Ben Ne Yaptım

Meraklıadam

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Tam Olarak 10 Dakika Önce Yaşadığım Bir Olayı Anlatıyorum, Yatağa Uzandım Uyumak İçin, Gözlerimi Kapadığımda Değişik Birşeyler Hissetim Ve Gözlerim Kapalıylen Gördüğüm siyahlık Zümrüt Yeşiline Dönüştü Gittikçe Daha Yeşil Oldu Ve Tam O Yeşilin Ortasında Bir Yuvarlak Açıldı Eğer Hayal Görmedi İsem Kendi Odamın Tavanını Çok Net Bir Şekilde Olmasada Gördüğüme Adım Gibi Emin’im Dahada Odaklandım Yuvarlak Dahada Büyüdü, Kendimi Durduramadım Adeta Büyülenmiş Gibi Gittikçe Gidiyordum Son Bir Çırpınışla Kendimi Kaldırdım Yani Gözlerimi açtım Etrafta Gözümü Çevirince Siyah Siyah Gölgeler Gördüm Oraya Odaklanınca Yok oluyorlardı Birde Yağmur Yağıyor Gibi Yada Fırtınadaki Ufak Kar Taneleri Gibi Beyaz Beyaz şeyler Gördüm Fakat Bunlar Nokta Gibiydi Etrafta Düzensiz Şekilde Oradan Oraya Oradan Oraya Gidiyorlardı Fakat Milyon Taneydi Çok fazlaydı 5 Dakika Kadar Vücuduma Hükmedemedim Sadece Gözlerimi oynatıp Etrafa Bakabildim İçimde Bir Uyuşukluk Hissi Vardı Sanki Ruhum Çekilmiş Gibi Ve Hala Şuanda Var Ama Şuan O Gördüğüm Gölgeleri Ve Uçuşan Beyaz Noktaları Görmüyorum Sadece Ruh Çekilmesi Gibi Bir His Var, Aşırı Derecede Korktum, Ve Şuanda Anlımda Muazzam Derecede Bir Baş Ağrısı Söz Konusu, Ne Oldu Bana Lütfen Bilen Birisi Yardımcı Olabilirmi ?

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
ufak kar taneleri gibi milyon tane nokta kadar beyaz şeylerin gözle bir alakası olabileceğini düşünüyorum ben tek gören sen değilsin her an gözükmüyor zaten gözünüzle uğraşınca gözüküyor

Ella~ella

Kayıtlı Üye
İş
Architect
Iyi de bu gözü kapatıp odaklanınca herkesin gördüğü şeyler. Abartılacak ya da olağanüstü bir durum göremedim.
Gözleri açınca da o ışıklar bir süre görünür ve kaybolur.