Peri kizi bana çok kizmiş

SeyyiD1109

Kayıtlı Üye
ben sn. mertyail in anlattığında gerçeklik payanın olduğunu düşünüyorum..bölye olaylar insanlara yüz yüze pek anlatılmaz ama bu platformlarda paylaşmak daha kolay olabiliyor..bu olaylar size saçma geldiyse siz bide hazine tılsımlarının neler yaptığını duysanız kim bilir ne tepki verirdiniz:) tek tavsiyem var ;eğer anlatılanlar saçma geliyorsa başlıkları ona göre seçerek forumu değerlendiriniz lakin mantığınıza yatmayan bir olayın gerçekliğini kendinizce tartışmayın.çnkü böyle olaylar nadir yaşanır ve ispatı da bir o kadar zordur...
iyi forumlar..

Vasilis1st

Kayıtlı Üye
İş
σπουδαστής (αμεÏ￾ικανικές μελέτες /4)
Selam arkadaşlar yıllarca önce yaşadığım bir olayı sizlere anlamak istiyorum.Bir gün kız arkadaşımla gezmeye gitmiştik,bir kafede biraz oturduk ve daha sonra oradan ayrılırken kız arkadaşıma tekrar görüşürüz dedim ve yanağından öptüm hoşçakal dedim,sonra eve geldim.Yemeğimi felan yedikten sonra yattım.Rüyamda bir peri kızı bana sinirli bir şekilde bağırarak tokat attı ve bir daha seni o kızın yanında görmeyeceğim yoksa fena olur dedi,bende tamam dedim ve kayboldu.Sabah kalktım otobüse bindim bir kaç durak ilerledikten sonra otobüse peri kızı insan kılığında otobüse bindi kimse onu görmüyordu sadece ben görüyordum.Sonra benim oturduğum yere doğru geldi ve bana çok dikkatlice baktı ve kafasını salladı ve gülümsedi.Bende şakınlıkla onu izliyordum.İçimde hiç korku yoktu ama otobüsten hemen inmeliydim ve hemen düğmeye bastım ve durakta inerken tekrar bir ona doğru baktım ve kayboldu.bende otobüsten indikten sonra hızlı hızlı yürümeye başladım bir yandan da Ayetel kürsi'yi okuyarak geri eve geldim kimseye bu olaydan bahsetmedim.Belkide çok iyi niyetliydi bilemiyorum.Bir kaç gün sonrada kız arkadaşımla aram bozuldu ve ayrıldık...

Peki o peri kızını sadece sizin gördüğünüzü nerden biliyosunuz yada insan şekline girdiyse nasıl peri olduğunu anladınız ben bunları merak ettim ?

Katılıyorum... Etrafta bolca hoşlandıkları karşı cinse gülümseyen, kafasını sallayan, göz kırpan, hatta almanızı istediği için yüksek sesle cep telefonunu yada email adresini söyleyen kızlar var. Bunların hepsi peri mi oluyorlar şimdi? :D Ayrıca çoğu kişiye rüyalarında yada hatırlayamadıkları şekilde daha önce gördüklerini zannettikleri insanlarla karşılaştıklarını düşünebiliyorlar. İnsan beyni sayısız oyunlar yapar. ^^

Vasilis1st

Kayıtlı Üye
İş
σπουδαστής (αμεÏ￾ικανικές μελέτες /4)
Bazı arkadaşlar anlattığımız konu hakkında,senaryo,uydurma gibi şeyler söylemişler.Bunlar bire bir gerçek yaşanmıştır.O günden sonra daha bir çok deneyimler yaşadım.Yıllar önce tam 3 tane kelime söyledim. ve ondan sonra olaylar gelişti. Peri kızı bana aşık olduğunu söylüyordu.ve ara sıra rüyama girip seniinle evlenmek istiyorum diyordu.

Oldu mu öyle olacak işte :D Bence kaçırmışsın dostum :D

thales

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar cahilliğimi mazur görün lütfen.. Peri kızı ile Cin farklı şey?ler mi.?
Eğer aynı şey? ise Peri kızı diyince daha sevimli oluyor orası kesin.
Yok farklı şey?ler ise gördüğünüz şeyin bir peri olduğunu nereden anladınız. ? peter pan'den mi.?

HerakleSs

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar yıllarca önce yaşadığım bir olayı sizlere anlamak istiyorum.Bir gün kız arkadaşımla gezmeye gitmiştik,bir kafede biraz oturduk ve daha sonra oradan ayrılırken kız arkadaşıma tekrar görüşürüz dedim ve yanağından öptüm hoşçakal dedim,sonra eve geldim.Yemeğimi felan yedikten sonra yattım.Rüyamda bir peri kızı bana sinirli bir şekilde bağırarak tokat attı ve bir daha seni o kızın yanında görmeyeceğim yoksa fena olur dedi,bende tamam dedim ve kayboldu.Sabah kalktım otobüse bindim bir kaç durak ilerledikten sonra otobüse peri kızı insan kılığında otobüse bindi kimse onu görmüyordu sadece ben görüyordum.Sonra benim oturduğum yere doğru geldi ve bana çok dikkatlice baktı ve kafasını salladı ve gülümsedi.Bende şakınlıkla onu izliyordum.İçimde hiç korku yoktu ama otobüsten hemen inmeliydim ve hemen düğmeye bastım ve durakta inerken tekrar bir ona doğru baktım ve kayboldu.bende otobüsten indikten sonra hızlı hızlı yürümeye başladım bir yandan da Ayetel kürsi'yi okuyarak geri eve geldim kimseye bu olaydan bahsetmedim.Belkide çok iyi niyetliydi bilemiyorum.Bir kaç gün sonrada kız arkadaşımla aram bozuldu ve ayrıldık...

Sayın Mertyail~ , Anlattığın olayda bir farklılık yoksa eğer bu peri kızı sana 'musallat olmuş' sana gözükmesi, fısıldaması başlarda iyi olabilir ama sonradan pek iyi sonuçlara yol açmaz. Sonuçta o ateşten sen topraktan yaratıldın eğer iletişim kurabiliyorsan bunu ona anlat. Eğer söylediğin gibi seni çok seviyorsa ve müslüman olduysa bunu anlar. Ayrıca müberek ramazan ayıda geliyor bol bol ayetel kürsi, felak ve nas oku Allaha sığın. Eğer seni bir şekilde kandırırsa içinden çıkılmaz bir durum oluşur hayatın alt üst olur. Ateşten yaratılmışlarada fazla itimat etme hepsi aynı olmasa bile onların dünyasında yalancılık ve fitne çok yaygındır dikkatli ol.

HerakleSs

Kayıtlı Üye
Sayın thales peri cinin dişisine verilen addır. Bazı kaynaklarda özellikle mitolojide peri farklı gibi görünsede değildir. Dişi cinlerdir

ipkgrl

Kayıtlı Üye
Sen daha bunları anlayacak düzeyde değilsin Önce İlmini geliştirmelisin.

Ben neyin ne olduğunu senden çok daha iyi biliyorum ama aramızdaki tek fark senin gibi reklam show yapmıyorum veya delirmiyorum kaale almıyorum yani. İlmimi geliştirmeyede ihtiyaç duymuyorum.

ybozkurt

Kayıtlı Üye
he ya sık sık ölü insanları gör ve olacak olayları hisset ve kendinin ne olduğunu ve neden böyle olduğunu bilme sen geçeleri uyumaktan korktun mu her geçe aynı rüyayı görüp çığlık ata ata kalktın mı bunu mu kafaya takıyorsun sadece bilinç oynu kardeş bunlar

webmanx

Kayıtlı Üye
Sayın ipkgrl,siz daha disiplinin ve ahlak kurallarının ne olduğunu bilmiyorsunuz.Bu konuya inanmak zorunda değilsiniz.Bir insana hakaret edici,incitici kelimeler yazma hakkınız yoktur.Lütfen bunlara dikkat edin sizi uyarıyorum.

BaD_bOy

Kayıtlı Üye
Sayın Mertyail
Site üyelerinden kimilerinin inanmaması gayet normal. Çünkü yıllar boyunca hep insanlar sömürmüşler duyguları ve inançları. Ve kimileri de bundan çeşitli rantlar sağlamıştır. Bununla birlikte paranormal olaylar toptan uydurmadır diyemeyiz.
Sizin olayınıza bakacak olursak, film gibi olmasında bence bir sakınca yok. Çünkü hayat bir film zaten. Ve senaryolar hayatlara bakılarak yazılmakta.
Sizin olayınız hikaye olarak hoşuma gitti ve inanıyorum da. Dİkkatimi çeken ise "yıllar önce 3 kelime söyledim" dediniz. Bu 3 kelime sebebiyle mi olaylar olmaya başladı. Eğer öyle ise bu 3 kelimeyi genelden veya özelden birdirirseniz sevinirim.
Ayrıca peri kızı ile olan şu anki münasebetini paylaşırsan iyi olur.

İyi bir hayat yaşaman dileğiyle..

Aynı Fikirdeyim.O kelimeler nedir?

maiela

Banlı Kullanıcı
E forumda paylaşmışsın yüzükle korunma çemberine alma olayını. hatta yazmışsın arkadaşıma musallat olmuşlardı bu şekilde kurtardık diye. İstemiyorsan kendin paylaştığın yüzükle korunma çemberi ile korun. :D Bu arada orada ayrıca bunu sana bir varlığın öğrettiğini söylemiştin, soruver o varlığa araştırsın senin için peri kızını ;) niyeti ciddiymiymiş bi öğrensin.

webmanx

Kayıtlı Üye
Maiela,Peri kızının niyeti ciddi ve müslüman oldu.Kız arkadaşlarıda müslümanlığı kabul ettiler.Ama sen böyle saçmalamaya devam edersen peri kızı sanada çok kızacak.

maiela

Banlı Kullanıcı
Maiela,Peri kızının niyeti ciddi ve müslüman oldu.Kız arkadaşlarıda müslümanlığı kabul ettiler.Ama sen böyle saçmalamaya devam edersen peri kızı sanada çok kızacak.

peri kızı bana kızmaz ben onun ilgisini çekmem senin gibi merak etme.

Keira

Moderator
Burası çok seviyeli, içerik olarak da zengin ve özel bir forumdur. Bu yüzden yıllardır bu forumdayız biz. Ama şu zamana kadar böyle yazışmalar, düşüncelere saygısızlık görmedik. Bu forumun eski bir üyesi olarak bu şekilde yazışmalar görmek beni şaşırtıyor ve üzüyor. Lütfen biraz kendinize gelin. Mertyail'in paylaşımları bana da inandırıcı gelmiyor fakat bu bana anlattığınız şey saçmalık deme hakkı vermez. Paylaştığı dualar ya da tarifler arasında bildiğim ve yanlış olduğundan emin olduğum şeylerde ancak itiraz edebilirim. İnançlara ve düşüncelere saygı olalım lütfen...

webmanx

Kayıtlı Üye
Yine bir gün eve geldim,zile bastım kapıyı kimse açmadı.Galiba evde kimse yok dedim ve anahtarımla kapıyı açıp içeri ayağımı attım ve tam kapıyı kapatırken içeride bir kız sesi duydum.Bu ses,gelsene buraya dedi.Acaba evde birimi var dedim.Sesin olduğu yere doğru yavaş yavaş ilerledim ve baktım kimse yoktu.Yanlış mı duydum dedim.Mutfağa doğru giderken yine o ses buraya gelsene dedi.Bende biraz sinirlenmeye başlamıştım.Kimsin ne istiyorsun dedim.Sonra o ses beni tanımadınmı dedi.Arkamı döndüm ki peri kızı karşımda duruyordu,gözleri mas mavi parlıyordu ve bir daha böyle yapma beni sinirlendiriyorsun dedim.O da her zaman seni takip ediyorum yanındayım ve mutlaka benimle evlenmelisin.dedi.Bende dedim ki olurmu öyle şey,dost olacaksak yine olalım ama evlilik olmaz dedim.Ama müslüman olmalısın dedim.Peri kızıda bende düşünüyorum müslüman olmayı dedi ve bir kaç gün sonra Peri kızı diğer kız arkadaşlarıyla yanıma gelerek müslüman olmak istediklerini söylediler.Bende onlara yardım ettim ve müslüman oldular.Peri kızları müslüman olunca içlerinin huzur dolduğunu söylediler.Artık yanıma gelirlerken tesettürlü geliyorlar.Ama evlilik konusunu kapatmamıştı,çok sevdiğini söylüyordu.

BaD_bOy

Kayıtlı Üye
Bunları anlatmanın sebebi hikmeti nedir?