Psişik yönden her şeye kapalıyım sanki bir blog var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lapis Niger

Kayıtlı Üye
İş
Ãœniversite
Merhaba arkadaşlar,ben foruma yeni üye oldum.Çocukluğumdan beri gizemciliğe,parapsikolojiye ilgim vardır.Belkide annemden kaynaklıdır çünkü o da bu tarz konulara hep ilgili olmuştur ve benimde ilgimi çekmiştir.Annem ve babam paranormal olaylar yaşamış ömürlerinde fakat ben nedense bu konuda hiçbir şey yaşamadım.Hiçbir temastır,rüya yoluyla iletişimdir vs. annem farkında olmadan bilmeden astral seyahate dahi çıkmış banada anlatıyordu.Fakat benim sanki bir blok,bir engelim var.Bir şey beni paranormal olaylardan spritüel alemden tamamiyle arama set çekiyor gibi.
Doğrusu inançlı biri değilim ama küçükken cin çağırıp gelmediğinde babam sen daha kamil yaşa ermedin kendi iraden yok seni melekler koruyor allah göstermiyor vs. derdi şu an geldim 20 yaşına nerdeyse halen aynı durumdayım.
Tek farkım eskisine göre davet yaptığımda veya bir ritüel uyguladığımda en azından varlıkları hissedebiliyorum.
Ne yapmam gerek çakralarımımı açmam gerek,sürekli pratikmi.Anneme dayıma ve daha birçok kişiye cin musallatıda oldu ailemde ama ne hikmetse bana bir şey olmuyor.
Biraz şey gibi göründü zorla başına bela arıyorsun gibi ama gerçekten ben bu maddesel alemi aşıp ötesini keşfetme niyetindeyim.
Yardımlarınızı bekliyorum,vereceğiniz tavsiyeler için şimdiden teşekkür ediyorum.

Bu arada eklemeyi unuttum ben sol eldenim bu yolda ilerleyen biriyim.

factorx

Kayıtlı Üye
Buraya şimdi pek çok uygulama yazacaklar ama onları da deneyip başarısız olup daha fazla mutsuz olma ihtimalin var. Onlardan önce seni iyi anlayan biri olarak şunu diyeyim; ben de aynı durumdayım. En basitinden gece yarısı evde tek başıma ayna karşısında, tek aynayla, iki ayna arasında, dualı duasız, mumlu mumsuz dakikalarca çalıştım ama hiçbir şey olmadı. Benim de aradığım doğaüstü bir olay yaşamaktı. Benim de rüyalarım bile tekdüzedir. Artık o denli hiç böyle şeyler yaşamıyorum ki korkusuz oldum, hiçbirşeydn korkmuyorum çünkü korkacak bir şey olmuyor zaten çok istesem de :D Sende de durum aynı. Sol yolu seçtim demişsin ama daha büyük resmi görmen gerek,ben anca o zaman olayın farkına vardım.

Birkaç yerde de okuyunca bunu artık emin oldum. Bizim gibi bazı kişilerin yaşam planları özellikle böyle hazırlanıyor. İnançlı biri değilim demişsin, bu söylediğim şeyi de doğruluyor. Bu bir tekamül süreci ve öğrenmemiz gereken dersler var. Bunun için de zor bir yol çizilmiş bize. Eğer bir uygulama yapıp hemen doğa üstü bir şeyi gözlerimizle görseydik bazı şeyleri anlamak ve kabullenmek daha kolay olurdu öyle değil mi? Ama tamamen materyalist bir yaşamı olan birinin, hiç doğaüstü madde üstü bir şey görmemiş yaşamamış birinin metafiziğe inanması, bel bağlaması... Asıl büyü burada bence. Bu inançtır işte, inançsızım demişsiniz ama bu inançtır. Ben de dini manada inançlı biri değilim, deistim. Eğer bir gün cin görsem bile imana gelecek de değilim çünkü her şeyin bilimsel açıklaması olduğunu biliyorum. Biri güneşte yaşayan varlıklar var dese bile buna inanırım çünkü üst boyutların bilimsel açıklamasını biliyorum. Bu gezegenin bir ruhu olduğunu biliyorum ve bunun kuantum teorisiyle nasıl açıklandığını biliyorum. Anlatabiliyorumdur demek istediğimi umarım. Metafizik kontakt kurmak çok istiyoruz ama bu bize sizin de doğru sezdiğiniz gibi bilerek yerleştirilmiş bir set, bir engel. Benim de arkadaşlarım oldu hiç istememesine rağmen sürekli paranormal olaylar yaşayan ve yaşamamak için bir şeyler yapan. Bu sete ben zar diyorum. Bu yıldız düşüklüğü denen şeydir. Yıldızı düşük insanların gerçek ile gerçeküstü diye ifade edilen fenomenler dünyası ile arasındaki zar incedir. Yıldızı yüksek bir insanın ise bu zar bir duvar haline gelir. Biri diğerinden daha iyi değildir, bu bir "olma" halidir. Ders görüyoruz yaşamımız süresince ve bizim dersimiz de diğerleri gibi metafizik fenomenleri görüp de inanmak değil, görmeden mantık yoluyla bile inanmak. Asıl değerli olan da bu olmalı bence. Biri tanrıyı görüp ona inanabilir. Tanrıyı görmeyen birinin ona inanması ise daha büyük bir şeydir. Dahası tanrı biri ya da bir şey değildir, o aslında bizizdir, üst benliğimizdir ve o bütün metafiziğe zaten hakimdir. Ama bizim yolumuz bunu zor yoldan öğrenmek. Diğerleri gibi cinlerle konuşarak değil, o zaman ne güzel olurdu zorlanmadan üst boyutlu varlıklarla muhabbet etsek ve yaşayarak deneyimleyeceğimiz şeyleri direkt öğrenmek... Sınavda kopya çekmeye benzer ve deneyim olmazsa siz yaşamamışsınız demektir.

Sol yolu seçmenizin sebebi bile bu mantıkçı, sol beyin tarafınızın ağır basmasıdır. Yine de imkanısz değil paranormal deneyimler yaşamamız. Ben farkındalığı arttırarak evrenle tesadüf denen fenomenler üzerinden bir iletişim kurduğuma inanıyorum...

Lapis Niger

Kayıtlı Üye
İş
Ãœniversite
Öncelikle cevabınız için çok teşekkür ederim.Sizi anlıyorum uzun ve zorlu bir süreç olacak zaten 5-6 senenin sonunda ancak rituellerimde varlıkları hissedebilmeye başladım.Kontatk yok fakat orda var olduklarını hissediyorum artık.İnançsızım dedim bu semavi dinler manasıydı.Ben teistik bir satanistim bundan dolayı sol el yolu dedim.Metafizik olayların varlığına inancım tam ve kesin olmasa zaten sol el yolundayım demezdim.
Umarım bu duvarı kırıp gerçek potansiyelime ulaşacağım,sizin dediğinizi anlıyor ve doğru buluyorum.Bizim sürecimiz ağır ve zorlu duvarı kırmamız.Ama ben bir aşama kaydettiğimi düşünüyorum bunca geçen sene ve yaş,bana her şeyden önce sabırlı olmayı ve oyunu kurallarına göre oynamayı öğretti.
Daha geçirmem gereken zaman olduğu doğru ama bu süreci hızlandırmak için ne gerekiyorsa yapacağım bolca pratik ve kendimi geliştirme.
Çalışmalarım devam edecek bundan 5-6 sene önce sabırsızdım hemen dank diye olmasını istiyordum şu an ise beklemeyi ve doğru zamanın gelmesini öğrendim en azından .

Yalnız aklım bir şeye takıldı yıldızımızın yüksek olmasının avantajı nedir ? Bu bize üstünlükmü sağlar duvarı yıktığımızda?

La-edri

Kayıtlı Üye
Siz iki farkli seyden bahsetmissiniz.
Cinlerle muhatab olmak ve maddesel alemi asmak.

Maddesel alemi asmak , kendi özbeliginizin kuvvelerini aciga cikartmak onlarla kusanmakla olur, bu ise kalicidir ve cok yogun bir calisma ile olur, irsi degildir.
Ama insan yaratilisine uygundur zira insan ilahi bir varliktir bu gücüde özbenliginden alir.

Ve bu calismalar cinlerle yapilmaz tam tersi kendinizdeki meleki kuvvelerle yapilir, cinler size calismalarinizdan dolayi görünür ama sizin onlarla alakaniz olmamalidir.
Cünki cinler sizi bloklar.

Siz önce hangisini istediginize karar vermelisiniz,istedikleriniz birbirine iki zit kutup, + ve -

Tavsiye; sartlanmalarinizdan kurtulun ilk önce cok fazla sartlanmissiniz "sol elden" olmak nedir ?

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
ben tekamül hakkında bişey sormak istiyorum.bu yükseliş çok yavaş mı olucak ? yoksa önümüzdeki yıllarda hızlı bir şekilde gerçekleşecek mi ?? bu soruları cevaplayabilecek biri var mı ?????????

La-edri

Kayıtlı Üye
Tekamul insana göre degisir, bazilarinin seyri hizlidir bazilarinin ki yavas, ama bu oran da insanin kendi durumu ile alakali, ne kadar ekmek okadar köfte tabiri varya öyle iste..
Bazen insan hizli bir sekilde seyre baslar ama yorulur ve bu yorgunluk süreci yillar alabilir yani dinlenmesi ve yeniden yola koyulmasi..
Yani rölatifdir insana göre ve tabiki insiye edenin gücüne göre.

Lapis Niger

Kayıtlı Üye
İş
Ãœniversite
Siz iki farkli seyden bahsetmissiniz.
Cinlerle muhatab olmak ve maddesel alemi asmak.

Maddesel alemi asmak , kendi özbeliginizin kuvvelerini aciga cikartmak onlarla kusanmakla olur, bu ise kalicidir ve cok yogun bir calisma ile olur, irsi degildir.
Ama insan yaratilisine uygundur zira insan ilahi bir varliktir bu gücüde özbenliginden alir.

Ve bu calismalar cinlerle yapilmaz tam tersi kendinizdeki meleki kuvvelerle yapilir, cinler size calismalarinizdan dolayi görünür ama sizin onlarla alakaniz olmamalidir.
Cünki cinler sizi bloklar.

Siz önce hangisini istediginize karar vermelisiniz,istedikleriniz birbirine iki zit kutup, + ve -

Tavsiye; sartlanmalarinizdan kurtulun ilk önce cok fazla sartlanmissiniz "sol elden" olmak nedir ?

Cinlerle iletişim kurmaktan kastım örnekti yani herhangi bir paranormal deneyimi kast ettim ben orda.
Sizin deyiminizle ben bu işi "şeytan-i kuvvetlerle" bu yolda ilerlemek istiyorum sizce bu mümkün mü?
Şartlandığımı söylemişsiniz bilemiyorum olabilir,ama hepimizin bir yol seçip o yolda ilerlemesi gerekmez mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...