Rüya tanışması

unbroken

Kayıtlı Üye
Gerçek hayatta hiç görmediğiniz birilerini rüyanızda gördüğünüz olur mu? İlk kez ruyanızda gördüğünüz birine karşı birşey hissettiğiniz oldu mu? Bu konu hakkında düşüncelerinizi öğrenebilirsem sevinirim. Teşekkürler.

Jroad

Banlı Kullanıcı
Kayıtlı Üye
Gerçek hayatta hiç görmediğiniz birilerini rüyanızda gördüğünüz olur mu? İlk kez ruyanızda gördüğünüz birine karşı birşey hissettiğiniz oldu mu? Bu konu hakkında düşüncelerinizi öğrenebilirsem sevinirim. Teşekkürler.
Hayatta görmediğin veya düşünmediğin hiçbir şeyi rüyanda göremezsin. Rüyada gördüğü birine aşık olanlar bile var. Normaldir yani rüyadan sonra sevmek veya nefret vb. duygular. Tesiri sen bazı şeylerin bilincine varana kadar sürebilir. Şunun bilincinde olmak lazım, gözlerini açtığında avantaj sana geçiyor. Güç sende.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Benim olmuştu, başka şehirde birisiydi, o şehre gittiğimde tanıştık rüyadan birkaç yıl sonra ama duygusal bir şey olmadı, o şehirde kalsam belki olurdu bilmiyorum, tanıştık o kadar. Şimdiye evlenmiştir başkasıyla :)

unbroken

Kayıtlı Üye
Hayatta görmediğin veya düşünmediğin hiçbir şeyi rüyanda göremezsin. Rüyada gördüğü birine aşık olanlar bile var. Normaldir yani rüyadan sonra sevmek veya nefret vb. duygular. Tesiri sen bazı şeylerin bilincine varana kadar sürebilir. Şunun bilincinde olmak lazım, gözlerini açtığında avantaj sana geçiyor. Güç sende.
Düşünmediğim bişeydi ama bilinçaltıma itmiş olabilirim bilmiyorum. Sadece rüyanın şokunu üstümden atamadım hala. İlk kez gerçek hayatta tanımadığım birini rüyamda gördüm ve aşk değil ama böyle güçlü bi çekim hissettim. Bu his rüya aleminde benim için yeni birşeydi. Harika bir rüyaydı..

Benim olmuştu, başka şehirde birisiydi, o şehre gittiğimde tanıştık rüyadan birkaç yıl sonra ama duygusal bir şey olmadı, o şehirde kalsam belki olurdu bilmiyorum, tanıştık o kadar. Şimdiye evlenmiştir başkasıyla :)
Ben rüyalarımda çok nadir haber alıyorum mesela 5 senedir görmediğim bi arkadaşımı rüyamda görsem birkaç gün içersinde karşılaşıyorum ve şaşırmıyorumda yada erkek- kadın cinsel organı gördüğümde karşıt cinsten bir cenaze haberi alıyorum defalarca denenmiş birşey ama benim böyle şeylere ilgim yok. Umarım yüreğimi rüyamda bu denli titreten insanla gerçekte tanışırım :))

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Muhtemelen o kişi karşına çıkar, rüyandaki diğer şeylere dikkat et, o kişiyle bağın nasıldı sevgilin mi nişanlın mı eşin mi, belki aranızda bir ilişki olasılığı nedeniyle görmüş olabilirsin.

unbroken

Kayıtlı Üye
Muhtemelen o kişi karşına çıkar, rüyandaki diğer şeylere dikkat et, o kişiyle bağın nasıldı sevgilin mi nişanlın mı eşin mi, belki aranızda bir ilişki olasılığı nedeniyle görmüş olabilirsin.
Aslında hiçbirşeyim değildi. Geçmişte kalmış bir arkadaşımmış hatta yıllardır görmemişim. Yanında da nişanlısı ile beraber gördüm, buna rağmen çok güzel bir jest yaptı bana yanındakine aldırmadan. Güya eskiden beri beni severmiş ben hiç farketmemişim o jeste kadar. Gerçek hayatta ne zaman görürüm, görür müyüm görmez myim hiç bilmiyorum ama siması hafızamdan silinir zamanla görsem de tanımam heralde :)

Me.

Kayıtlı Üye
ben ruyamda başka biriyle çıkmıştım başka boyutta oldugunu ve gercek okdugunu soyledi dunyadan biraz farkliydi

lesco

Kayıtlı Üye
Çok kuvvetli bir haberci rüya dışında bu tarz şeyler mümkün değildir.

Mr. Şeytan

Banlı Kullanıcı
İnsan bilmediği bir şeyi hayal edemez. Rüyanızda birisini görmüşseniz mesela daha önce yolda yürürken yüzünü görmüşsünüzdür ve bilinç altınız bunu kaydetmiştir.

Sayın lesco'nun da dediği gibi haberci rüya değilse gördüğünüz büyük ihtimalle geçmişte gördüğünüz birisinin yansımasıdır.