Ormanda Gece Gördüğüm İnanılması Zor Varlık Gece 05:00 dolaylarında

Babafaca

Kayıtlı Üye
Kardeş insan olmaları bence imkansız özel yetenekleri olan insanlar var ama ben senin anlattığın kadarıyla insan olamayacağını anlıyorum mantığı olan da anlar zaten..ama varlık ama değil...

kxeleme

Kayıtlı Üye
Dremquality den birazcık daha bilgi istiyoruz biraz daha açsa konuyu meraktan ölücez yoksa

mysen13

Kayıtlı Üye
Anlattiginiz olaya benzer birsey anlatayim . Gece gec vakitlerde ben uyurken annem uyanmis ve benim odama bakmak istemis birsey alicakmis sanirim neyse kapiyi acmis Siyah kara carsafli gibi birsey yerden yorgani almis ustumu ortmus Annem Halam sanmis cunku o aksam Halamda bizde kaliyormus neyse yan odaya bakmis Halam Kur-an okuyor demis sen Oglumun ustunu ortmuyormuydun o da hayir demis .Belkide ben uyansam goremeyebilirdim zaten kucugum gorseydim ne olurdu bilmiyorum . Bence farkli bir alemden olan bir varlik sizinkisi Cunku biliyoruz ki bircok alem var Boyle seyleri de pek kafaya takmamak lazim sonra psikolijk olarak etkiliyor :)

hadess

Kayıtlı Üye
Bir çok insan bir çok şey görüyor kimisi anlatıyor
kimisi işin ciddiyetini biliyor ve anlatmıyor kısa öz bilgiler vererek bilgilendirme yapıyor arkadaşlar dünyada insan hayvan bitki vs canlılar yaşamakta cine şeytane meleğede inanılmkata ama nedense forumda dalga gecen leride gördüm hoş yasaklanmışlar geneli iyide olmuş :D

burada arkadaş görmiüş ne olabilir diye sormuş başka bir arkadaş bulaşma konuyu kapat onlar insan ama kötüdür demiş üstü kapalı şekilde anlatmış hala neyi araştırıyorsunuz sıkıştırıyorsunuz adamı birde avlama çıktı arkadaşlar ne avlıyorsunuz ormanda geyikmi kuşmu domuzmu ne oluyor zaten insansa ve belliki yeteneği var neyle avlayacaksın tuzlamı sirkeylemi silahlamı saniyeni görmeden alıp gieer seni saçma sapan konuşmayın lütfen bilen biri var susun diyor araştırma kurcalama dua et seni takip etmemiş diyor adam kapayın konuyu kimse durup dururken bilmişlik taslamaz ve kesin bir dille uyarmaz saygılarımla

avtime12

Kayıtlı Üye
hiç bişey görmedinz korkudan bişey gördügünü sandın yada hikaye yazıyosun burda bi kaç kişide bişey biliyorum söylemem ayagı yapıyo ilgi çekmek için yalan kardeş yalan hepsi yalan

sekhmet734

Kayıtlı Üye
İş
tiyatro
ben de yazıyı okuyan çoğunluk gibi merak edip daha fazla şey öğrenmek istesem de dreamdualyty haklı bence de, bu konuda fazla merağın sonu iyi olmayacak gibi..

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Yaf bazan ne kadar şannsız olduğumu düşünüyorum bazan, ya bunlar kova burcu insanını sevmiyor veya benim bilimsel sorularımdan korkuyor, görsem hiç fena olmazdı oturur birkaç şiir yazar okurduk karşılıklı hiçte fena olmazdı hani...

kabalakk

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar bu gibi varlıklar anca görünüp sonra korkup kaçarlar. Ne yapabilirlerki onlarla teke tek savaşa bileceğim imkanım olsa bir sn bile düşünmez savaşırdım

zombiee

Kayıtlı Üye
Yazacaklarım lütfen kimsenin kafasını karıştırmasın. Benim inandığım şeylerdir. İsteyen saçmalık gözüyle bakabilir.
Aslında diğer konuya yazacaktım ( Çin'de araba çarpmadan evvel kurtarılan insan ve ışınlanma gibi gözüken görüntü. ) fakat bu da benim gözümde onun gibi o yüzden kısaca burada bahsedeyim;
Bu tür şeylerde bilinçli bir varlık yoktur. Yani sen gördün diye o sonsuza dek ya da belirli bir süre -insan gibi 70 80 sene- var olacak diye bir kural yoktur. Bunlar bir insanın yaptığı şeylerdir ( sadece insanla sınırlamakla kaldım). Fiziksel olarak evinde veya uykuda ya da daha değişik bir durum içinde, fakat amaçsal olarak sizin karşınızdaki görüntüde ( bahsedilen tuhaf varlık olarak ). Evindeki kişi o anda transa geçerek de bunu yapmıyor. O bile belki bu olayı onun gerçekleştirdiğin farkında değil ( %99 ). Bunun yapılabilirliği, bir beyin çalışması mı desem farklı frekans mı bilmiyorum. Konsantre olayım da süper kahramanlar gibi herkesi koruyayım mantığıyla çalışarak yapılmaz. Benim için bir kaç yöntem vardır demiyorum benimkisi sadece düşünce. O varlık orada bir amaç için vardı. Amacı nedir bilemem ama o amacın asıl sahibi varlık değil bir insandı. Güçlü bir insan.

Not: Dini inancım var.Bunları kabul etmiş olmamın sebebi ise: Bir gizem olduğunu ve insanların çözüm bulabileceğini düşünmem. 5000 yıl önce denilseydi '' bu aletle dünyanın öbür ucundaki kız arkadaşımla konuşuyorum '' ona nasıl bakılırdı ? Benim cevabım: Şuan olan bu olaylara bakıldığı gibi :)

aşk1

Banlı Kullanıcı
Alkolliyiz demişsiniz. Benim bir tanıdığım alkol alınca neler neler görüyordu yahu :D hepimiz gördük desenizde hepinizde alkol almışsınız. Alkol olmasa neysede alkol işi değiştiriyor. Hem o saatlerde insan vücudu yorgun ve uykuya yeniktir. :p bir sürü şey işte.

quanttum

Kayıtlı Üye
Ormanda agaclarin arasinda uzun yuzu olmayan siyah giyinmis varlik. Tek bir aciklamasi var. Dunyanin her yerindeler.

Slenderman... biraz arastirin

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Ormanda agaclarin arasinda uzun yuzu olmayan siyah giyinmis varlik. Tek bir aciklamasi var. Dunyanin her yerindeler.

Slenderman... biraz arastirin

Slenderman denilen varlık hayali bir varlıktır.Bir oyun kahramanını abartarak gerçekte var denilmiştir.Slenderman sadece bir oyun kahramanıdır. :)

quanttum

Kayıtlı Üye
Sayin tai chi. Oyun olaylardan yillar sonra ortaya cikmistir.

quanttum

Kayıtlı Üye
Hehehe sanirim bana bir gondermeydi bende inandigimdan degil belki bir dogruluk payi vardir diye.:)

whitedemon

Kayıtlı Üye
İnternette dolaşan herşeye inanmamak lazım bence.Ben gözümle gördüğümden bile şüphe ediyorum zaten.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Bende gündüz anlam veremediğim garip insanlar görüyorum ama nadiren ne ki bunlar acaba :\