Rüya mıydı yoksa başka bi deneyim mi

Darfuk

Kayıtlı Üye
Birkaç yıl önce yaşadığım bir iey şimdi aklıma geldi ve merak ettim o zamanlar salonda yatakta uyuyordum sabah olmuştu uyandım gmzümü açtım ve etrafı izledim sonra varlıklar gelmişti ilk başta korktuğum için elimizi kaldırma komutu gibi reflex gibi bi şekilde zamanı başa sarmıştım yada rüyayı tekrar baktım ve tekrar uyandım gene aynı şeyler oldu tama bana geliceklerinde başa sarıyodum bi 7 kere falan gerçekleşti sonra abimin sesiyle gerçekten uyandım rüya çok gerçek gibiydi

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bu aralar yaptınız hata için üzülüp baştan sarıp düzeltmek istediğiniz bir durum var mı?

AhlakiDeğer

Kayıtlı Üye
Rüyaysa gerçekçi olması alemler arası bir keşişimde temas gibi geldi bana.Bir amaç dahilinde küçük bir temas.
Elinizi kaldırdığınızı hayal ettiğseniz.Halisinasyona girmeyecek bir resim aklınıza geldiyse çevredeki bir varlığın hareketinin algılanamayan telepatik bilgisidir.Elinizi kaldırdığıysanız rüyanızda normal olduğunu düşünüyorum.
Bebeklerde bir tür genetik tepkiler olup olmadığını anlamak için deney yapılmış.Bebeklere ilk elma(?) sonradan yılan resmi gösterilmiş.Bebekler yılan resmine göz bebeğinin büyümesi gibi bir tepki vermişler.Doğuştan getirilen hayatta kalma eğilimimiz var.Bu tür varlıklarla atavizlerimiz karşılaşmış.İster istemez bir korku veya tetiklenme olmakta.

Darfuk

Kayıtlı Üye
Rüyaysa gerçekçi olması alemler arası bir keşişimde temas gibi geldi bana.Bir amaç dahilinde küçük bir temas.
Elinizi kaldırdığınızı hayal ettiğseniz.Halisinasyona girmeyecek bir resim aklınıza geldiyse çevredeki bir varlığın hareketinin algılanamayan telepatik bilgisidir.Elinizi kaldırdığıysanız rüyanızda normal olduğunu düşünüyorum.
Bebeklerde bir tür genetik tepkiler olup olmadığını anlamak için deney yapılmış.Bebeklere ilk elma(?) sonradan yılan resmi gösterilmiş.Bebekler yılan resmine göz bebeğinin büyümesi gibi bir tepki vermişler.Doğuştan getirilen hayatta kalma eğilimimiz var.Bu tür varlıklarla atavizlerimiz karşılaşmış.İster istemez bir korku veya tetiklenme olmakta.
Elimi kaldırma komutu gibi derken o başa sarma komutunun ne kadar doğal bişeymiş gibi geldiğini anlatmaya çalışıyordum rüyada sadece uyanıyor kafamı çeviriyor ve yaratıkların senaryosunu izliyordum sonra başa sarıyordum otomatikmen başlarda sonra istediğimde başa sarmaya başladım baya geçkçiydi uyandıktan sonra uyurken gerçekleştiğini anladım ama uyanıkkenki halimle ayni hissi yaşadım hani rüyadan uyanınca rüya boyutunun dar bişey gibi olduğunu ve şuan gerçek hayatta olduüunu anlarsın ya onun gibi değildi gerçek gibiydi

AhlakiDeğer

Kayıtlı Üye
Filmde topaç çeviriyordu.Topaç dönüşünü durduruysa gerçek olduğunu anlıyordu.
Gördüğünüz rüyada ortam hangi renkti.Hangi tonlamadaydı?

Darfuk

Kayıtlı Üye
Filmde topaç çeviriyordu.Topaç dönüşünü durduruysa gerçek olduğunu anlıyordu.
Gördüğünüz rüyada ortam hangi renkti.Hangi tonlamadaydı?
Haturladığım kadarıyla salon aynı renkteydi ve güneş vurmuştu baya aydınlık güneş sarısı vardı uyandığımdada görüntü aynıydı

moonse

Kayıtlı Üye
Birkaç yıl önce yaşadığım bir iey şimdi aklıma geldi ve merak ettim o zamanlar salonda yatakta uyuyordum sabah olmuştu uyandım gmzümü açtım ve etrafı izledim sonra varlıklar gelmişti ilk başta korktuğum için elimizi kaldırma komutu gibi reflex gibi bi şekilde zamanı başa sarmıştım yada rüyayı tekrar baktım ve tekrar uyandım gene aynı şeyler oldu tama bana geliceklerinde başa sarıyodum bi 7 kere falan gerçekleşti sonra abimin sesiyle gerçekten uyandım rüya çok gerçek gibiydi
Sonrasinda bir olay yaşadınız mı?