RÜYA YORUMLARINIZ İÇİN BURAYA !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sellenay

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim Sevgili Pantea. Bu günlerdeki arayışlarımı çok güzel anlatmış rüya yorumunuz. Aradığım şeyi bulacağıma dair sarfettiğiniz olumlu cümleler inanın içimi ferahlattı. Ben arap yada çok esmer kişiler gördüğümde rüyamın negatif(iptal) olduğuna inanırdım. Ama siz bunu olumluya çevirdiniz.
yatmadan önce bazen geçmiş yıllarıma reiki gönderiyorum. Ben sizler gibi genç değilim. :) bu günlerde henüz 21-22 yaşıma kadar gelebildim.
Sanırım oralarda takıldığım noktalar bana bu rüyaları rehber rüya olarak çıkarıyor.
Karşıma bu sitenin çıkmasıda arayışlarımın sonucunda.
umarım hepimizin yüreğinden sıkıntılar ve nefret gider yerini tamamen sevgiye bırakır.
Teşekkürler!
Varlığınıza şükrediyorum. Bu hayat oyununda bu günlerde size rastladığım için kendimi takdir ediyorum, kendime şükrediyorum.
Yaptığınız yorum ve destek için size şükrediyor,teşekkür ediyorum. ;):):eek:

arwen

Kayıtlı Üye
öncelikle çok geçmiş olsun umarım iyileşmişsinizdir.

rüyamda yeşil bir yılan kimseye zarar vermesin diye başından tutup yakalıyorum.yılan elimde nasıl öldürsem diye dolanıp duruyorum ya başını keserek yada başını ezerek öldürebileceğimi düşünüyorum ama yapamıyorum.arkamdada abim var.yardım edecek birini arıyorum.kimseye zarar vermesin diye başını kesip öldürülmesi gerekiyor fakat kimse yapamıyor bende yapamıyorum elimde başı bir oraya bir buraya gidiyorum serbest bırakmak istiyorum aslında ama başkasına zarar verir diye bırakamıyorum abimde arkamda birilerinin yardım etmesini bekliyoruz ama kimse yapamıyor
sonunda yılanın kafasından sarımsı bir sıvı gelip elime akıyo zehrimi artık bilemiyorum yılanı ölmüş olabilir düşüncesiylemi artık nedir bilmiyorum siyah bir torbaya koyuyoruz sonra torba kıpırdıyor ama hareket etmiyo sadece hani yılan kıvrılmış şekilde dururya sadece yana doğru düşüyor
rüyamı yorumlarsanı sevinirim
şimdiden teşekkürler:)

Pantea

Kayıtlı Üye
öncelikle çok geçmiş olsun umarım iyileşmişsinizdir.

rüyamda yeşil bir yılan kimseye zarar vermesin diye başından tutup yakalıyorum.yılan elimde nasıl öldürsem diye dolanıp duruyorum ya başını keserek yada başını ezerek öldürebileceğimi düşünüyorum ama yapamıyorum.arkamdada abim var.yardım edecek birini arıyorum.kimseye zarar vermesin diye başını kesip öldürülmesi gerekiyor fakat kimse yapamıyor bende yapamıyorum elimde başı bir oraya bir buraya gidiyorum serbest bırakmak istiyorum aslında ama başkasına zarar verir diye bırakamıyorum abimde arkamda birilerinin yardım etmesini bekliyoruz ama kimse yapamıyor
sonunda yılanın kafasından sarımsı bir sıvı gelip elime akıyo zehrimi artık bilemiyorum yılanı ölmüş olabilir düşüncesiylemi artık nedir bilmiyorum siyah bir torbaya koyuyoruz sonra torba kıpırdıyor ama hareket etmiyo sadece hani yılan kıvrılmış şekilde dururya sadece yana doğru düşüyor
rüyamı yorumlarsanı sevinirim
şimdiden teşekkürler:)

Arven bana cinsiyetinizi yazarmisiniz yani bayan misiniz yoksa bay mi?

Eger bayansaniz bu ruyaniz erkek cinsine karsi dusuncelerinizi yansitiyor , erkekseniz yine kendi cinsel kimliginiz ve dunyanizla ilgili ogeler tasiyor .

ilhanmurat

Kayıtlı Üye
çok karanlık bir gece yerler çamurlu .yüksek bir yerde olan evime gitmeye çalışıyorum ama sanki bazı yaratıklar gelecekmiş gibii.yorumlarsanız sevinirim

Sellenay

Kayıtlı Üye
Özür dilerim ama bu gecede çok ilginç bir rüya gördüm sanki rüyalarımın yorumlanması gerektiği gibi bir inançla size yeniden yazma gereği duydum. Sanırım buda arehber rüya.

Aynı gece iki rüya: İlkinde tanımadığım ama iş arkadaşım olduğunu düşündüğüm bir bayan arkadaşımla T.dağ da hep görüyorum bir arka sokaktan merdivenle ana caddeye inmemiz gerekiyor. Ama merdivenin başında arkadaşımın caddeye merdivenleri inmeden atladığını görüyorum. Bende atlamam gerektiğini düşünüyorum. Ama merdiven başına geldiğimde yüksekliğin ben baktıkça arttığını görüyorum ve çok korkuyorum. Arkadaşım atladığı için ben atlamazsam korkak veya başarısız nitelendirilmekten çekindiğim için nasıl atlayacağımı hesaplıyorum. İçimden de ben kedi değilim ki diyorum.
O esnada aslında aynı caddede olan Okuduğum Lisenin penceresinden baktığımı farkediyorum. Yanımda benden sonra aşağıya inmek için bekleşen lise yıllarımdaki yaşıt kız ve erkekleri görüyorum. Atlayıp atlamadığımı bilemiyorum.
İkincisi yani aynı gecenin sabahı gördüğüm rüya ise; Bir gemideymişiz. İçki barı ve bir salon var. Yine yanımda çok iyi tanımadığım ama aslında rüya gereği samimi olduğum bayanlar ve erkekler var. Gemi personeli yere çömelmiş bizde çömeliyoruz ve kare akvaryum gibi kavanoz içinde -deniz suyu değil- su olduğunu ve suyun içindede iki tane fare yavrusunu görüyorum. O fare yavrularını öldürmek için oraya koymuşlar ve yemek yapacaklarmış. Ben çok tiksiniyor ve korkuyorum. Derken farelerin yanında kedi ailesi oluşuyor ama onlar kavanozun dışında yanımızdalar. irili ufaklı kedilere kuru mama veriliyor. Bir yavru kediyi-siyah beyaz- ben diğerlerinden ayırıp mama veriyorum. Ama o kedi diğer kedilerin yanına gidiyor. Ben kızıyorum ve yavru kedi için üzülüyorum."Gitme yaa ne olursun orada senide pişirip öldürecekler-bize yedirecekler-" diyorum.
Cam akvaryum/ kavanozun içinde sonra bir aylık gözleri açılmamış kedi yavrularını görüyorum. "bunlar fare yavrusuydu şimdi kedimi koydular" diyorum. Kavanoz içindeki fareler ve kediler yavruve çok temiz, çok sevimliler"
Hayır olsun İnşallah!!

Teşekkürler:eek::rolleyes::)

Pantea

Kayıtlı Üye
çok karanlık bir gece yerler çamurlu .yüksek bir yerde olan evime gitmeye çalışıyorum ama sanki bazı yaratıklar gelecekmiş gibii.yorumlarsanız sevinirim
Ruyaniz cok sikintili bir ruh halinin yansimasi , gece , camur ve korku duygusu gibi ogeler bilinmeyene dair duydugunuz korkuyu ve sebeplerini bildiginiz ama basa cikamadiginiz bazi sorunlarin oldugunu bunlarin sizi cok bunalttigini gosteriyor.Sorunlariniz uzun suredir devam ediyor olmali ve bu nedenle umudunuz tukenmis gibi.

Pantea

Kayıtlı Üye
Özür dilerim ama bu gecede çok ilginç bir rüya gördüm sanki rüyalarımın yorumlanması gerektiği gibi bir inançla size yeniden yazma gereği duydum. Sanırım buda arehber rüya.

Aynı gece iki rüya: İlkinde tanımadığım ama iş arkadaşım olduğunu düşündüğüm bir bayan arkadaşımla T.dağ da hep görüyorum bir arka sokaktan merdivenle ana caddeye inmemiz gerekiyor. Ama merdivenin başında arkadaşımın caddeye merdivenleri inmeden atladığını görüyorum. Bende atlamam gerektiğini düşünüyorum. Ama merdiven başına geldiğimde yüksekliğin ben baktıkça arttığını görüyorum ve çok korkuyorum. Arkadaşım atladığı için ben atlamazsam korkak veya başarısız nitelendirilmekten çekindiğim için nasıl atlayacağımı hesaplıyorum. İçimden de ben kedi değilim ki diyorum.
O esnada aslında aynı caddede olan Okuduğum Lisenin penceresinden baktığımı farkediyorum. Yanımda benden sonra aşağıya inmek için bekleşen lise yıllarımdaki yaşıt kız ve erkekleri görüyorum. Atlayıp atlamadığımı bilemiyorum.
İkincisi yani aynı gecenin sabahı gördüğüm rüya ise; Bir gemideymişiz. İçki barı ve bir salon var. Yine yanımda çok iyi tanımadığım ama aslında rüya gereği samimi olduğum bayanlar ve erkekler var. Gemi personeli yere çömelmiş bizde çömeliyoruz ve kare akvaryum gibi kavanoz içinde -deniz suyu değil- su olduğunu ve suyun içindede iki tane fare yavrusunu görüyorum. O fare yavrularını öldürmek için oraya koymuşlar ve yemek yapacaklarmış. Ben çok tiksiniyor ve korkuyorum. Derken farelerin yanında kedi ailesi oluşuyor ama onlar kavanozun dışında yanımızdalar. irili ufaklı kedilere kuru mama veriliyor. Bir yavru kediyi-siyah beyaz- ben diğerlerinden ayırıp mama veriyorum. Ama o kedi diğer kedilerin yanına gidiyor. Ben kızıyorum ve yavru kedi için üzülüyorum."Gitme yaa ne olursun orada senide pişirip öldürecekler-bize yedirecekler-" diyorum.
Cam akvaryum/ kavanozun içinde sonra bir aylık gözleri açılmamış kedi yavrularını görüyorum. "bunlar fare yavrusuydu şimdi kedimi koydular" diyorum. Kavanoz içindeki fareler ve kediler yavruve çok temiz, çok sevimliler"
Hayır olsun İnşallah!!

Teşekkürler:eek::rolleyes::)
Birinci ruyaniz gecmisinizden belkide cocuklugunuzdan bu yana hallolmamis sorunlarin varligini bildiriyor bilinc altinda yer etmis ve yetiskinlik caglarinda da bir cok duygu ve dusuncenizi farkettirmeden etkisi altina alan bu takintilar yada sorunlarin irdelenmesi ve gun yuzsune cikarilip halledilmesi haklarinda gereken tepkinin verilmesi lazim.Ruyaniz bunun farkinda oldugunuzu ama yuzlesmekden cekindiginizi belkide halledememekden korkdugunuz icin bastirmaya calisdiginiz seyler oldugunu gosteriyor.
Ikinci ruyaniz toplum hakkindaki dusuncelerinizin yansimasi , yani cevrenizde yasadiginiz yerde ve de genel anlamda hayat hakkindaki dusuncelerinizi yansitiyor, ters giden ve yanlis oldugunu dusundugunuz cok sey var siz bu duzeni degistiremeyeceginizi biliyorsunuz ama ona uymamakda da direniyorsunuz , farkli olmak ve olumlu ayricaliklara sahip olmak sizin hedefiniz,bu nedenle cogu zaman sikintiya dustugunuz durumlar oluyor , suru psikolojisiyle hareket etmeyi reddediyorsunuz , her seyin pozitif olmasi gerekdigini dusunuyor ve bunu istiyorsunuz ama gercek yasamdaki sert ve hoyrat tarz sizi ikileme surukleyip bazen dogru olduguna inandiginiz seylerden suphe duymaniza neden oluyor , iyi ve pozitif olan her zaman her sey hakkinda dogru olmasa da yapiulmasi en az zarar verecek seydir.Dogru bildiginizden ve sizin icin en iyisi oldugunu dusundugunuz olumlu cabalardan suphe duymayin geri adimlariniz sizi umutsiuz kilmasin zirveye tirmenirken bile cogu kez duser yeniden yola devam eder dagcilar.

psikocin

Kayıtlı Üye
rüyamda teröristlerle çatışmaya girmiştik 20 kadar asker arkadaşımın 17 si şehit olmuştu. ve biz geriye kalan 3 kişi korkuyoduk tedirgin oluyoduk. karşımızda kalabalık bir terörist grubu vardı. Bunlar bizide öldürür diye. tedirgindik. sonra birine doğrulltum silahı o da bana doğrulttu gözgöze geldik. tetiği çekemedim. korktum. onla gözgöze geldik o da silahı doğrulttu birbirimizi vurmadık ama. silahları indirdik. sonra devam ettik. biz kışla gibi bi yere geldik. komutan ölmediğimiz için bizi tebrik etti. böyle devam edin dedi. bir komutanla konuşurken uyandım... sizce nedir yorumu teşekkürler şimdiden...

nazar

Kayıtlı Üye
rüyamda yanımdan zigzag çizen bir araba geçiyor içi erkekler le dolu ve acayip manevralar yaparak önümü kesiyorlar ve başıma tabanca tutuyorlar vurduklarını hatırlıyorum ama gerisi yok

arife kan

Kayıtlı Üye
Merhablar. dün gece rüyamda bir kız çocuğu görüyorum. bu kız çocuğu tanımadığım bir erkeğin yeğeni oluyormuş , bana 'bak yeğenimle tanış' diyor, karşımda pembe elbiseli şekermi şeker bir kız çocuğu duruyor.kıza eğilip öpüyorum, kucağıma alıyorum, seviyorum,bıcır bıcır konuşuyor. öyle çok seviyorumki çocuktan bana bir sıcaklık akıyor sanki.. sonra annemlere gösteriyorum çocuğu, etrafımda bir sürü orta yaşlı kadınlar oluşuyor. daha sonra bu erkek (yüzü hiç görmediğim yabancı bir yüz) ismi serkan olan bir arkadaşım oluyormuş. bu kişi yanıma gelince, ikimizde bir elektriklenme oluyor, ben içimden ' hiç de tipim değil' diyorum ama kalbim kıpır kıpır oluyor. elimde bir cam sürahi suyla bende ona bakıyorum.. kız çocuğuda yanımda duruyor..sabah uyandığımda o kız çocuğunu düşünüyorum.. bu nasıl bir rüyadır.yorumlarsanız memnun olurum..

((ex))

Banlı Kullanıcı
rüyamda alaadinin sihirli lambasını görmüşüm elime aldım içinden bir cin çıktı 3 dileğin neyse bana söyle dedi, bende söylemişim, dileklerimin hepsi olmuş ama görmemişim olduğunu hissetmişim sadece..

arwen

Kayıtlı Üye
Arven bana cinsiyetinizi yazarmisiniz yani bayan misiniz yoksa bay mi?

Eger bayansaniz bu ruyaniz erkek cinsine karsi dusuncelerinizi yansitiyor , erkekseniz yine kendi cinsel kimliginiz ve dunyanizla ilgili ogeler tasiyor .

bayanım ama şimdi böyle yazınca rüyanın yorumunu daha da merak ettim:)

Sellenay

Kayıtlı Üye
pantea muhteşemsin yemin ederim bana beni anlattın. Evet reiki ile geçmiş yıllarımı temizleme aşamasındayım ve evet hala temizlenmesi gereken ve temizlemekte direwndiğin çok fazla an var. Bunu anladın. İkinci rüyamdaki pozitif bir hayata ulaşma isteğimi de çok net anladınız. Reiki ve bu siteye ulaşmam bu düşüncelerimden.
Beni anladığınız ve rüyalarımı çok net açıkladığınız için size çok teşekkür ediyorum.
:(;):)

Pantea

Kayıtlı Üye
rüyamda teröristlerle çatışmaya girmiştik 20 kadar asker arkadaşımın 17 si şehit olmuştu. ve biz geriye kalan 3 kişi korkuyoduk tedirgin oluyoduk. karşımızda kalabalık bir terörist grubu vardı. Bunlar bizide öldürür diye. tedirgindik. sonra birine doğrulltum silahı o da bana doğrulttu gözgöze geldik. tetiği çekemedim. korktum. onla gözgöze geldik o da silahı doğrulttu birbirimizi vurmadık ama. silahları indirdik. sonra devam ettik. biz kışla gibi bi yere geldik. komutan ölmediğimiz için bizi tebrik etti. böyle devam edin dedi. bir komutanla konuşurken uyandım... sizce nedir yorumu teşekkürler şimdiden...
Erkek olmakdan dolayi memnunsunuz , bunun ustunluk oldugunu ve ozel bir sey oldugunu ovguye deger bir yani bulundugu dusuncesine sahipsiniz,erkek cinsiyetine sahip kisinin asla yenilgi kabul etmemesi gerekdigine inaniyor en kucuk bior zayifligi bile kabullenmek istemiyorsunuz, bu dunyadaki tek gorevinizin erkek olamk oldugunu saniyorsunuz bilinc altiniz bunlarla dolu aslinda kimi zaman zayiflik olarak nitelendireceginiz seyleri yapabilmeyi cok istiyor ve ihtiyac duyuyorsunuz ama icinizden bir ses sizi engelliyor.Sizi yetistirenler ebeveynleriniz erkek ve adin arasinda cok fark oldugunu ve erkegin daha ustun oldugunu dusunen insanlar once insan olmanin degerini incelemelisiniz.

Pantea

Kayıtlı Üye
rüyamda yanımdan zigzag çizen bir araba geçiyor içi erkekler le dolu ve acayip manevralar yaparak önümü kesiyorlar ve başıma tabanca tutuyorlar vurduklarını hatırlıyorum ama gerisi yok
Erkeklere bakis aciniz ve onlara karsi duydugunuz tedirginligin yaqnsimasi bu ruya.Onlari zararli buluyorsunuz.

A

angeldream

rüyamda panteacım bir yere gidiyorum ekmek alacakmışım yolda giderken bir sürü bozuk paralar buluyorum bunu cebime koyuyorum kafamı kaldırıp sonra fırını arıyorum aaa diyorum fırın cami avlusunun içindeymiş diyorum kocaman bir cami avlusunda fırın içeri giriyorumö ekmek alıcam güya saat sabah ezanından 5 dk önce falanmış
sabahım ilk ekmekleri diyor fırıncı veriyor sıcak sıcak içeri o kadar büyük bir fırınmışki ... hatırladığım bu kadar şu an :)

Pantea

Kayıtlı Üye
Merhablar. dün gece rüyamda bir kız çocuğu görüyorum. bu kız çocuğu tanımadığım bir erkeğin yeğeni oluyormuş , bana 'bak yeğenimle tanış' diyor, karşımda pembe elbiseli şekermi şeker bir kız çocuğu duruyor.kıza eğilip öpüyorum, kucağıma alıyorum, seviyorum,bıcır bıcır konuşuyor. öyle çok seviyorumki çocuktan bana bir sıcaklık akıyor sanki.. sonra annemlere gösteriyorum çocuğu, etrafımda bir sürü orta yaşlı kadınlar oluşuyor. daha sonra bu erkek (yüzü hiç görmediğim yabancı bir yüz) ismi serkan olan bir arkadaşım oluyormuş. bu kişi yanıma gelince, ikimizde bir elektriklenme oluyor, ben içimden ' hiç de tipim değil' diyorum ama kalbim kıpır kıpır oluyor. elimde bir cam sürahi suyla bende ona bakıyorum.. kız çocuğuda yanımda duruyor..sabah uyandığımda o kız çocuğunu düşünüyorum.. bu nasıl bir rüyadır.yorumlarsanız memnun olurum..
Sevgi sevkat ve masumiyete onem veren bir yapiniz var ,askin kutsal olduguna inaniyorsunuz, paltonik askin daha degerli oldugunu dusunenlerdensiniz,mazbut bir yapiniz var, ahlaki degerlere onem veriyorsunuz, ailenizin onayini almadan her hangi bir seyi yapmiyor olmalisiniz,duru temiz ve aydinlik olan her sey size huzur veriyor.Bu ruya kendi kisiliginizin niteligi hakkinda bilgi veren bir ruya.

Pantea

Kayıtlı Üye
rüyamda alaadinin sihirli lambasını görmüşüm elime aldım içinden bir cin çıktı 3 dileğin neyse bana söyle dedi, bende söylemişim, dileklerimin hepsi olmuş ama görmemişim olduğunu hissetmişim sadece..

Yasasntinizda olumlu gelismelere ihtiyac duyuyorsunuz ama bunlarin tanri tarafindan size sunulmalarinim bekliyorsunuz , cok umutlusunuz , doga ustu seylere karsi ilginiz ve inanciniz cok fazla , elde etmek istediginiz seylere kisa yoldan sahip olmayi seviyorsunuz.

Pantea

Kayıtlı Üye
rüyamda panteacım bir yere gidiyorum ekmek alacakmışım yolda giderken bir sürü bozuk paralar buluyorum bunu cebime koyuyorum kafamı kaldırıp sonra fırını arıyorum aaa diyorum fırın cami avlusunun içindeymiş diyorum kocaman bir cami avlusunda fırın içeri giriyorumö ekmek alıcam güya saat sabah ezanından 5 dk önce falanmış
sabahım ilk ekmekleri diyor fırıncı veriyor sıcak sıcak içeri o kadar büyük bir fırınmışki ... hatırladığım bu kadar şu an :)
Manevi konularda kimi zaman sahip oldugun inanci ve dusunceleri savunmak durumunda kaliyorsun , buda sende sikinti yaratiyor, olumlu nedeniyle sikintilarini bertaraf edebiliyorsun ama farkinda olmadan yinede etkilenebiliyorsun,Allah tarafindan senin icin cok deger tasiyan bir odul bekliyorsun.

yazboz

Kayıtlı Üye
ruyamda beyaz bır kopek benden asagıda dere kenarı gıbı su yoktu duruyor ben araba ıcndeyım endıselıyım yıkık dokuk bına goruyorum eskı bır okul gıbı savas gıbı ıkı taraf var ama ne konuda cekısme oldugunu anlayamadım sıkılıyorum
yorumunuzu beklıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...