sayesinde sırayla oda da ki herkesin kafasına girip kimsenin bilmediği sırlarını söylemeye başladım ve herhalde sonradan farklı bir rüyaya geçiş yaptım yine aynı kişiler ile bir itfaiye aracının önündeyiz bir anda insanlar çevreye saldırmaya başlıyor korkudan hemen herkes arabaya biniyor bir anda ordan kaçmak için arabayı kullanmaya başlıyorum araba ilerliyor ama daha arabayı bile çalıştırmamışım amcam şaşkın halde bana bakıp nasıl bunu yaptığımı söylüyor bende 3 göz sayesinde olduğunu söyledim ve uyandım.
Kaç gündür aklıma takıldı bir yorumu olan var mı?
Başta iki teorim var benim
Alnının ortasında bir göz çıkıp zihnine girip sırlarını söylemişsin.Çevrendeki insanların rüyanda gördüğün kişilerin senin hakkında veya senden saklanan bazı şeyleri öğrenip hayal kırıklığına uğrayabilirsin.Ya da bir şeyin etkisinde kalmış olabilirsin
İtfaiye ise genelde iyiye yorumlanır bazı hayatında sıkıntılar yaşadığını görüyorum onlardan yakın zamanda kurtulucağını ama zorlu bir süreç geçireceksin.
Bir de ilk başta dediğim gibi amcanın senden sakladığı bir şeyler olabilir öğrenmenden yapmandan korktuğu şeyler veya çevrende ki insanlardan rüyandaki*
Benim yorumum bu biraz daha dikkatli olmanı tavsiye ederim ve 2. dediğim de ise rahat olabilirsin bazı sıkıntılarından dertlerinden kurtulacaksın biraz zorlu bir sürece gireceksin.En azından ben öyle yorumladım :)