rüya değil gerçekten gördümmm

Kaylee

Kayıtlı Üye
Astral seyahatle ilgili bir durum söz konusu olabilir mi? Ya da belki de tamamen telepatik bir durumdur. Siz bu konuyu anlattığınızda arkadaşınızın cevabı sadece gülümsemek oluyorsa ''başka bir varlık'' düşüncesine kapılmayın. Bu tamamen arkadaşınızın işidir. Sevgiler..

Gizlİksir

Banlı Kullanıcı
Bence arkadaşınız astral bedeniyle yanınıza geldi sizde uyku ve uyanıklık arasından onu gördünüz. Bu gayet mümkün, rüyanıza girebilmesini de açıklıyor.

Ama cisme(TV) temas ve cisme etki astral bedende ne kadar mümkün bilemem.

La-edri

Kayıtlı Üye
Negatif olanlar insanin huzurunu bozar ve korku meydana gelir.
Ama pozitif bir varlik melek vsa bunlar insana huzur verdigi icin insan korkmuyor, yani elinizde olmuyor insani huzur kapliyor.. hatta cok sonra akliniza olay geldiginde kendi sogukkanliliginiza sasirmissinizdir...
Durumu okudumda kesinlikle negatif bir varlik degildi,, kaldiki ben onun Sizin arkadasiniz oldugunuda düsünmüyorum, onun suretinde ama o degil,kötü de degil...
Ramazan da zaten cok özel bir ay...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bence arkadaşınız astral bedeniyle yanınıza geldi sizde uyku ve uyanıklık arasından onu gördünüz. Bu gayet mümkün, rüyanıza girebilmesini de açıklıyor.

Ama cisme(TV) temas ve cisme etki astral bedende ne kadar mümkün bilemem.

Bende sizin gibi düşünüyorum.
Şöyle bir uygulama duymuştum astral seyehat çalışmaları için nekadar doğru bilemem.Gece su içmeden bir bardak suyu doldurun ve yattığınız yerde biyere koyun ve öylece uyuyun.Devamını tam hatırlamıyorum bukadarı net kesin hatırlıyorum.Buradan çıkartacağımıza göre ya fiziksel etki yaratabiliyoruz yada ruhumuz içmeye çalışacak ama beceremeyecek hazır astraldeyken gezim diyecek :D

AJA

Elit Üye
AstraI de maddeseI oIarak dokunmak yoktur.Ancak yanınıza gittiginiz kişinin sezgiIeri yüksekse yahut bu tür yetenekleri varsa geIdiginizi hisseder.