RÜYA YORUMLARINIZ İÇİN BURAYA !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pantea

Kayıtlı Üye
ruyamda beyaz bır kopek benden asagıda dere kenarı gıbı su yoktu duruyor ben araba ıcndeyım endıselıyım yıkık dokuk bına goruyorum eskı bır okul gıbı savas gıbı ıkı taraf var ama ne konuda cekısme oldugunu anlayamadım sıkılıyorum
yorumunuzu beklıyorum
Sadakat konusunda endiseleriniz var ya birinin sadakatinden suphelisiniz yada sadik olmaniz gerekenn bir konuda dusunceleriniz var kafaniz karisik sadakatle ilgili durum her ne ise su sira kafanizi cok fazla kurcalamakda, durust davranmanizi gerektirecek bir ikilemde kalmis olmaniz da mumkun .

Pantea

Kayıtlı Üye
bayanım ama şimdi böyle yazınca rüyanın yorumunu daha da merak ettim:)
Erkeklerle ilgili olumsuz dusunceleriniz var onlara karsi cok temkinli yaklasmaya calisiyorsunuz , guvenilmez olduklarini dusundugunuz icin tetikdesiniz, ailenizdeki erkeklerle iliskileriniz iyi olabilir ama bilinc altinizda ayni guvensizligi onlara karsida hissediyorsunuz( baba , agabey v.s) toplumdaki erkek cinsi ile ilgili guvensizlikleriniz var, zararli ve engellenmeleri gereken kisiler olduklarini dusunuyorsunuz, bu dusuncelere sahip olmanizda babaniz ve yakin cevrenizin erkek cinsi hakkindaki yaklasim ve dusunceleri sizi cok etkilemis.

Huzun

Kayıtlı Üye
merhaba ben ruyamda ucaga binmistim ve yolculuk yapicaktim ucak cok kalabalikti ve birden film takiyorlar izlememiz icin ben filmi izlerken uyuya kaliyorum ve birden bagirma seslerine uyaniyorum ve uyandigimda ucak dimdik gidiyor ve sonra sanki baska bir gezegene geciyor karanlik ve kucuk yildizlar orayi yildizlar aydinlatiyordu ve birden herkes ucak yaniyor diye bagirmaya basladi ve bende dua okumaya basladim duayi okurken uyandim uyandigimda kalbim carpiyordu yorumlarsaniz sevinirim pantea ilginize cok tesekkurler

loeb

Kayıtlı Üye
DIREK KIZIN MESAJINI AKTARMAK DURUMUNDAYIM KIZ MERAK ETMIS BUYUZDEN DIREK AKTARDIM RUYAYI SAGOLUN SIMDIDEN

Gunaydn sevgilim gece surekli birileriyle bogusuodum beddua ettn ruyamda çarpildm

Yok adam sohbet edio camideydm namaz kiliodum kilarken sol tarafimdan bisey beni cekiodu ve acayip titriodum zor zar bitirdm namazi megerse benim oturdugum yerin enerjisi kotuymus beni etkilemis o arada yerimi dgstirdm namaz kilmak icin ezan okunuodu insanlar falan toplandi kalktgmdada ezan okunuodu cok acayipti yamuldum resmen

Bitti ama cok kotuydum zangr zangir titredm suratim yamuldu tekrar uyudugumdada kocaman kuzucevirme yiyodum igrenc ya kokuyo falan ama bskasi yiyodu sanki ben yiyomusum gbiydi iyy

takildgm nokta topuklu ayakkabi gyodum yesil montm vardi ve altim çiplakti basortu sarip kiliodum namazi bu arada bacaklarim cok guzeldi bu kuzuda hastanede yatio sisman zengn bi kadn annesi babasina naz yapio kocaman posetn icindn uzüm cikartiolar kendileri yiyo snra kuzu cikartio kiz yiyo ama kitliktan cikmis gbi orda kuzunu tadini kokusunu aldm cok kotuydu

Yok ama annemler de vardi hatta yengem kibleye yan tarafina almis kiliodu bide kudakta bebegm varmis ama benmi dogurdum hatirlamiorum birinin kucgna verdm bebegi korktm ya bide ezanla uyandm tam tirstm

Cok degsikti tam hatirlamiorum ama guzeldi hep optm seni sarildm da kalktgmda bi acayp hissettim kendmi serkan ne alaka die snra otobus yolculugu yapiomusum didmle beraber bu avea hatli telimi kaybetmism falan tursu gbi bisey yiyodum bi ara guzeldi tadi:) sabh telimi aradm cok korkunç ya telimin kaybolmasi bence bu kabustu

Pantea

Kayıtlı Üye
merhaba ben ruyamda ucaga binmistim ve yolculuk yapicaktim ucak cok kalabalikti ve birden film takiyorlar izlememiz icin ben filmi izlerken uyuya kaliyorum ve birden bagirma seslerine uyaniyorum ve uyandigimda ucak dimdik gidiyor ve sonra sanki baska bir gezegene geciyor karanlik ve kucuk yildizlar orayi yildizlar aydinlatiyordu ve birden herkes ucak yaniyor diye bagirmaya basladi ve bende dua okumaya basladim duayi okurken uyandim uyandigimda kalbim carpiyordu yorumlarsaniz sevinirim pantea ilginize cok tesekkurler
Kontrolunuzun baska guclerin( Allah,gizli gucler yada yakin cevre) elinde oldugunu hissediyor ve korkuyorsunuz,yasantinizin gidisatini tamamen kendi elinize almaniz gerekdigini dusunuyorsunuz ama kendinizle ilgili tum kararlari tek basiniza almaniz gerekebileceginden eger yasantinizda sorunlarla karsilasirsaniz bas edememekden korku duyuyorsunuz, insanlarin sizi elestirip kendi etti kendi buldu tarzi dusunmelerinden cekiniyorsunuz.Bu ruya genel olarak icinizde bilinc altinizda birikmis korkkulari simgeliyor , ustesinden gelemediginiz korkulariniz bu bicimde yansimiz .

Pantea

Kayıtlı Üye
DIREK KIZIN MESAJINI AKTARMAK DURUMUNDAYIM KIZ MERAK ETMIS BUYUZDEN DIREK AKTARDIM RUYAYI SAGOLUN SIMDIDEN

Gunaydn sevgilim gece surekli birileriyle bogusuodum beddua ettn ruyamda çarpildm

Yok adam sohbet edio camideydm namaz kiliodum kilarken sol tarafimdan bisey beni cekiodu ve acayip titriodum zor zar bitirdm namazi megerse benim oturdugum yerin enerjisi kotuymus beni etkilemis o arada yerimi dgstirdm namaz kilmak icin ezan okunuodu insanlar falan toplandi kalktgmdada ezan okunuodu cok acayipti yamuldum resmen

Bitti ama cok kotuydum zangr zangir titredm suratim yamuldu tekrar uyudugumdada kocaman kuzucevirme yiyodum igrenc ya kokuyo falan ama bskasi yiyodu sanki ben yiyomusum gbiydi iyy

takildgm nokta topuklu ayakkabi gyodum yesil montm vardi ve altim çiplakti basortu sarip kiliodum namazi bu arada bacaklarim cok guzeldi bu kuzuda hastanede yatio sisman zengn bi kadn annesi babasina naz yapio kocaman posetn icindn uzüm cikartiolar kendileri yiyo snra kuzu cikartio kiz yiyo ama kitliktan cikmis gbi orda kuzunu tadini kokusunu aldm cok kotuydu

Yok ama annemler de vardi hatta yengem kibleye yan tarafina almis kiliodu bide kudakta bebegm varmis ama benmi dogurdum hatirlamiorum birinin kucgna verdm bebegi korktm ya bide ezanla uyandm tam tirstm

Cok degsikti tam hatirlamiorum ama guzeldi hep optm seni sarildm da kalktgmda bi acayp hissettim kendmi serkan ne alaka die snra otobus yolculugu yapiomusum didmle beraber bu avea hatli telimi kaybetmism falan tursu gbi bisey yiyodum bi ara guzeldi tadi:) sabh telimi aradm cok korkunç ya telimin kaybolmasi bence bu kabustu

Oldukca karmasik yazilmis bir anlam cikartmak mumkun degil neresi gercek neresi ruya ayirdina varmak zor mumkunse arkadasiniz kendisi siteye girip duzgun cumlelerle yazsin ama genel olarak kisiligindeki karmasalarin etkisi ile gordugu kabus gibi geldi bana , cekindigi ve utanmasina sebep olacak bir seyler yaapmis gibi , kimseye aciklayamadigi bazi dusunceleri ve istekleri var olabilir , gunaha girme korkusu yansimis biraz bu kisi hali hazirda bir cok duyguyu birden yasiyor yogun olarak cinsel durtulerde baskin bicimde etkiliyor kisiligini, genelde gercek dusuncelerini gizlemeyi basaran bir yapiya sahip bir kisilik ornegi sergiliyor sorunlu bir karakter .

((ex))

Banlı Kullanıcı
rüyamda kendimi ölmüş ve bir yere gittiğimi gördüm insanlar vardı ama insanlardan çok başka şeyler gördüm gittiğim yerde bana oranın cennet olduğunu söylediler büyük bir çembermiydi ya da her atladığımda dönüyordu ve atladığımda biraz daha yükseliyordu..aslında şöyle bişydi tam açıklayamıyorumda..büyük yuvarlak gibi her atlayacağım arada 60cm kadar ara vardı.. ama kimiside geçemediğinde aşağıya düşüyordu ben hepsini geçiyormuşum her geçtiğimde çeşit çeşit yiyecekler,içecekler ,meyveler ve eşyalar varmış .yani herkes orda hakkı neyse o kadarını alıyormuş.. orda hayvanlar filanda vardı tavşanı hatırlıyorum onlarda cennetteymişler..her geçtiğimde Allaha şükrediyormuşum bunları bana gösterdiği için..birde düşünüyordum acaba burayı geçebilcekmiyim diye ve geçtiğimdede seviniyordum içim çok rahat oluyordu..

silwer

Kayıtlı Üye
Selamlar;
Rüyamda bir istemediğim bir erkek çocugum olduğunu ve onu birilerine evlatlık verdiğimi gördüm. Cocugu görmeye gidip ziyaret ettikten sonra onu orda bırakmaktan vazgecip almaya çalışıyorum. Bİr yandan da evlatlık alan kadını düşünüp vicdan azabı çekiyordum.
Bilinçaltı bir rüya diyicem son günlerde buna benzer hiçbirşey okumadım,dinlemedim, izlemedim. Rüyanın genel havası değil ama erkek cocuk cok etkiledi beni. Bütün gün yüzü gözümden gitmedi.Yorumlarsanız çok sevinirim...Teşekkürler

Pantea

Kayıtlı Üye
rüyamda kendimi ölmüş ve bir yere gittiğimi gördüm insanlar vardı ama insanlardan çok başka şeyler gördüm gittiğim yerde bana oranın cennet olduğunu söylediler büyük bir çembermiydi ya da her atladığımda dönüyordu ve atladığımda biraz daha yükseliyordu..aslında şöyle bişydi tam açıklayamıyorumda..büyük yuvarlak gibi her atlayacağım arada 60cm kadar ara vardı.. ama kimiside geçemediğinde aşağıya düşüyordu ben hepsini geçiyormuşum her geçtiğimde çeşit çeşit yiyecekler,içecekler ,meyveler ve eşyalar varmış .yani herkes orda hakkı neyse o kadarını alıyormuş.. orda hayvanlar filanda vardı tavşanı hatırlıyorum onlarda cennetteymişler..her geçtiğimde Allaha şükrediyormuşum bunları bana gösterdiği için..birde düşünüyordum acaba burayı geçebilcekmiyim diye ve geçtiğimdede seviniyordum içim çok rahat oluyordu..
Haberci tabir edilen ruyalara benzeyen bir ruya bu cennetle odullendirileceksiniz insallah ama bunun icin manevi yonden daha inancli ve daha caliskan olmalisiniz.

Pantea

Kayıtlı Üye
Selamlar;
Rüyamda bir istemediğim bir erkek çocugum olduğunu ve onu birilerine evlatlık verdiğimi gördüm. Cocugu görmeye gidip ziyaret ettikten sonra onu orda bırakmaktan vazgecip almaya çalışıyorum. Bİr yandan da evlatlık alan kadını düşünüp vicdan azabı çekiyordum.
Bilinçaltı bir rüya diyicem son günlerde buna benzer hiçbirşey okumadım,dinlemedim, izlemedim. Rüyanın genel havası değil ama erkek cocuk cok etkiledi beni. Bütün gün yüzü gözümden gitmedi.Yorumlarsanız çok sevinirim...Teşekkürler
Kendin izle ilgili deger verdiginiz yada gecmisden bu gune dek sevip ilgi duydugunuz bir sekilde sizden alinan yada kaybettiginizi duygularin yansimasi bu cocuk,sizi bu kadar etkilemesi aslinda sizin duygularinizin bicimlenmis bir hali olmasi , belki simdilerde bile bir cok seyi yapmak yada sahip olmak istediginiz halde ailoenizin yada toplumun dusuncelerinden cekindiginiz icin kendinizi mahrum ediyor olabilirsiniz , bilinc altiniz size aslinda vaz gectiklerinize ne kadar cok ihtiyac duydugunuzu haber veriyor.

loeb

Kayıtlı Üye
o yazdıklarının hepsı ruya hep sevgılım falan dedıgı seyler kabus yanı..evet negatıf anlamda bıseylerı var ama o donemler hep ben bı baskası buna yapıyo dıye dusunurken meger kotu olan oymus..bunları yaptıgını ozaman dusunmuyodum.ama sızden yorum bekledım.bu ısler acıga cıktı ama.bu kavram karmasası ve ruh transferı olabılırmı ruyaları bıkez daha yorumlarsanız dayak yemesı topuklu ayakkabı..hep sanırım yaptıklarının cezasını bulmasıylamı ılgılı?
sorum su bır ınsan herkesı kandırabılcek kadar ruh transferı yapabılırmı mesela bakıyonuz kıza ama o degıl bı baskasının ruhu
!
yanı herkes onu o sanıyo ama o degıl obur kızın herseyını anlatıyolar ama farkında degıl kımse ben buluyorum bunu ve ıspatlıyorum bu ıste para kazanan kısıler bıle yanıldılar 5 6 ayrı ınsan

Pantea

Kayıtlı Üye
o yazdıklarının hepsı ruya hep sevgılım falan dedıgı seyler kabus yanı..evet negatıf anlamda bıseylerı var ama o donemler hep ben bı baskası buna yapıyo dıye dusunurken meger kotu olan oymus..bunları yaptıgını ozaman dusunmuyodum.ama sızden yorum bekledım.bu ısler acıga cıktı ama.bu kavram karmasası ve ruh transferı olabılırmı ruyaları bıkez daha yorumlarsanız dayak yemesı topuklu ayakkabı..hep sanırım yaptıklarının cezasını bulmasıylamı ılgılı?
sorum su bır ınsan herkesı kandırabılcek kadar ruh transferı yapabılırmı mesela bakıyonuz kıza ama o degıl bı baskasının ruhu
!
yanı herkes onu o sanıyo ama o degıl obur kızın herseyını anlatıyolar ama farkında degıl kımse ben buluyorum bunu ve ıspatlıyorum bu ıste para kazanan kısıler bıle yanıldılar 5 6 ayrı ınsan
Ruh transferi diye bir sey mumkun degildir ne parapsikolojide ve nede bilimsel anlamda bu yonde kanitlanmis ve kesinlik kazanmis hic bir olay kayitli degildir.
Bu kisinin kesinlikle kendisiyle ilgili agir psikolojik sorunlari var kisilik bolunmesi diye tabir ettigimiz durum soz konusu olabilir , gecmisinde yada kucuk yaslarda yasadigi travmatik olaylar sirasinda kisi psikolojik olarak otomatikman bir savunma mekanizmasi gelistirerek yasadiklarinin kendisinin degil baska birinin basina geliyor gibi algilamaya baslar bir fanusun icinden disariyi seyrediyor gibidir , ilerki yaslarda bu travmalarin yarattigi kisilik sorunlari nedeniyle intikamci acimasiz korkak yada tam tersi icine kapanik bir yapi gelistirebilir bu durumlarda acilimlar cok fazladir, kisacasi bu kiz kesinlikle gunah duygusu altinda bunalan icindeki kotu ve olumsuz duygularla basa cikamayan ve kimi zaman bunu baskalarinada yansitan bu yuzdende surekli buhran yasayan ic huzuzru olmayan nevrotik bir yapiya sahip.

silwer

Kayıtlı Üye
Kendin izle ilgili deger verdiginiz yada gecmisden bu gune dek sevip ilgi duydugunuz bir sekilde sizden alinan yada kaybettiginizi duygularin yansimasi bu cocuk,sizi bu kadar etkilemesi aslinda sizin duygularinizin bicimlenmis bir hali olmasi , belki simdilerde bile bir cok seyi yapmak yada sahip olmak istediginiz halde ailoenizin yada toplumun dusuncelerinden cekindiginiz icin kendinizi mahrum ediyor olabilirsiniz , bilinc altiniz size aslinda vaz gectiklerinize ne kadar cok ihtiyac duydugunuzu haber veriyor.

Pantea; elinize yüreğinize sağlık. O kadar açıklayıcı ve anlamlı bir yorum ki anlatamam. Hayatımın son döneminde anlamlandıramadığım birçok duygumu netleştirdim yorumunuz sayesinde.. Çok teşekkürler ...sevgiler

[KarBeyaZ]

Kayıtlı Üye
Selamlar effendim umarim bu ruya yorum gelir

bu ruya kiz kardesim gordu, bugun benim ayri oldugum eski sevgilimle beni ve kendisini goruyor, biri bize gelip Erol bir cocuga suyundan icirdi diyor bunun uzerine bende neden erol bunu yaptin, neden suyunu icirdin diye kiziyorum, bunun uzerine oda hayir senden baskasini sevmedim gibi brsey soyluyormus sonra kucuk bir cocuk daa gelip dalga gecerek eroll banada suyundan versene demis, ve bunun uzerine babam, kardesim hemen arkamizdan bir arabadan cikip, siz ne yapiyorsunuz diye kiziyor erkek kardesim bizi dovmeye kalkisiyor ve babamda dur bakim sen dyo bu isi ben halediceim demis ve ruya bitmis,,,

lutfen yorumlayiniz

Pantea

Kayıtlı Üye
Pantea; elinize yüreğinize sağlık. O kadar açıklayıcı ve anlamlı bir yorum ki anlatamam. Hayatımın son döneminde anlamlandıramadığım birçok duygumu netleştirdim yorumunuz sayesinde.. Çok teşekkürler ...sevgiler

Rica ederim Silwer yararli olabildigimi gormek beni cok mutlu ediyor.Size de sevgiler.

Pantea

Kayıtlı Üye
Selamlar effendim umarim bu ruya yorum gelir

bu ruya kiz kardesim gordu, bugun benim ayri oldugum eski sevgilimle beni ve kendisini goruyor, biri bize gelip Erol bir cocuga suyundan icirdi diyor bunun uzerine bende neden erol bunu yaptin, neden suyunu icirdin diye kiziyorum, bunun uzerine oda hayir senden baskasini sevmedim gibi brsey soyluyormus sonra kucuk bir cocuk daa gelip dalga gecerek eroll banada suyundan versene demis, ve bunun uzerine babam, kardesim hemen arkamizdan bir arabadan cikip, siz ne yapiyorsunuz diye kiziyor erkek kardesim bizi dovmeye kalkisiyor ve babamda dur bakim sen dyo bu isi ben halediceim demis ve ruya bitmis,,,

lutfen yorumlayiniz

Kiz kardesiniz haksizligi hic kaldiramayan bir yapiya sahip , bu tur davranislarin mutlaka karsilik gormesi cezalandirilmasi gerekdigini dusunuyor, babaniz ve agabeyinizle takisiyor olabilir yada evde kendisini onlaryuzunden haksizliga ugramis bir konumda hissediyor olabilir.Bu ruya sizinle degil tamamen kiz kardesinizin ic dunyasiyla ilgili ogeler tasiyor.

[KarBeyaZ]

Kayıtlı Üye
anladim cok tesekurler bende benimle ilgili diye dusunmudum:( tsk ederim

loeb

Kayıtlı Üye
agzınıza saglık pantea..sagolun cok dogru acıklamalar..ama genede merak edıyorum 4 5 ayrı uzmanı nasıl kandırabılırsınız?bu ısten para kazanan tarot fal merkezlerı bulunan ve ısım yapmıs kısıler nezaman baksalar dıger kızı goruyolardı..yanı okıza bakarken onun ıcınde oburunu goruyolardı..burası yerı degıl ama konu sıcakken yazmak ıstedım..

nerden yakaladıgımı soyleyım .bu benım cıktıgım kızdı ve en basından berı sordum herkes bu kız melek gıbı yok cok ıyı falan dıyolardı.megerse gorsuklerı dıgerıymıs.ve surdan kıtlendı olay devamlı okızın bı amelıyatı oldugunu soylemıslerdı bel altından.soruyorum yok dıyo saklıyo sanıyodum sıkıstırdım bıraz yok..sonra obur kızla tanıstıktan sonra dırek bana benım bacagımı kesıyolardı nerdeyse sen bılıyomusun dedı ve anlatmaya basladı..amelıyatı bıle dıger kızda gorebıldıklerıne gore..ruh calma yada kullanma dısında bısey dıye dusundum.gercekten bakan kısılerde ıyı ınsanlardır.sagolun sımdıden yenıde olsam sıtede cok guzel ınsanlarla tanıstım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...