Ormanda Gece Gördüğüm İnanılması Zor Varlık Gece 05:00 dolaylarında

reso

Kayıtlı Üye
Zulkarneyn ve 2012 nin sirri yazisi cafer iskenderogluna aittir. Yillar evvel hakan yilmaz cebinin hazir kita adli programlarinda seyyid ve mehdi oldugunu dolayli yollarla iddaa eden birisidir. Seyh Nazim kibrisiyi kibrista ziyareti esnasinda seyh nazim tarafindan okunmasi ve yazilan bir muska sonrasi bu iddaalarindan vazgecmistir. Sitesinin girisinde onceleri seyyid cafer iskenderoglu yazarken, simdi seyyid lakabini kaldirmis, bir dahada mehdilik ve benzeri iddaalarda bulunmamistir. Hic bir islami ilmi olmamasina, arabca bilmemesine karsin hala sitesinde kuran ayetlerine mana vermektedir. Ilimsizlikten sana siginirim ya rabbi...

sensesense

Banlı Kullanıcı
Alkollü olmasaydın farklı yorum yapılabilirdi ama zaten yazmışsın alkolü belirtmişsin o sebepten ötürü bu olayı unutman üzerinde pek durmaman mantıklı olan
Alkollü olmasan dahi bulunduğun durumun,şartların önemi çok büyük bir etken
Tamamen bilinçaltınızla savaşmışsınız bence

Zazayew2312

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar cin padişahı görmüş olabilirsiniz biraz aaraştır yardımcılarının giysisi siyahtan olan bircin padişahı vardı ismini tam hatırlamıyorum şuan

GodIsDead

Kayıtlı Üye
Evrende tabı kı yanlız degılız. Ve şeçilmiş insanların da boyle hareket etmelerı mumkun ıslam dınıne gore ornek verırsem hayatlarını buna harcıyorlar allaha yakın olmak ıcın yıllarca yapılan calısmalar bır sure sonra insana bu yeteneklerı kazandırıyor. Kısaca bunlara evliya veya ermiş diyoruz.. Tabi ki bu olayda gecenın evlıya veya ermiş oldugundan bahsetmiyorum aydınlatmak adına yazdım

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Konu açılalı çok olmuş ama geceleri ormanda çok takılmamamız lazım sanırım :)

mutekomen

Kayıtlı Üye
Merhaba, herkes varsayimda bulunmuş kimisi alkolün etkisi kimisi gerçek demiş. Bunu öğrenmenin en iyi yolu olay yerini incelemek gerekirse bir gece orada kalmak, ama ciddi bir uygulama olarak parapsikoloji araştırmacısı olmadığımız için kimsenin gidipde inceleyeceğini sanmıyorum. Eğer olayı yaşayan arkadaşlar incelerse o başka. Hem onlar icin hemde paylasirlarsa bizim için aydınlatıcı olur.

Teşekkürler...

AkuJuk

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar bu açık bir durum. Dreamduality'nin verdiği bilgilerin kendince doğru olduğuna inanırım fakat bu tarz konularla yakından uzun süreli araştırmam oldu. Çok daha farklı versiyonları da dahil bunlara bizzat yaşadıklarım. İnsan değillerdir arkadaşım bu varlıklar. İnsanlar arasında bu ''evrim'' açılımında farklılaşan bir varlık yok. Bedensiz varlıklar diyorum. İnsanla ilişkilendirmeyelim çok yanlıştır çünkü. Bedensizler bir çok şekilde görünürler. Ormanda ve sabaha karşı görmüş olmanız normal. Kimisi siyah cüppeli gördüm der.Kimisi parlak beyaz suratlı. Bedensizdir bunlar. İnsanla ne alakası var yahu :D güldürmeyin adamı..

vermud

Kayıtlı Üye
konun tam bir yıl birgün sonra tekrar açılması da çok gizemliii :)

cerren

Banlı Kullanıcı
bunlar özel insan değil ..olsa olsa ifritdir...

bluecat

Kayıtlı Üye
Biz üyeler bu konuyu çok sevdik, dreamduality' nin üstü kapalı açıklamaları da ilgiyi arttırdı, ben ilk başta vampirleri ima ettiğini düşünmüştüm, okudukça kafam karıştı, cevabı netleşmemiş başka sorular, konular varken dönüp dolaşıp bu konu gündeme geliyorsa vardır bir hikmeti diyor, keyifle takip ediyorum.:sifone:

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Orman perisidir belki ormanını koruyordur benim düşüncem bu hatta toprak ruhu mu ne o da vardı onun gibi bişey bence biraz daha incelesek şirinleri bile bulucaz bence çok yorum yapılmış ;)

two2012

Kayıtlı Üye
bende benzerini gördüm siz tarif edince aklıma geldi ama benim gördüğüm şimşek hızında geçmedi ama sanki nasıl derler görünmez oldu bir anda odadan çıktım bilgisayarı kapattım tam koridora gideceğim bir an gördüm çok yavaş hareket etti ama 2-3 saniye sürdü ayrıca demonicin dediği kadar unutmak kolay değil akılda kalıyor

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Benim dayım uyuyurken siyah varlık yavaşça işığı yakıp gitmiş. Dayım o varlığı görsede kıpıldayamıyormuş ve konuşamıyormuş. İçinden bir sürü dualar etmiş :D Bir defasında da otobüsünde biraz uyuyuyum derken birisinin horuldamasını işitmiş ve arkaya bakmak için kalkmak isterken yine kıpıldayamamış. Cinleri falan bilirim de dayımın kıpıldayamaması çok garip. Cinler böyle özelliğe sahip mi aceba?

Cinlere olan merakım büyüktür. Ben çok dışarıya çıkan birisi değilimdir. Gece güvenlik görevlisi kısa süreliğine çalıştım ve gece işe giderken yolda aceba cinler karşıma çıkarlar mı diyordum ve gözlerimle sanki onları arıyordum :D Neyse bir şey olmadan işe gidip oradan da eve geldim uyudum. Uyuduğuma pişman oldum. Hayatımda böyle titrememiştim. Gözlerimi açamıyordum ve kilitlenmiştim galiba karabasandı diye düşündüm. Neyse ben kendime gelemiyordum. İçimden Bismillah der dermez gözlerim açıldı ve hiç bir şey olmamış gibi yataktan kalktım. Hayatımda hiç böyle şey yaşamamıştım. Güvenlik görevlisi 10 gün falan çalışmıştım. Ama o 10 günde cinler uykuma falan girmeye başlamıştı. Kafir bile olsalar bana zarar vermediler ve sorularımı yanıtlayıp gittiler. Hatta isimlerini bile söylediler. Ben en çok rüyamda onlara abuk subuk sorular sorduğuma yanıyorum. Böyle bir şans elime geçmişken nasıl boşa verdim diye.

han__ozan

Banlı Kullanıcı
dreamdualty tamam bişey biliyorsun bunu anladık ama anlamadığım konu ilkönce bunlardan uzak durun bunlar bulaşır size bunlar özel insanlar diyorsun fakat sonrada diğer yorumunda cin felandır diyorsun...bişeyler biliyorsan bizide aydınlat....

sallangit

Kayıtlı Üye
buna benzer bi olay yaşamıştım bundan 5-6 yıl önce uzun siyah bişey görünüp kayboluyordu hızlı bi şekilde arkadaş haklı var böyle varlıklar

PateNoS

Kayıtlı Üye
çok değişik bütün yorumları keyifle okudum ama ben hiç böyle bir olaya tanık olmadım :)

Agita

Kayıtlı Üye
Öyle şeyler var diyip susan insanları hiç anlamıyorum. Yinede tercihine ve kararlarına saygı duyuyorum..

Bu anlatılan şeyin son 2 yıldır bol bol görüldügünü duyuyorum. Yüzü bembeyaz karalar içinde bir varlık bazıların odalarına giriyor kapıdan bakıp kaçıyormuş falan. Cidden bunu çok duyar oldum son 2 yıldır farklı hiakyelerle hızlıydı baktı kaçtı bembeyazdı yüzü cızırtı sesi geliyordu falan diye. Bu ney bilmiyorum. Şudur desem yalan olur şu varlıklar ansiklobedimden bir bakıcam ama biraz sonra. Son olarak şunu diyebilirim elektiriktense su zayıf noktasıdır. Tükürerek etkisiz hale gelebilir bence. Su ve elektirik buuuum.. Yinede bir paranormal varlıga tükürmenizi önermem.. Korktunuz deneyin.. Üstünede i..ye bilirsiniz tabi ama sıkıntı.. Cidden bu bahsettigin şey var olabilir sana zarar vermemiş korkmanda gerekmiyor o zaman. Araştırınca daha detaylı şeyler yazabilirim..

Junkie05

Kayıtlı Üye
Öyle şeyler var diyip susan insanları hiç anlamıyorum. Yinede tercihine ve kararlarına saygı duyuyorum..

Bu anlatılan şeyin son 2 yıldır bol bol görüldügünü duyuyorum. Yüzü bembeyaz karalar içinde bir varlık bazıların odalarına giriyor kapıdan bakıp kaçıyormuş falan. Cidden bunu çok duyar oldum son 2 yıldır farklı hiakyelerle hızlıydı baktı kaçtı bembeyazdı yüzü cızırtı sesi geliyordu falan diye. Bu ney bilmiyorum. Şudur desem yalan olur şu varlıklar ansiklobedimden bir bakıcam ama biraz sonra. Son olarak şunu diyebilirim elektiriktense su zayıf noktasıdır. Tükürerek etkisiz hale gelebilir bence. Su ve elektirik buuuum.. Yinede bir paranormal varlıga tükürmenizi önermem.. Korktunuz deneyin.. Üstünede i..ye bilirsiniz tabi ama sıkıntı.. Cidden bu bahsettigin şey var olabilir sana zarar vermemiş korkmanda gerekmiyor o zaman. Araştırınca daha detaylı şeyler yazabilirim..

Bende yakın çevremden bir arkadaşımdan duydum. Cızırtı sesi kesinlikle doğru net hatırlıyorum. Ama o'da açıkhavada ormanlık alan yakınlarında.ve gece yarısı karşılaşmış öylece geçip gitti dedi, hatta ayarsıza dedim korkup kaçmadınmı kanka diye yok kanka kötü bişey hissetmedim gelirse konuşcaktım zaten soru sorardım ismini felan sonda sordurturdum dedi. Gördüğüm hiçbişey gibi değil sanki bir süre ortadan kaybolup çok güçlenerek geri gelmiş birşeyler gibi dedi.

Agita

Kayıtlı Üye
Biraz abartmış.. Bu yaratıgın türü ne bilmedigimde ansiklobedimden bulmak biraz zor insanın bir türü oldugunu söylediginden ilk yorumlardaki arkadaş insansılara bakıyorum ama burda toplu ayin düzenleyenlerden efsaneye dönüşmüş insanlara kadar bunun dışında yarı insan yarı başka bir şey olanlar yada insan görünüşlü her şey var ani samanlıkta igne aramak gibi bir şeye benziyor bu biraz.. Açıkcası pek umrumda degilya elektiriktense bence kolay öldürmesi dedigim gibi en kötü su dökün..