Pusulam bozuldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Önceki konumda bahsetmiştim ama birisi bir şey yazmadı.İş arıyordum hisslerimle iş arayan yerleri hissetmeye çalışıyordum pusula mantığıydı.Bir yöne dönüyordum enerji hissedersem takip ediyordum.1 değil 2 değil 3 değil tam 4 kere 2 kişiyi buldum.Ne kadar uzaklaşsam da onlara gidiyordum.Cidden büyük bir enerjileri vardı.En sonunda sanki gps taktım gibi hissettim utandım eve çıktım.Çoğunlukla varlık temasları Melek enerji(Micheal) ile arttı.Bazen yansımam da biraz uzağında 10 cm falan sarı bir ışık hüzmesi görüyorum kayboluyor.Hepsi Aja'nın açtığı konudan sonra oldu.Yinede teşekkürler hayattım da aksiyon oldu :D

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Sayın Aron sitede uzun süredir olan bir üyemizsiniz. Bu güne kadar açtığınız pek çok konu ve yorumunuz silindi. Sürekli olarak inanç ve din değiştiriyor, değiştirdiğiniz inanç dışında başka bir dine göre yorum yapıyorsunuz. Psişik yeteneklerin neredeyse tamamını deneyimsizliğinizden bahsediyorsunuz. Bir çok psikolojik sorunlarınız ve çözümlerini arayışlarınız dan bahsediyorsunuz. Bu güne kadar sizi kırmamak ve incitmemek adına bu şekilde bir yazı yazmayı uygun görmemiştim ama bu benim fark ettiğim bir şey değil durumunuz artık çok ciddi bir şekilde ortada. Üyelerimiz açtığınız pek çok sorunuza hiç yanıt vermiyor artık. Çünkü ciddiye alınmıyorsunuz. Şahsi olarak durumunuzu, yaşadıklarını, içsel dönüşünüzünü bilmiyorum elbetteki. Fakat bu yazdıklarımı kötü bir eleştiri olarak değil kendinize yapmanız gerektiği düşündüğünüz bir öz eleştiri olarak alın.

Elbette sorgulayacaksınız, elbette bir çok fikir yürüteceksiniz. İstediğiniz dine inanabilir, istediğiniz dini değiştirebilirsiniz. Pek çok para psikolojik durum yaşayabilir, pek çok psikolojik olarak sorunlar yaşayabilirsiniz. Fakat aralarındaki süre çok kısa bazen gün içinde yorumlarınızdan; algı, inanç ya da bilgi değiştirdiğinizi görüyorum. Kendinize bir iyilik yapın ve kendinizi sorgulamaya başlayın. Kim olduğunuzu, ne olduğunuzu, ne olmak istediğinizi kendinizle bir tartışın. Gerekirse uzman bir kişiden yardım alın.

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Önceki konumda bahsetmiştim ama birisi bir şey yazmadı.İş arıyordum hisslerimle iş arayan yerleri hissetmeye çalışıyordum pusula mantığıydı.Bir yöne dönüyordum enerji hissedersem takip ediyordum.1 değil 2 değil 3 değil tam 4 kere 2 kişiyi buldum.Ne kadar uzaklaşsam da onlara gidiyordum.Cidden büyük bir enerjileri vardı.En sonunda sanki gps taktım gibi hissettim utandım eve çıktım.Çoğunlukla varlık temasları Melek enerji(Micheal) ile arttı.Bazen yansımam da biraz uzağında 10 cm falan sarı bir ışık hüzmesi görüyorum kayboluyor.Hepsi Aja'nın açtığı konudan sonra oldu.Yinede teşekkürler hayattım da aksiyon oldu :D

Anlattıklarınıza bakılırsa gerçekten sizde bir sorun var.Diğer konunuzu ciddiye alarak yorumlar yazdım ama şu an ki yazdıklarınız beni çok şaşırttı.Siz ne dediğinizi bilmiyorsunuz söyledikleriniz hiç normal değil,beni yanlış anlamayın amacım sizi incitmek değil ama bir an önce kendinize gelin daha sağlıklı düşünmeye ve anlamlı yorumlar yazmaya çalışın.Ayrıca herhangi bir psikolojik sorunlarınız varsa veya bir varlık kaynaklı bir sorununuz varsa bir an önce çaresine bakın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...