regresyon

dhardhar

Kayıtlı Üye
merhaba. geçmişe ruhani yolculuk diye adlandırılan regresyon çalışması kendi başımıza evde nasıl yapılabilir? bilgisi olan var mı? ayrıca yapan, yaptıran deneyimi olan var mı?
Merhaba arkadaşım. Regresyon seansı yaptırmış biri olarak bilgileri ve deneyimlerimi paylaşmak istiyorum. Tek başına benim bildiğim bunu yapman olanaksız. Yanlış biliyorsam özür dilerim. Bunu ancak uzman bir regresyon sertifikası olan birine yaptırabilirsin. Bu işin dünya üzerinde bağlı olunan bir kurumu var ve işin etiği gereği bu seans ses kaydı ile kayıt altında tutuluyor. Öyle kahve falı baktırmak kadar basit bir işlem değil. Regresyon seansı saatler süren bir olay benimki 6 7 saat arası sürmüştü. Eşim benden 1.5 sene önce yaptırmıştı. Benim regresyon seansım esnasında bir eklentimi beraber uğurladık :) İlginç bir deneyim. Regresyon seansı yaptırmış arkadaşlar var ise deneyimlerini paylaşırlarsa çok memnun oluruz.

gök insanı

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşım. Regresyon seansı yaptırmış biri olarak bilgileri ve deneyimlerimi paylaşmak istiyorum. Tek başına benim bildiğim bunu yapman olanaksız. Yanlış biliyorsam özür dilerim. Bunu ancak uzman bir regresyon sertifikası olan birine yaptırabilirsin. Bu işin dünya üzerinde bağlı olunan bir kurumu var ve işin etiği gereği bu seans ses kaydı ile kayıt altında tutuluyor. Öyle kahve falı baktırmak kadar basit bir işlem değil. Regresyon seansı saatler süren bir olay benimki 6 7 saat arası sürmüştü. Eşim benden 1.5 sene önce yaptırmıştı. Benim regresyon seansım esnasında bir eklentimi beraber uğurladık :) İlginç bir deneyim. Regresyon seansı yaptırmış arkadaşlar var ise deneyimlerini paylaşırlarsa çok memnun oluruz.

cevapladığınız için teşekkür ederim öncelikle. ben araştırmalarım doğrultusunda tek başına yapman için meditasyona ağırlık vermek gerektiğini okumuştum ama emin olamayınca doğru mu değil mi diye sorayım dedim. siz kimde yaptırdınız mahsuru yoksa?

dhardhar

Kayıtlı Üye
cevapladığınız için teşekkür ederim öncelikle. ben araştırmalarım doğrultusunda tek başına yapman için meditasyona ağırlık vermek gerektiğini okumuştum ama emin olamayınca doğru mu değil mi diye sorayım dedim. siz kimde yaptırdınız mahsuru yoksa?

Ben Ankara'da oturuyorum. Ankara'da yaptırdım doğal olarak. siz?

Seraphine

Kayıtlı Üye
Farklı öğretilerde bireysel çalışmalar bulunuyor tabii ki. Ama onları uygulamak için sahip olunması gereken yetiler/özellikler var. Burada asıl soru neden böyle bir isteğin oluştuğu. Geçmiş yaşamlar ile ilgili bağlar vs. regresyon terapileri gerçekleştirilmeden koparılabiliyor. Onun dışında bunun için yapılacak uygulamalar belli bir ruhsal seviyenin ayrıcalıklarını gerektiriyor.

wildsnake

Kayıtlı Üye
Bizlerede bilgi verirseniz,ankarada nerede,ne kadar para odeyerek ve ayni zamanda yasadiginiz bazi tecrubelerin detayini verirseniz faydali olabilir..Bende bir kere telefondan yaptirdim ama cok farkli bir tecrube yasamadim,biraz beklentilerimin asagisinda oldu.

dhardhar

Kayıtlı Üye
Bizlerede bilgi verirseniz,ankarada nerede,ne kadar para odeyerek ve ayni zamanda yasadiginiz bazi tecrubelerin detayini verirseniz faydali olabilir..Bende bir kere telefondan yaptirdim ama cok farkli bir tecrube yasamadim,biraz beklentilerimin asagisinda oldu.

Ankara'da uzman birine yaptırdım aynı zamanda 3 sene astroloıji dersi aldığım hocamdır kendisi hani o açıdan güvenebileceğim biri.
Telefondan nasıl olur bilemiyorum ama benim bildiğim önceden göküyüzüne bakılarak uygun tarih belirlenerek uzun saatler süren bir seans. Uzun dediğim en az 4 5 saat yani. Eğer talep ederseniz özelden bana yazarsanız hocamın irtibat telefonunu verebilirim ama ona sorduktan sonra tabii ki :)

Milkyway83

Kayıtlı Üye
Çok merak ettim kime yaptırdınız? Burdan uygun görmüyorsanız özelden söyleyebilir misiniz? Zira ben de yaptırdım. youtube'ta sık sık video paylaşan biri bu bayan. Yaklaşık 2 saat sürdü, şimdi sadece bilinç altı kurgularım olduğunu düşünüyorum.

dhardhar

Kayıtlı Üye
Çok merak ettim kime yaptırdınız? Burdan uygun görmüyorsanız özelden söyleyebilir misiniz? Zira ben de yaptırdım. youtube'ta sık sık video paylaşan biri bu bayan. Yaklaşık 2 saat sürdü, şimdi sadece bilinç altı kurgularım olduğunu düşünüyorum.
EŞim de acaba bunu ben mi kurguladım yoksa gerçekten önceki hayatımdan kesitler miydi diye hala sorguluyor. Hocamın söylediğine göre öyle gelirmiş ama eşimin yaşadığı yüzyıl ve ortamlara benzer yurtdışına gittiğimizde gerçekten çok etkileniyor ki bu etkilenme regresyon öncesinde de vardı. Demek ki bir yaşanmışlık var.

dhardhar

Kayıtlı Üye
Uzaktan regresyon nasıl risk alınır yapılır anlaşılır değil gerçekten? ya kontrolü kaybederse ne olacak?

wildsnake

Kayıtlı Üye
Uzaktan regresyon nasıl risk alınır yapılır anlaşılır değil gerçekten? ya kontrolü kaybederse ne olacak?
Istersen videolarini youtube dan izle,yanlis mi gosteriliyor yada sen daha farkli bir yontem icindemiydin kiyaslamar yaparsan en azindan bizler icin bilgi olur eger paylasirsan

dhardhar

Kayıtlı Üye
Bu şekilde yapılıyor ancak bu çok özel bir seans açıkcası her ne kadar göz bandı da takılsa mozaiklense de işin etiğine aykırı böyle yayınlanması. Biraz medyatikliğe kaçılmış gibi geldi bana.

Ü

Üye silindi 56746

Bilinçaltını fazla zorlamamak, kişiyi çok yormamak adına uzun saatler boyunca regresyon yapılmıyor diye biliyorum, siz nasıl altı yedi saat seans aldınız?

dhardhar

Kayıtlı Üye
Seans devam ederken cok cisiniz geliyor. Uzun surdu. Rehberim cok profesyoneldi bilmem oyle dedi bana normali 4 5 saat surermis.