Peri kizi bana çok kizmiş

maiela

Banlı Kullanıcı
Bunları anlatmanın sebebi hikmeti nedir?

Bende çok merak ettim ya gerçekten sebebi nedir :D

bu arada sn mertyali, yazdığınız tüm paylaşımları bir kitapta toplasanız 6-12 yaş arası 'gizem korku gerilim macera buradaa , haydi çocuklar buraya' diye çok satacağına eminim :D çok tanınmış bir yazar olabilirsiniz çocuklar arasında bunu iyi düşünün :)

The_Pasific

Kayıtlı Üye
enteresan olayların ve konuların adamı mertyail ! önce periler kızıyor daha önce bilmem kaç defa el müheymin zikrini yapıp hüddam'la bağlantıya geçiyor.....helal sana..

webmanx

Kayıtlı Üye
Bende çok merak ettim ya gerçekten sebebi nedir :D

bu arada sn mertyali, yazdığınız tüm paylaşımları bir kitapta toplasanız 6-12 yaş arası 'gizem korku gerilim macera buradaa , haydi çocuklar buraya' diye çok satacağına eminim :D çok tanınmış bir yazar olabilirsiniz çocuklar arasında bunu iyi düşünün :)
Daha ismimi bile doğru okuyup yazamıyorsun.Demek ki konularıda böyle ters okuyup ters anlıyorsunuz.Bu anlatılan ilim konularına,çocukların okuyacağı kitap demeye hakkınız yoktur.Şöyle bir söz vardır,cahile laf anlatmak,deveye hendek atlatmaktan zordur diye.sn.maiela sanırım anladınız.

maiela

Banlı Kullanıcı
Daha ismimi bile doğru okuyup yazamıyorsun.Demek ki konularıda böyle ters okuyup ters anlıyorsunuz.Bu anlatılan ilim konularına,çocukların okuyacağı kitap demeye hakkınız yoktur.Şöyle bir söz vardır,cahile laf anlatmak,deveye hendek atlatmaktan zordur diye.sn.maiela sanırım anladınız.

kesin öyledir..... :hurray: :hurray:

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
ALLAH dilediğine hikmet ve ilim verendir.

Hangi ilim?? Hangi bilim?? madem ki siz cok cookkk ilimli ve bilimlisiniz,Bizide ilim li ve de bilimli yapin,,,:Angel_anim:Yoksa sizin ilimleriniz ve bilimleriniz sadece rüyalardan ve anilardan yada kulaktan dolma hikayelerdenmi ibaret??Arkadasimizin birisi size bir soru sordu,Ve biz burada heyecanla sizin cevabinizi bekliyoruz.

Saygilar efendim:biggrinjester:

canmert196

Kayıtlı Üye

2 tarafta sakin olup forum duzenini bozmayip normal ilgi alanlarinizla ilgilenirseniz bence 2 taraf icinde daha iyi olur en kotu zamandan kazanmis olursunuz:)

Konulariniz banada pek inandirici gelmiyo bir huddam edinmek 1 yillik bir is bile degil siz havas i bitirdikten sonra varlikli calismalara baslayabilirsiniz 2 gundede havas bitmezki ve havas temeldir cok saglam olmaliki uzerinize yikilmasin konularinizda eksik yanlis bilgiler var beeli oluyor bunlar modlar duzeltmeye calisiyorlar ellerinden geldigince okuyun devamli okuyun bilgiler edinin sonra uygulamak size kalmis ama esik bilgilerle hem kendinizi zorda birakiyorsunuz hemde site uyelerini :)

webmanx

Kayıtlı Üye
2 tarafta sakin olup forum duzenini bozmayip normal ilgi alanlarinizla ilgilenirseniz bence 2 taraf icinde daha iyi olur en kotu zamandan kazanmis olursunuz:)

Konulariniz banada pek inandirici gelmiyo bir huddam edinmek 1 yillik bir is bile degil siz havas i bitirdikten sonra varlikli calismalara baslayabilirsiniz 2 gundede havas bitmezki ve havas temeldir cok saglam olmaliki uzerinize yikilmasin konularinizda eksik yanlis bilgiler var beeli oluyor bunlar modlar duzeltmeye calisiyorlar ellerinden geldigince okuyun devamli okuyun bilgiler edinin sonra uygulamak size kalmis ama esik bilgilerle hem kendinizi zorda birakiyorsunuz hemde site uyelerini :)

2 tarafta sakin olup forum duzenini bozmayip normal ilgi alanlarinizla ilgilenirseniz bence 2 taraf icinde daha iyi olur en kotu zamandan kazanmis olursunuz

Konulariniz banada pek inandirici gelmiyo bir huddam edinmek 1 yillik bir is bile degil siz havas i bitirdikten sonra varlikli calismalara baslayabilirsiniz 2 gundede havas bitmezki ve havas temeldir cok saglam olmaliki uzerinize yikilmasin konularinizda eksik yanlis bilgiler var beeli oluyor bunlar modlar duzeltmeye calisiyorlar ellerinden geldigince okuyun devamli okuyun bilgiler edinin sonra uygulamak size kalmis ama esik bilgilerle hem kendinizi zorda birakiyorsunuz hemde site uyelerini :beta1:

webmanx

Kayıtlı Üye

Siz benim bilgimin ne derecede olduğunu nerden biliyosunuz.Açılan konuların doğru veya yanlış olduğunu nereden biliyorsunuz.Siz veya başka bilenler varsa onlar anlatsınlar.Yorum yapanlar hadi anlatında bizde ha öylemiymiş diyelim.O zaman siz anlatın biz de öğrenelim olmazmı sn. canmert196.İnanmak zorundada değilsiniz.Hep doğruları başkalarımı biliyor.Lütfen sagılı olalım.:beta1:

focus

Kayıtlı Üye
bir şeyler yapacaksanız enerjinizi birbirinize ispat için kullanmayın lütfen. lütfen benim için dua edin, şansımın ve hayatımın tekrar düzene girmesi bereket kapılarının tekrar açılması için yada ne bileyim dünyanın düzelmesi için kullansanız, hayır ben dileyecegim şansım yok iyice büsbütün kötü olur diye dileyemiyorum.

:)

kaybedilen zamanı kim geri verebilir ki? lütfen kırmayalım anlayış bize kalan en zor miras değilmi?

saglıcakla.

canmert196

Kayıtlı Üye
bir şeyler yapacaksanız enerjinizi birbirinize ispat için kullanmayın lütfen. lütfen benim için dua edin, şansımın ve hayatımın tekrar düzene girmesi bereket kapılarının tekrar açılması için yada ne bileyim dünyanın düzelmesi için kullansanız, hayır ben dileyecegim şansım yok iyice büsbütün kötü olur diye dileyemiyorum.

:)

kaybedilen zamanı kim geri verebilir ki? lütfen kırmayalım anlayış bize kalan en zor miras değilmi?

saglıcakla.

Size biz yardim edemeyizki kendinizi cok sartladiginizi hissediyorum cok umutsuz bakiyorsunuz gelecege bu bakis acisindan kurtulun inanin fark edeçektir ama siz dunyanin en sanssiz insani oldugunuza kendinizi inandirmis durumdasiniz umarim hayatiniz duzene oturur:) kotuye gidiyorsa bundan cikarmaniz gereken dersi cikarmaya bakin cunku olayin inceligini cozersenizde rayina oturabilir bu sinavi verin :)

webmanx

Kayıtlı Üye
Sn.canmert196 abi şey hocam.Hadi bakalım mecbur_focus'a birşeyler yazın çizin de şifa bulsun.Madem o kadar bilgili iseniz yardım edin de mecbur_focus da iyileşince yorumlarını yazsın olmazmı.

webmanx

Kayıtlı Üye
Mecbur_focus kardeş bu kadar üzülmeyin ve ümitsizliğe kapılmayın.Siz ALLAH 'a dua edin bir gün sabah kaltığınızda bakarsınız ki bütün sıkıntılarınız gitmiş ve iyi olmuşsunuz.Lütfen olumlu düşünün.Ayetel kürsiyi devamlı okuyun ve okuduktan sonrada isteğiniz ne ise dua edin.Sırlarını göreceksiniz.Ama sabırlı olun ve herzaman ümitli olun..Aklınızdan ve kalbinizden sıkıntıları kötü düşünceleri atın.Sanki hiç bunları yaşamamış gibi düşünün hayata yeniden başlıyor gibi içinizi ferah tutun.Geleceğiniz aydınlık olsun.:beta1:

canmert196

Kayıtlı Üye
Sn.canmert196 abi şey hocam.Hadi bakalım mecbur_focus'a birşeyler yazın çizin de şifa bulsun.Madem o kadar bilgili iseniz yardım edin de mecbur_focus da iyileşince yorumlarını yazsın olmazmı.
Ben bilgiliyim deyip kimseye kendimi kanitliyim diye yanlis seyler paylasmiyorumki.Havasta usta oldugunuzu soyluyorsunuz insanlara yardim edebilirim yonetim izin vermiyor diyorsunuz.baskalarina yapmak la kendiniz icin yapmak arasinda fark var nedir bu dermisiniz baskalarina yapilmasi icin ne oluyorda yapiliyor? kadere hukmetmek ne zamandir sifayla oluyoki sifa verip kaderini duzeltiyim siz saniyor musunuz cakralar duzenlendiginde oyle kaliyo kisinin gunluk yasimina bagli olarak dengesizlesiyor.benim o kisi icin yapabilcegim sey telin verip olaylari aciklamaktir ve hergun ayetel kursi okumaya devam istediginizi isteyin demissiniz ayetel kursi yi hergun okuyarak saglayamazki istedigini 313kere mesela etkilidir dilek icin ama o arkadas bunu yapabilcek pozitif enerji barindirmiyor icinde inanci yok ve konsantrasyon u saglayamayabilir ama icten edilen bir dua daglari yerinden oynatabilir tabiki