Internetteki Videolar Ile Regresyon

Fehu

Kayıtlı Üye
Herkese iyi günler dilerim. Uzun zamandandir regresyon terapisi yaptırmak istiyorum ancak bulundugum sehirde yapan kimse yok ve olsa bile öğrenci halimle biraz zor benim için :) ben de youtubedaki 50 dakikalık bir video yardımı ile yapmaya çalıştım. İlk 2 denememde asla konsantre olamadım. Dün geceki denememde ise oburlerine göre daha iyiydi. Bi ara vücudum çok fazla ısındı , nefes alış verisim hızlandı ve uyuştum. Ancak geçmişe dair hicbir şey göremedim. Sorum su , son deneyimimde vücudumun verdiği tepkileri sizin vücudunuz da verdi mi? Ve internetten dinleyerek iyi bir sonuca ulaşır miyiz? Teşekkürler

caglar34

Kayıtlı Üye
Merhaba, geçmiş yaşam terapisini yeni yaptırdım. Bende senin gibi ilk etapta internetten denedim asla aynı olmuyor. Hatta videolu yönlendirmeler meditasyondan öte değil. Danışanla birebir yapılması gereken bir uygulama. Skype den de yapanlar var. Fiyat konusunda araştırma yapmanı tavsiye ederim.

gök insanı

Kayıtlı Üye
Merhaba, geçmiş yaşam terapisini yeni yaptırdım. Bende senin gibi ilk etapta internetten denedim asla aynı olmuyor. Hatta videolu yönlendirmeler meditasyondan öte değil. Danışanla birebir yapılması gereken bir uygulama. Skype den de yapanlar var. Fiyat konusunda araştırma yapmanı tavsiye ederim.

sizin deneyiminiz nasıldı? özel değilse

caglar34

Kayıtlı Üye
Bazı insanlar hissettiklerini film sahnesi gibi izliyorlarmış. Kimi seansta ağlama krizlerine giriyormuş kimisi de benim gibi zorlanmış. İlk seansta hissettiğim bütün duygulara mantık aradığım ve kontrolü terapiste bırakamadığım için kötü geçmişti. Vazgeçmedim ve 1 hafta sonra tekrar gittim. İçimden geçenleri mantığa dökmeden direk terapiste aktardığımda ilerleme kaydettik. Zira bilinçli zihninizde asla tahmin edemeyeceğiniz yerlerde ve zamanlardasınız. Çok değişik bir his. Çok fazla detay yazamıyorum çünkü özel konular var. YouTube' da konu ile alakalı videoları izleyerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Işıkla kalın :)