Para Tilsimi Büyümüdür ?

Enzo34

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaslar,

kusura bakmayin benim türkcem pek iyi degil ama ,beni anlayacagniza ümit ediyorum.
Bu arada bu benim ilk sorum lütfen beni terslemeyin.
Ben Internete bir Para Tilsimi buldum , nun harfli.
Benim korkum büyü olmasi, ben 5 vakit namaz kilan insanim ve büyü ile urasmak istemiorum , bu Tilsimin safran mürekebbiyle bir paranin üzerine yazilir ve cüzdanda saklanir, umarim bana yardimci olabiliriz tekrardan kusura bakmayin böyle bir soru vardi saten forumda ama ben tekrardan sormak istedim (emin olmak icin) .

Prana_

Kayıtlı Üye
Bu para tılsımı ne işe yarıyor, daha çok para çekmeye, bolluk bereketemi.. Şu anda hayatınızda olmayan birşeyi özel uygulamalarla gerçekleştirmeye çalıştığınız herşey bir çeşit büyüdür bence, ki buna özel isteklerimiz için belirli sayılarda çektiğimiz esmalarda dahil.Çünkü özel uygulamaların hepsi zorlamadır, yani şu anda elimizde yada hayatımızda olmayanı elde etme çabası.Şahsi fikrim, madem 5 vakit namazında, inançlı bir insansınız o halde bildiğiniz yoldan devam edin, talebiniz her ne ise Allah'tan dolaysız isteyin. İyi forumlar

dhardhar

Kayıtlı Üye
Para herkes için değerlidir adı üstünde zaten değeri ölçülen birimdir para.
Para tılsımını bilmek isterdim bence çünkü bu hayatta yapmak istediğim ve beni çok mutlu edip huzura eriştirecek durumlar için paralara ihityacım var. Bu çok lüks arabalar evler vs değil. Bir amacım planım vs. var ve bunun için işten bağımsız hale gelmem gerekiyor. Daha doğrusu işe gitmemem lazım yapmak istediklermi yapabilmek için. İşe niye gidiyoruz? Para kazanmak için hayatın idamesi için.

Peki bana sorsanız, para tılsımı mı? astral seyahat tılsımı mı? kesinlikle astral seyahati tercih ederdim. Para ile yapabileceğin şeyler de pekalar sınırlıdır ama astral seyahat ile bilgiye de hayalinize de ulaşıp vakıf olabilirsiniz. Bu biraz da şuna benziyor benim için. Benim özel yeeneklerim olsa ve bu yetenekler geleceği görmek de olsa bunu para kazanmak için kullanmazdım çünkü bu özel yetenekle elde edebileceğim "bilgi"nin değeri para ile elde edebileceğim herşeyden çok daha değerli. Neden bunu para kazanmak için harcayayım ki?

Enzo34

Kayıtlı Üye
Iyi aksamlar,
Herkeze öncelikle teşekkür ediyorum, aslinda benim durumum fena değil arabam var evim var herşeyim var Allah’a şükür, ama benim isteğim daha çok olsun da, bütün fakirlere yardim etmek ve ilerde bir yetimhane açmak. Şimdi belki birileriniz düşünebilir atma zıya diye, ama gerçekten benim niyetim farkli onun için ben bu tilsimi yapmak istedim.

Enzo34

Kayıtlı Üye
Allah için ve Allah nizamı için yapılan her dua ve zikir havvas, kendi nefsin ve dünyevi ihtiyaçların için yapılan her zikir ve uygulama büyüdür. Bu ince çizgiyi bilerek hareket et.
Diyel namazimi kildim , ondan sonra elerimi açtim ve dua etim ,,allahim bana bolluk ver diye,, bu nasil büyü olabilir ki, bunu ben sonuçta allahtan istiyorum, inden cinden değil , bunu aklim almiyor.

hotep

Kayıtlı Üye
Dua etmediğimi nereden biliyorsunuz, büyü öğrenmek için değil yanlış olduğunu teblig etmek için buradayım
burası tebliğ. yeri değil gibime geliyor.. dikkatimi çeken hani 2li diyalog polemik olsun istemiyorum ama ona günah buna günah .1 herkes müslüman olmak zorunda değil,2 herkes müslüman olsada aynı cerceveden bakmak zorunda degil.
genede siz bilirsiniz

Sunay12345

Kayıtlı Üye
burası tebliğ. yeri değil gibime geliyor.. dikkatimi çeken hani 2li diyalog polemik olsun istemiyorum ama ona günah buna günah .1 herkes müslüman olmak zorunda değil,2 herkes müslüman olsada aynı cerceveden bakmak zorunda degil.
genede siz bilirsiniz
Dua paylaşımları da var, bende birşeyler öğreniyorum bu siteden.burasi herkese açık bir platform hakaret olmadığı sürece her görüş paylaşılabilir diye düşünüyorum büyü sadece Müslümanlık ta değil kitabı olan her dinde büyük günahlar arasında konu sahibi beş vakit namazimi kılıyorum demiş, uyarma ihtiyacı hissetttim.iyi formlar