Pirinç Taneleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mor_rena

Banlı Kullanıcı
Yaklaşık birkaç hafta önce anneannemin evindeydim yattığım odayı temizlerken dolabın altında pirinç taneleri buldum toplasan 1 kg ederdi o derece yani çekiyorum çekiyorum bitmiyor evdekileri çağırdım sordum ablam bir kaç hafta önce orayı temizlediğini ve orada bir şey olmadığını söyledi yani bu pirinçleri kim oraya koyduysa bundan sonra koymuş olmalı... Şimdi bana kendiliğinden oraya dökülmüş olabileceğini söylemeyin bilinçli bir şekilde dolabın arka kısmına kadar dökülmüş. Anneannem gençken çok güzel bir kadınmış 23 yaşında eşini kaybetmiş ve 4 çocuğuna bakmak zorunda kalmış buna rağmen hala onla evlenmek isteyenler varmış ama kim geldiyse istememiş bundan sonra ona çok büyü yapan olmuş kaç kez yatağa düşmüş etrafında yılanlar falan görüyormuş kapıya sıkıştırılmış bir muska bulmuşlar ve suya atmışlar anneannem iyileşmiş zaten iyileştiğinde anlatmış o kapının orada biri vardı falan diye tabi ben tam olarak bilmiyorum daha bir çok büyü yapılmış tek bildiğim bu evden sürekli muskalar çıkıyormuş. Anneannem epilepsi hastası en son hatırladığım krizide bundan sanırım 2008 de geçirdi o zaman yine yılanlar falan görüyordu. Hatta 2011 de ona büyü yapan kadın evimize bir kase yeşil zeytin getirmişti anneannem o kaseyi eve sokmamıştı. Birlikte dereye gidip kaseyle beraber zeytinleri atmıştık. Of yine ne oluyor pirinçle yapılan bir büyü falan biliyor musunuz? Ne yapcam bilmiyorum aslında birinin büyü yaptığından da emin değilim daha önce olanlardan sonra aklıma başka bir şeyde gelmiyor. :hang::banghead::willy_nilly:

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Pirinçle; koruma, birini muhabbetle getirtme, rızkını artırma(bereket), birini bir yerden uzaklaştırma, hava olaylarına muhalefet, rızkını kırma (bereket uzaklaştırma) gibi işlemler yapılır. Yapılır da öyle 1 kg ile vs yapılmasına gerek yoktur. Ayrıca çoğu pirinçli uygulamada pişirerek okuyarak yedirme de vardır. Diyelim ki biri uygulama yaptı, o pirinçlere okuyup atmıştır ve gayet de acemice olmuştur diyeceğim. 1 kg pirinçle gizli uygulama yapılır mı, mantıklı olarak kendiniz cevaplayın.

Bana kalırsa biri oraya biri pirinç döktü sonra unuttu temizlemeyi. Çuvalla konulmuş olabilir, paket patlamış olabilir, tepside temizlenirken dökülmüş olabilir, çocuk varsa iş güzarlık yapmış olabilir vs.

mor_rena

Banlı Kullanıcı
Evde çocuk falan yok en küçüğümüz 16 yaşında herkese sordum diyorum + yatak odası gibi bi yerde pirincin ne işi var mutfak, yemek odası gibi bi yerden bahsetmiyorum. :(

Nour

Kayıtlı Üye
Pirincle yapilan bir olaya bende sahidim ama oyle bir kilo degildi bir avuc pirincti alti ustu...Chillout bana ozelden pirincle ilgili buyuleri daha aciklayici yazarmisiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...