Rüya yorumu:)

Shining Brighter

Kayıtlı Üye
Son derece tipik bir uğrama.
Üstüne çok fazla düşme, yoksa bilinç altın kendi astral modelini de sana sormadan yaratır ve bu modeli sana dayatarak kontrolsüz büyümeye çalışır.

Kara kedi şeklinde sıklıkla uğrama yaparlar varlıklar. Onları sevmenizi ve şuur altından onlara alıșmanızı isterler. Yani ele geçirilebilir olup olmadığınızı denetlerler tepkilerinizi ölçerek. Sonra da en zayıf anınızda bir anda çarparlar. Yani uğramalarla oluşmuş, sizin de serbest bırakmada zorlandığınız bilinç altı kalıplarınızın uzandığı korkularınızı ve panik ataklarınızı sürekli tetikleyerek sizi her seferinde mağdur ederler.
Aslında korumam var nasıl oldu ki

Shining Brighter

Kayıtlı Üye
Son derece tipik bir uğrama.
Üstüne çok fazla düşme, yoksa bilinç altın kendi astral modelini de sana sormadan yaratır ve bu modeli sana dayatarak kontrolsüz büyümeye çalışır.

Kara kedi şeklinde sıklıkla uğrama yaparlar varlıklar. Onları sevmenizi ve şuur altından onlara alıșmanızı isterler. Yani ele geçirilebilir olup olmadığınızı denetlerler tepkilerinizi ölçerek. Sonra da en zayıf anınızda bir anda çarparlar. Yani uğramalarla oluşmuş, sizin de serbest bırakmada zorlandığınız bilinç altı kalıplarınızın uzandığı korkularınızı ve panik ataklarınızı sürekli tetikleyerek sizi her seferinde mağdur ederler.
Aslında biliyorsunuz çarpılmadan yeni kurtulmuştum.korumadan sonra bir daha gelmezler denmişti.siz öyle diyince ürktüm.bir de bu sıra çok istirahat ediyorum yatağımda falan görmek huzursuz etti şimdi.:(

Shining Brighter

Kayıtlı Üye
Mesajı gördüğümden beri huzursuz oldum baya ve en ufak bir sesten korkuyorum..

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,

Öncelikle rüyanızın 38 boyuta ait olduğunu ve herhangi bir anlam taşımadığını bildirmek isterim. Haberci rüya değil, bilinçaltı kurgu rüyası statüsündedir görüleriniz. Lakin yakın zamanda kariyeriniz, iş dünyanız ile ilgili ciddi bir değişiklik yaşayacaksınız hatta yaşamış bile olabilirsiniz. Bu değişim sizi ilk başta rahatsız edebilir lütfen kararınızı değiştirmeyin, sizin için en iyisi bu olacak.

Saygılarımla.

Shining Brighter

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Öncelikle rüyanızın 38 boyuta ait olduğunu ve herhangi bir anlam taşımadığını bildirmek isterim. Haberci rüya değil, bilinçaltı kurgu rüyası statüsündedir görüleriniz. Lakin yakın zamanda kariyeriniz, iş dünyanız ile ilgili ciddi bir değişiklik yaşayacaksınız hatta yaşamış bile olabilirsiniz. Bu değişim sizi ilk başta rahatsız edebilir lütfen kararınızı değiştirmeyin, sizin için en iyisi bu olacak.

Saygılarımla.
Teşekkür ediyorum:) yaşadım aslında ve kontrolüm dışında oldu.hatta hayatım altüst oldu bu durum yüzünden çeşitli hastalıklarım hatta çarpılma bile yaşadım şu an kurtuldum tabi ama bedensel şoku atlatamıyorum

Shining Brighter

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Saygılarımla.
Yani o kediden rahatsız olurken aynı zamanda ona bir alışmışlık hissi de vardı, rüya olay silsilesinden çok his ve duygu doluydu ,
Saygılarımla tekrardan

Retro

Kayıtlı Üye
Aslında korumam var nasıl oldu ki

Koruman varsa zaten korumuş. İçten içe mesaj bile vermiș koruman :
"Kale içeriden fethedilebilir dikkat et" demiș:

O görüntüyle ilgili hissettiğim şey kediden ürktüğüm aynı zamanda ona alıştığım hissiydi

Bu ne demek?
Kendi korumanı kendin delebilirsin demek.

Yani korunan kaleler nasıl fethedililir? Truva atı ile. İçeriden. Spam atılarak.

Retro

Kayıtlı Üye
Aslında biliyorsunuz çarpılmadan yeni kurtulmuştum.korumadan sonra bir daha gelmezler denmişti.

Öyle bir şey yok. Gelirler ama eskisi gibi ele geciremezler. Ama kendilerini hissettirirler. Gerisini koruma halleder. Kafesindeki aslandan korkmak aslında içindeki aslandan korkmaktır.

Senin durumun dıșla değil, içinle.
siz öyle diyince ürktüm.

Ürkülecek bisey yok ki. Herkes yașar bunu.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Merhabalar.uzun bir zamandır ilk kez rüya görüyorum ve işaret olduğuna dair bir hissim var.
Yatağımın üzerindeyim , ama baza yarı açık,bazanın altında siyah bir kedi var , bazı yerleri leke yapmış.o görüntüyle ilgili hissettiğim şey kediden ürktüğüm aynı zamanda ona alıştığım hissiydi.neden kovmuyordum bilmiyorum.bunun dışında yatak çok dağınık ve ben de çok endişeliydim
Yakınınızda olalan "kovamadiginiz" düşmandan ihanet, dedikodu , iftira gibi kötü şeyler gelecek. Hazır olun.

Shining Brighter

Kayıtlı Üye
Öyle bir şey yok. Gelirler ama eskisi gibi ele geciremezler. Ama kendilerini hissettirirler. Gerisini koruma halleder. Kafesindeki aslandan korkmak aslında içindeki aslandan korkmaktır.

Senin durumun dıșla değil, içinle.

Ürkülecek bisey yok ki. Herkes yașar bunu.
Şimdi fark ettim koruma boynumdan düşmüş :) ve evi karınca bastı.biraz panikledim

Shining Brighter

Kayıtlı Üye
Yakınınızda olalan "kovamadiginiz" düşmandan ihanet, dedikodu , iftira gibi kötü şeyler gelecek. Hazır olun.
Size gitgide hayran olmaya başladım:D komşumun beni ev sahibime ‘geceleri yüksek sesle ağladığım’ gerekçesiyle şikayet ettiğini öğrendim :)

Shining Brighter

Kayıtlı Üye
@Echerzy Tipe bak. İnsan gelir sorar hayırdır kardeşim, sorunun ne? diye. Böyle komşuları dövmek lazım, benim de başıma geldi. Bir kaza geçirdim, her tarafım kan eve girip çıktım diye korkup ev sahibine şikayet etmişlerdi. İnsan evladı olsalar gelip sorarlar.
Değil mi? Beni üzen bu oldu aslında, bana söyleyebilirdi.İyiliklikler karşılıklı yapılmaz elbet ama çok da iyiliğimin dokunduğu biriydi.Yani çok da önemsediğim biri değil de işte düşmanlık görme hissi hiç hoş olmuyor hele ki kapı komşunuz.. Benim çarpıldığım dönemde insanlar bana böyle cephe almaya başlamıştı o yüzden bir nebze frekans düşmesinden gelen şeye bağlamak istiyorum
Geçmiş olsun size bu arada. Sonrasında ne yaptınız , tartışma vs oldu mu?

Ü

Üye silindi 76175

Değil mi? Beni üzen bu oldu aslında, bana söyleyebilirdi.İyiliklikler karşılıklı yapılmaz elbet ama çok da iyiliğimin dokunduğu biriydi.Yani çok da önemsediğim biri değil de işte düşmanlık görme hissi hiç hoş olmuyor hele ki kapı komşunuz.. Benim çarpıldığım dönemde insanlar bana böyle cephe almaya başlamıştı o yüzden bir nebze frekans düşmesinden gelen şeye bağlamak istiyorum
Bir tek çarpılan siz olmuyorsunuz demek ki, belki sizin haricinizde kalanlardır çarpılanlar da, hedef sizsinizdir.

Yok, muhattab olmam. Girerken kapıyı tutar selamımı veririm gerisi onların bileceği iş. Teşekkür ederim.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Değil mi? Beni üzen bu oldu aslında, bana söyleyebilirdi.İyiliklikler karşılıklı yapılmaz elbet ama çok da iyiliğimin dokunduğu biriydi.Yani çok da önemsediğim biri değil de işte düşmanlık görme hissi hiç hoş olmuyor hele ki kapı komşunuz.. Benim çarpıldığım dönemde insanlar bana böyle cephe almaya başlamıştı o yüzden bir nebze frekansh düşmesinden gelen şeye bağlamak istiyorum
İyiliklerin karşılığı beklenmez tabi. Ama yapılan iyiliklerin karşısında kötülük gorunce ister istemez üzülüyor insan. İçinizde tuta tuta carpildiniz zaten. O yüzden ya intikam alın, ya da size söyledim BSFF yöntemi veya başka bir yöntemle işleyin. İçinize
ata ata zaten bu hale geldiniz.

Shining Brighter

Kayıtlı Üye
İyiliklerin karşılığı beklenmez tabi. Ama yapılan iyiliklerin karşısında kötülük gorunce ister istemez üzülüyor insan. İçinizde tuta tuta carpildiniz zaten. O yüzden ya intikam alın, ya da size söyledim BSFF yöntemi veya başka bir yöntemle işleyin. İçinize
ata ata zaten bu hale geldiniz.
Haklısınız bunların üstüne en çok yiyip bitiren sürecin sonunda tüm gücümü kaybetmiş olmamdı, yani şu an baya survive moddayım aman kimse ilişmesin şeklinde zira kendimi ayağa kaldırmam gerekiyor.ve maalesef bu kişilere ailemden tutun eski partnerim komşularım vs dahil.ondan kısır döngüye girdi kötüleştikçe daha kötü oldu.o yüzden intikamdan ziyade amacım sağlığımı düzeltmek, düzenimi kurmak.bu sürecin sonunda ne mental sağlığım ne fiziki sağlığım kaldı.ölümün kurtuluş olmadığına inandığım için hala hayattayım ve bir umut kendimi eski gücüme ve sağlığıma döndürmek için yaşıyorum.şu an az enerjimi onlar için harcayamam, isterdim intikam almayı ama acı olan yapamam, en kötü hissettiren de bu, aciz hissettiriyor

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
enerjimi onlar için harcayamam, isterdim intikam almayı ama acı olan yapamam, en kötü hissettiren de bu, aciz hissettiriyor
Amaaan ... Enerji harcamak gerekmeyen bir yöntem biliyorum. Psikolojik büyü. Komşunun kapısına büyü yapılmış süsü veriyorsunuz. Biraz yağ lekesi, biraz iğne, serpilmiş ot( nane falan olur.) Hoca hoca dolaşsınlar şerefsizler.
Hem bunun pratik tarafı var, sizi unutup, kendi dertleriyle meşgul olurlar.

Shining Brighter

Kayıtlı Üye
Amaaan ... Enerji harcamak gerekmeyen bir yöntem biliyorum. Psikolojik büyü. Komşunun kapısına büyü yapılmış süsü veriyorsunuz. Biraz yağ lekesi, biraz iğne, serpilmiş ot( nane falan olur.) Hoca hoca dolaşsınlar şerefsizler.
Hem bunun pratik tarafı var, sizi unutup, kendi dertleriyle meşgul olurlar.
Güzel fikirmiş doğrusu 😁 teşekkür ederim.Keşke size ulaşabiliyor olsaydım , size bir şey soracaktım unutmuştum.varlıkların verdiği bedensel zararı geçirme yöntemi veya bir sigil var mıdır 🙏🏼