Ritüel malzemeleri

Brightly

Kayıtlı Üye
Kendi çabalarımla doğal olduğunu bildiğim şeyleri alarak gerçekleştiriyorum uygulamalarımı ama artık birçok şeyi temin etmekte zorlanıyorum mesela bir bitkiye veya tütsüye (kendim yapmaya çalışıyorum daha çok yapamayacaklarımı almayı tercih ediyorum) ihtiyacım oluyor çevremde bulamıyorum bunun için bildiğiniz bir site veya sosyal medya aracılığıyla alabileceğim yerler varsa bu konuda önerilerinizi bekliyorum

Derman Baba

Kayıtlı Üye
davet gibimi ? ne tür uygulamalar gerçekleştiriyorsunuz ?

Seraphine

Kayıtlı Üye
İnternet ve sosyal medya üzerinden aramayı hiç denemeyin derim. İnternetten kim hayır görmüş ki, biz görelim. Gnelde farklı ve katkılı ürünleri pazarlıyorlar ve bunu yaparken kullandıkları yöntemler dudak uçuklatıcı. O yüzden en iyisi gerçek hayatta kendi imkanlarınız ile aramak. Zaten niyet ettiğinizde ve bu yönde hareket ettiğinizde ihtiyacınız olan kaynakları buluyorsunuz. Aynı şekilde arada sırada keşif gezileri yapmak faydalı olabilir. Zaten bitkiler için genelde aktarlar ziyaret edilir ve genel uygulamalar için gereken malzemeler kolaylıkla elde edilir. Eğer bulamadığınız malzemelere örnek verirseniz belki daha iyi çözümler bulabilirsiniz.

gökay1

Kayıtlı Üye
Öncelikle hangi ekole bağlısınız? Havas, wicca... Forumda bununla ilgili paylaşılan yazılar var en iyisi kendi malzemelerimizi yapmak. İyi günler dilerim.

Brightly

Kayıtlı Üye
davet gibimi ? ne tür uygulamalar gerçekleştiriyorsunuz ?
Davet yapmıyorum daha çok
İnternet ve sosyal medya üzerinden aramayı hiç denemeyin derim. İnternetten kim hayır görmüş ki, biz görelim. Gnelde farklı ve katkılı ürünleri pazarlıyorlar ve bunu yaparken kullandıkları yöntemler dudak uçuklatıcı. O yüzden en iyisi gerçek hayatta kendi imkanlarınız ile aramak. Zaten niyet ettiğinizde ve bu yönde hareket ettiğinizde ihtiyacınız olan kaynakları buluyorsunuz. Aynı şekilde arada sırada keşif gezileri yapmak faydalı olabilir. Zaten bitkiler için genelde aktarlar ziyaret edilir ve genel uygulamalar için gereken malzemeler kolaylıkla elde edilir. Eğer bulamadığınız malzemelere örnek verirseniz belki daha iyi çözümler bulabilirsiniz.
Mür reçinesi arıyorum uzun zamandır ritüel malzemelerimi arındırmak için siyah tuz yapıcam ama mür reçinesi eksik ve bulamıyorum bu durumda canımı sıkıyor açıkcası

Brightly

Kayıtlı Üye
Öncelikle hangi ekole bağlısınız? Havas, wicca... Forumda bununla ilgili paylaşılan yazılar var en iyisi kendi malzemelerimizi yapmak. İyi günler dilerim.
Wicca sanırım haklısınız en iyisi kendi malzemelerimizi yapmak sanırım

xax2

Kayıtlı Üye
Malzemeler çok pahalı bugün küçücük bi cin tırnağı 500 liradan alınıyor malesef

Damla198

Kayıtlı Üye
ne tür malzemeler gerekiyor ve nasıl yapıyor ?

[XTR] Similar Threads