Rider Waite Classic Nereden Alabilirim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

guys

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar yakın sürede Rider Waite Classic Tarot Kartı almak istiyorum. Beni seçen bir tarot kartı almak istediğim için herhangi bir kitapçıya gidip alacağım. Fakat her kitapçıda'da Tarot Kartı satılmıyor. D&R'a baktım ve orada ki kartlar ise Evrensel olanları. Bana Classic R.W lazım. Sizce neredeki kitapçılardan temin edebilirim?

Teşekkürler..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Merhaba arkadaşlar yakın sürede Rider Waite Classic Tarot Kartı almak istiyorum. Beni seçen bir tarot kartı almak istediğim için herhangi bir kitapçıya gidip alacağım. Fakat her kitapçıda'da Tarot Kartı satılmıyor. D&R'a baktım ve orada ki kartlar ise Evrensel olanları. Bana Classic R.W lazım. Sizce neredeki kitapçılardan temin edebilirim?

Teşekkürler..

Büyük kitapçılardan alabilirsiniz.D&R'de Klasik Rider Waite destesi bulunuyor alabilirsiniz. Ayriyetten Spiritüel eşya satan mağazalarda bulunur. Örneğin D&R'den alabilirsiniz.
Bulunması zor bir şey değildir. :)

bcbg

Kayıtlı Üye
Büyük kitapçılardan alabilirsiniz.D&R'de Klasik Rider Waite destesi bulunuyor alabilirsiniz. Ayriyetten Spiritüel eşya satan mağazalarda bulunur. Örneğin D&R'den alabilirsiniz.
Bulunması zor bir şey değildir. :)
Acaba İstanbul'da spritüel eşya satan yer biliyor musunuz tam adres belki yasaktır da kendi bildiğiniz semt var mı?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Acaba İstanbul'da spritüel eşya satan yer biliyor musunuz tam adres belki yasaktır da kendi bildiğiniz semt var mı?

İstanbul büyük bir şehirdir. Kesinlikle satan yerler vardır. Ama ben bilmiyorum. :) Dikkatlice araştırın,internetten bakın satan yer kesinlikle bulursunuz. :)

guys

Kayıtlı Üye
Rider Waite Classic almam gerekiyor o da D&R' da yok malesef. D&R' daki evrensel R-W. Gittigidiyor'da satılıyor fakat aramızda bağ olup olmadığını öğrenmeden almak istemiyorum.

Almam gereken Rider Waite Classic bu.
Ekli dosyayı görüntüle 5599

Güncel demek istiyorum çünkü kimseden düzgün cevap alamıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...