regresyon

Hasvili

Kayıtlı Üye
Regresyon, kirk yillik hipnozun ticari bir adimi? Nasil guvenipte yaptirabiliyorsunuz? Bu seansi yapan kisinin sizi istegi dogrultusunda yonlendirmediginden emin olabiliyormusunuz? Hafizanizda yirtilmalar, acilmalar olmayacagina bir garanti var mi? Suslu kelimelerle insan beynine mudahale etmek bu kadar basit mi? Cok tehlikeli isler bunlar.

Askanarch

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
Bende gitmiştim bana reenkarnasyon ile alakalı deyince çıkıp gittim bu kadar saçmalık olmaz olamaz.

Ü

Üye silindi 58480

Regresyon, kirk yillik hipnozun ticari bir adimi? Nasil guvenipte yaptirabiliyorsunuz? Bu seansi yapan kisinin sizi istegi dogrultusunda yonlendirmediginden emin olabiliyormusunuz? Hafizanizda yirtilmalar, acilmalar olmayacagina bir garanti var mi? Suslu kelimelerle insan beynine mudahale etmek bu kadar basit mi? Cok tehlikeli isler bunlar.

Tebrik ediyorum. Cok isabetli bir sorgulama olmus !

Slbye.

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşım. Regresyon seansı yaptırmış biri olarak bilgileri ve deneyimlerimi paylaşmak istiyorum. Tek başına benim bildiğim bunu yapman olanaksız. Yanlış biliyorsam özür dilerim. Bunu ancak uzman bir regresyon sertifikası olan birine yaptırabilirsin. Bu işin dünya üzerinde bağlı olunan bir kurumu var ve işin etiği gereği bu seans ses kaydı ile kayıt altında tutuluyor. Öyle kahve falı baktırmak kadar basit bir işlem değil. Regresyon seansı saatler süren bir olay benimki 6 7 saat arası sürmüştü. Eşim benden 1.5 sene önce yaptırmıştı. Benim regresyon seansım esnasında bir eklentimi beraber uğurladık :) İlginç bir deneyim. Regresyon seansı yaptırmış arkadaşlar var ise deneyimlerini paylaşırlarsa çok memnun oluruz.

Peki bu seanslar sonucunda gunluk hayatinizda sorun olarak gördüğünüz durumlarda iyi yonde degisiklik yasadiniz mi

Tekrarlayan ve ayni sekilde yasadigim olaylar zincirini meditasyon ile cozmeye calistim..orada gordugum anlik goruntulerin beni aglayacak duruma getirmesini anlamlandiramiyorum..

Konusmalarda adi gecen terapist kadin ile o oldugunu bilmeden yolum kesisti..terapi icin gitmeyi cok istiyor ic dunyam...ancak mantigim bu ticari gozuken
durumu reddediyor..

dhardhar

Kayıtlı Üye
Peki bu seanslar sonucunda gunluk hayatinizda sorun olarak gördüğünüz durumlarda iyi yonde degisiklik yasadiniz mi

Tekrarlayan ve ayni sekilde yasadigim olaylar zincirini meditasyon ile cozmeye calistim..orada gordugum anlik goruntulerin beni aglayacak duruma getirmesini anlamlandiramiyorum..

Konusmalarda adi gecen terapist kadin ile o oldugunu bilmeden yolum kesisti..terapi icin gitmeyi cok istiyor ic dunyam...ancak mantigim bu ticari gozuken
durumu reddediyor..
Ben sorun vs. Icin gitmedim meraktan gitti. Deneyin siz karar verin bence. Bana regresyon yapan hocam aynu zamanda astroloji egitimi aldigim hocam o neden ticari iliskimiz yok. Piyasada regresyon yaptigini soyleyen kisileri bilemem ama.