Resme bak kişiliğini gör

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
9. Analitik - Güvenilir - Kendinden emin

Hayatınızı insanların gözden kaçırdığı küçük değerli taşlarla doldurmayı seviyorsunuz. Bu nedenle kültür sizin hayatınızda önemli bir yer oynuyor. Yine de siz şık ve zarif duygularınızın çevreden etkilenmemesini sağlıyorsunuz. Sizin için zarif ve görgülü bir hayata sahip olmak çok önemli. Ve yine aynı tarzdaki insanlarla birlikte olmayı tercih ediyorsunuz.

AJA

Elit Üye
2. Özgür - Geleneklere karşı - Tutulamayan

Kendinizi geliştirmenizi sağlayacak özgür ve kimseye bağlı olmayan bir hayat peşindesiniz. Hobilerinizde ya da işinizde sizi başarıya ulaştıracak yeteneklere sahipsiniz. Bağımsızlığa olan düşkünlüğünüz bazen sizden beklenilenin tam tersini yapmanıza neden olabiliyor. Öyle her gördüğünüz şeye üzerinde düşünmeden uyacak tiplerden değilsiniz. Aksine kendi fikirleriniz doğrultusunda gitmeyi yani akıntıya karşı kürek çekmeyi seviyorsunuz.
Aynen öyIe :)

mucahit_X

Kayıtlı Üye
9 çıktım gerçektende doğru ama bide 6 bana yakındı illa bbiri polacak deniyo 9

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
1.resim bana sicak geldi onu seçtim ve özelliklerini okuyunca gerçekten bana uyuyor :)

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
3 ve 4 çıktı özellikle 3 daha ağır basmıştı. ama ikisi de güzel kendimde olan özellikler alakasız bir durum söz konusu değill güzel paylaşım teşekkürler :)

_evr_

Banlı Kullanıcı
8. Romantik - Hayalci - Duygusal

Çok duygusal bir insansınız. Olayları gerçekçi tarafından görmeyi reddediyorsunuz. Sizin için duygularınızın size söyledikleri önemli. Ayrıca yaşamda hayallere yer olması gerektiğini savunuyorsunuz. Romantizmi reddeden ve her şeyi akılcı bir yolla çözmeye çalışan insanlarla anlaşamıyorsunuz. Hayallerinizi, duygularınızı sınırlayacak her şeyi reddediyorsunuz.