reiki ile fiziksel bir rahatsızlığı şifalandırmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cherish

Kayıtlı Üye
Merhabalar,
3-4 yıl öncesine dayanan bir tanışmam var reiki ile. Başlangıçta bir masterdan yardım alma imkanı olmuştu, sonrasında açılma oldu ve kendi ihtiyaçlarımı farkedebilir halde olduğumu söyleyebilirim...

Yalnız tekniği ileri derecede kullanabilen bir master&şifacı bulabilir miyim? Rahatsızlık bir yakınımda ergenlik sonrası farkedilen "skolyoz". Omurilikte gelişiyor ve kesin bir tedavisi yok ameliyat dahil tam bir tedavi olamıyor. Dış görünüme de yansıyan aynı zamanda kritik ilerleme gösterebilecek bu rahatsızlık için -alternatif tıp klinikleri olabilir- ya da burda bilinen bir uzman tarafından yapılabilir, bildiğiniz bir tedavisi bulunuyor mu?

freaky

Kayıtlı Üye
Skolyoz a yönelik doğrudan bi tedavileri var mı tam olarak bilmiyorum açıkçası ama reiki niyete göre istenilen yere, duruma akan bi enerji. Bu yüzden reiki ve bionerjiyle tedavisi mümkün olabilir. Internet üzerinden arastirirsaniz bir çok reiki uygulayıcısının verdiği hizmetlere ulaşabilir onlardan bu konuyla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

augury

Kayıtlı Üye
Metin Hara'yı araştırmanızı tavsiye ederim. Hangi şehirde olduğunuzu bilmiyorum ama iletişime geçebileceğinizi umuyorum.

BlueS

Kayıtlı Üye
Reiki çok zeki bir enerjidir size nasıl gönderildiği fark etmez hastalığı bulur geçmişi, geleceği, duygusal bedeni, zihinsel bedeni şifalandırabilir. Bunun için çok usta çok ün yapmış bir Reiki Ustasına ihtiyacınız yok. Reikiyi 7 yaşından 70 yaşına herkes kullanabilir ve herkeste farklı bir seviyede değildir. Demek istediğim her 2. aşamadakinde, her Ustalık aşamasındaki insanda aynı verilebilecek enerji seviyesi aynıdır. Bu daha iyi eder bu ondan daha iyi eder gibi bir durum yok yani. Ayrıca gidip bulmanıza da gerek yok. Mesela Reiki de görmedim ama çok büyük ihtimalle aynı durum söz konusudur; Deeksha enerjisi için bir yakınım bir yere para göndermişti ve uzaktan tedavi edilmişti. Deeksha biraz ağır ve yoğun bir enerji sonuçlarını gördü mü evet gördü biraz olsun iyileşti fakat 1 gün boyunca yataktan kalkamadı ve sürekli kusma hali içerisindeydi. Reiki de de böyle para karşılığı uzaktan yardım edebilicek insanlar vardır onları araştırın eğer bulundukları şehre gitme imkanınız yoksa. Yada site üyelerimizden de yardım isteyebilirsiniz çok cana yakın insanlar var reiki 2. aşama öğrencilerine göre çok zor bir şey değil ;) Uzaya kadar bile gönderilebiliyor enerjiler. Zamanım olursa bende sizin için dua edeceğim ve Reiki enerjisi göndereceğim.
Sevgilerle..

cherish

Kayıtlı Üye
[SIZE=2,5]origanum[/SIZE] [SIZE=2,5]augury[/SIZE] [SIZE=2,5]Maxic[/SIZE]
çok teşekkür ederim içten cevaplarınız için. 5-6 yıl önce kundalini reiki ile uyumlanmıştım. Sonra diğer seviyeleri için devam etme imkanım olmadı o tarihlerde ama kendi hayatımdaki şeyler için melek enerjilerini kullanmaya başladım geçen zaman içinde. Başka bir konuda syn Urum'la mesajla konuştuk ama reikide ilerlemek..yakın çevrem dışında genel bir şifacılık kariyeri düşünmediğim için biraz uzak bir düşünce hala..daha kendimi tamir ediyorum
Metin Hara'da nasıl oldu, neden bu zamana kadar duymadım bilmiyorum daha geçen ay haberdar oldum, yazdıklarının benzerini iddia eden biriydim ve çevremde delirmese bari diye bakanlar oluyordu hastalığın şifası bedendedir, Yaradanın içimizdeki şifasındadır dedikçe...Demekki insan hazır oldukça geliyor cevaplar.

Tüm bunların beraberinde skolyozun tedavisi için kullanılabileceğine tek 1 yerde ulaştım buraya yazdıktan sonra, İzmirde bir kişisel gelişim merkezinin forumunda kısa bir konuda..Ama hep buraya yazdıktan sonra oluyor herşeyler:) üstü kapalı bahsetsemde topraklandığımdan kardeşim çalışmalarımdan haberdar değildi, 10 gün kadar önce benimkinden daha gelişkin bir durugörü yeteneğine sahip olduğunu farkettik ama farkında olmadığı bana soruyodu bu nedir diye...bende Metin Hara'nın da gazına gelerek biraz, melek enerjisiyle uyumlanması için yardımcı oldum. Henüz başlardayız ve bu konuyla ilgili beklenti yaratacak konulara girmiyorum. O bir genç kız, şimdilik çakraları dengelemek, tıkanıklıkları analiz etmek, kilo, stres gibi daha genel uygulamalarla devam edeceğiz, Başmeleklerle elbette. O'nun da hazır olması lazım sihirli değnek gibi kullanmamalı şifayı. Bundan sonraki çalışmalarda elbette dualarınız ve temiz enerjilerinizin desteğine ihtiyacımız olur. Çünkü şifalandıran Başmelek Mikail ve diğer Başmeleklerin tüm yardımlarıyla birlikte Allah'ın yüksek hayrımız için uygun gördüğünü bilemiyoruz elbette.

Mesajlarınız, duyarlılığınız beni gerçekten çok ama çok mutlu etti :) buraya girince barış dolu bir dünya hissi uyanıyor içimde zaten genelde

origanum

Yönetici
Özel mesaj kutunuza bu alanda eğitim almış bir ortopedist hekim ile ilgili bilgi attım.

cherish

Kayıtlı Üye
Özel mesaj kutunuza bu alanda eğitim almış bir ortopedist hekim ile ilgili bilgi attım.

Teşekkür ederim, arayacağım. Videolarına da bakıyorum şimdi ameliyatsız tedavi ihtimali bile insanın içini rahatlatıyor, omurilikle ilgili ameliyatın riski düşünüldüğünde. Umarım şifa arayan herkesin ihtiyaçları bulabilecekleri yerlerde cevap olarak karşılarına çıkar. Çok teşekkür ederim tekrar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...