ÖZel bir görme yeteneği

elezya

Kayıtlı Üye
ben bunu her sabah namazından sonra yapıyorum ve etkisini görüyorum hislerim cidden eskisine göre kuvvetlendi yalanları hissedebiliyorum yapmanızı öneririm paylaşan arkadasada çok teşekkürler iyi forumlar..

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Denemek isterdim ama havas ilmi hakkında daha kafamda cevaplanmamış sorular var.Müslüman olan bir insan için doğru bir şey olduğunu düşünmüyorum.Kerim abinin bi yazısında okumuştum.

canmert196

Kayıtlı Üye
Esmadir zikir edilince kisinin uzerinde etkileri gorulmeye baslar.davet degil fakat majidir.

omg

Kayıtlı Üye
ben bir pazartesi gecesi 14000 okudum öyle çok bir değişiklik hissetmedim

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Süreklilik gerek bunun için 5 vakit namaz gerek öyle sadece perşembe namazıyla olmaz.Manevi gözden bahsediyor sonuçta.

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
expendables son derece haklı bir amaç için birşeyler vermek doğru değil ve bu bir büyü değildir havas a giriyor sanırım müslümanlar tarafındanda kabul ediliyor bazıları etmiyor ayrı

kabalakk

Banlı Kullanıcı
namaz kılmadan istediğimiz zaman okusak olmaz mı

mysen13

Kayıtlı Üye
Uygulamayi denemeyi dusunuyorum fakat boyle Uygulamalari yaparken biraz yasantimiza dikkat etmemiz gerek haram yememek gibi .Bir de sure verilmemilidir diye dusunuyorum cunku kisiden kisiye degisir etkileri .
Paylasim icin tesekkurler .

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
kabalak sana şöyle söyliyim sen susamamışken su içermisin :D ?

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
namaz kılmadan istediğimiz zaman okusak olmaz mı

Eğer kendiniz yeni bir uygulama ortaya koyabilecek-ekleyebilecek veya çıkarabilecek kadar iyi bir uygulayıcı değilseniz, söylendiği gibi yapılmalıdır.

expendables son derece haklı bir amaç için birşeyler vermek doğru değil ve bu bir büyü değildir havas a giriyor sanırım müslümanlar tarafındanda kabul ediliyor bazıları etmiyor ayrı

Kimilerine göre herhangi bir duanın, esmanın vb. belirli gün, zaman, sayı şeklinde okunması enerjinizi belirli bir noktada yoğunlaştırdığınız için majiye yani büyüye girer. İçinizde bu konu hakkında şüphe varsa hiç yapmamanız daha makbuldür.

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
evet sayı olarak okunması sanırım majiye giriyor bir kişi daha söylemişti bana bunu mesela bir zikiri belirli sayıda çekersen büyü olarak kabul edilebiliyormuş ama ben etmem sonuçta allahın dininin birer sözleri ve bu sözler allahın bize verdiği mucizeleri yaratmak için anahtarlar

Sasdad

Kayıtlı Üye
evet sayı olarak okunması sanırım majiye giriyor bir kişi daha söylemişti bana bunu mesela bir zikiri belirli sayıda çekersen büyü olarak kabul edilebiliyormuş ama ben etmem sonuçta allahın dininin birer sözleri ve bu sözler allahın bize verdiği mucizeleri yaratmak için anahtarlar

Alakası yok 100 defa ya semi denmesinden maji falan olmaz. Ayetlerle yapılan büyüler vardır ama bu farklı mesala ayetel kürsiyi tersten okuyarak yapılan büyüler var

Tessy

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Denemek lazım.. 2 Sene geçmiş konuyu hortlatmış olsakta.. :D

ZeberuS

Banlı Kullanıcı
hayır davet demiyor kesinlikle kulak daveti falan değildir diyor iyi okuyun konuyu :) hiç bir zararı olmaz .

sadece perşembe sabah namazı
Ya Semi diye zikredilecek kusura bakma cevabım geç oldu ama :)
ruhanne mod arkadaş belirli zamanda ve sayıda çekilirse majiye girer diyor ? ama esmaların hepsinde nette günü var saati var ve bunu tüm müslümanlarda böyle yapıyor kafam karıştı yani bunca zaman biz büyümü yaptık ama sonuçta büyü cinlerden ifritlerden yardım alınarak yapılır biz iyi niyetle okuyoz esmayı biri bu konuya açıklık getirirse sevinirim ...

lviv angeles

Kayıtlı Üye
ruhanne mod arkadaş belirli zamanda ve sayıda çekilirse majiye girer diyor ? ama esmaların hepsinde nette günü var saati var ve bunu tüm müslümanlarda böyle yapıyor kafam karıştı yani bunca zaman biz büyümü yaptık ama sonuçta büyü cinlerden ifritlerden yardım alınarak yapılır biz iyi niyetle okuyoz esmayı biri bu konuya açıklık getirirse sevinirim ...
Niyet önemli..Atıyorum mesela 500 defa ........... esma birini etki altına alma ,bağlama maksatlı okunuyorsa evet majiye girer.Eğer kendi işiniz,rızkınız,huzurunuz vs vs..bunlar çoğaltilabilir icin okunursa maji olmaz.Orginam'un burda hep tekrarladığı bir cümle var."İradeye müdahele edilen herşey büyüdür."

ZeberuS

Banlı Kullanıcı
Niyet önemli..Atıyorum mesela 500 defa ........... esma birini etki altına alma ,bağlama maksatlı okunuyorsa evet majiye girer.Eğer kendi işiniz,rızkınız,huzurunuz vs vs..bunlar çoğaltilabilir icin okunursa maji olmaz.Orginam'un burda hep tekrarladığı bir cümle var."İradeye müdahele edilen herşey büyüdür."
üstadın o sözü kulağımda bende ondan teredütte kaldım peki yani ozaman kendimiz için misal ruhani manevi güzel huy vs gibi şeylerimiz artsın diye niyetiyle çekersek ozaman sorun yok anladığım kadarıyla sadece başkasının iradesine müdahale edilcek durumlarda majiye girer anladım saol lviv angeles..