ruhani varlıklarla evlilik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ruh

Kayıtlı Üye
İş
Chi Dövüş Sanatları
sırtınızda morluklar çıkıyor muydu ?
bende az çekmedim musallat olmuşlardı.
sabah bir uyandım sırtımın 4 de 1 i mor
ampuller patlıyodu evde.nefesim kesiliyodu.halsiz kalıyodum
sonra din ile ilgilenince ve korkumu yenince kurtuldum

ferit özmen

Kayıtlı Üye
candan arkadaşım, sana tavsiyem yaşadıklarını kimseyle paylaşma. bu tarzda bakım yapan kişilere gidip sakın onlara para veya eşya gibi ödemelerdede bulunma. gerçekten bu ilme sahip olan kişiler sana bakıpta evet evlisin ama bu beni aşar gibi sözler öylemezler. gerçekten huddam ilmini kullanarak hadim olan kişiler zaten sana yardımcı olacak cin taifesinden olan varlığa sahip olabilirler, buda onların istediklerini yaptırabileceği anlamına gelir. daha açıklayıcı olarak seni bu tarzdaki bütün sıkıntılarından temizleyebilir hatta istiyorsan gerçekten seni evlendirebilir ama ben bu durumu sana tavsiye etmem. en nihayetinde bazı durumlarda cinler bizden üstünmüş gibi görünselerde, yaradılışta en üstün varlık insandır. bu üstünlüğünü bilerek konuya yaklaşırsan psikolojik olarakta fiziksel olarakta sıkıntı yaşamayacağını garanti ederim. unutmaki sen cinlerden üstün bir varlıksın.

kurtyıldızı

Kayıtlı Üye
hımm anlamışsınız her ikiside ama dendiği gibi görmek filan yok bunlar çok daha ileri derecesi hatta kimisi hasta ama bendeki farklı bir durum bu durumlarla uğraşan çok kişinin kapısını aşındırdım hep evlisin yanıtını aldım fakat bu sene bir hoca ile telde görüşdüm ama tam detaylı bilgi verdi ve sonuç evet evli olduğum çıkdı ben hala kabul etmiyorum diğer sorun ise evlenemiyormuyum evet evlenemiyorum tam bişiyler yolunda giderken brlikde olduğum insan delirmiş gibi kaçıyor neden çözemiyorum nişanlandım nişanlım üç gün önce evlilik hayali kurarken üç gün sonra ise bana bişiyler oldu ben evlenemem senle diyip sırra kadem basdı düşünemiyorum gibi bir sürü saçma sapan sözler bunlar karşı tarafıda etkilermiş edindiğim bilgilere göre

merhaba,merak ettiğim,genelde sosyal ilişkileriniz nasıl?Çevrenizde arkadaşlarınız,sık görüştüğünüz insanlar var mı?Yoksa içe kapanık mısınız?Genelde çok enerjik mi yoksa çok yorgun musunuz?

blodeangel

Kayıtlı Üye
İş
y.koruma.ama ÅŸimdilik sadece annelik.
merhaba sevgili candan arkadaşım,öncelikle öğrenmek istediğim bu varlıkla senmi iletişim kurup anlaşma yaptın,yoksa bir sebepten ötürümü sana musallat olduğudur.evlilik konusuna gelince anlattıklarından aranızda bir evlilik bağı olmadığı anlaşılıyor.ama varlık bir sebepten dolayı seni sahiplenmiş.ve sen birileriyle bir beraberlik yapamıyorsun,aranızda anlaşma varsa şayet bedelini ister bunu sakın unutma vede almadan bırakmaz.şayet ki 2.ci görüşüme göre sana birileri tarafından büyü yoluyla musallat edilmişse bu kolay.inşallah ki öyledir,yardım istersen her zaman hazır olduğumu da arz ederim sana.Allahu teala yar ve yardımcın olsun her daim.Saygılarımla.

hak dostu

Banlı Kullanıcı
size yardımcı olabilirim eğer gerçekten istiyorsanız bilgim dahilinde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...