ölmüş birinden nasil el alma olur ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

evladiresul

Kayıtlı Üye
selamlar , Dedemizin bazı kerametleri varmış allah dostuymuş. türbeside var. Gelen giden de çok kurban adak kesende çok. Rüyasında görenlerde oluyormuş. şimdi. Ben dedemden El Alma Gibi Ocaklık gibi birşey yapamaz mıyız ? varsa öyle birşey çok özelse bana mesajla da bilgi verebilirsiniz. Onun gibi talip toplamak istiyorum kendimi o yola adamak . Kendimce ve çevrece Çok dürüst efendi iyi biri ve çokca sevilen biriyim. hürmette gösteriyorlar diğer köyler dedemden dolayı .. yani birşeyler olsun artık birşeyler başlasın artık istiyorum. yardımcı olabilir misiniz beni bilgilendirebilir misiniz ?

asterix

Kayıtlı Üye
Vefat etmiş birinden el alınmaz diye biliyorum dedenizin ruhani durumu size genetik iyi miras olarak kalmış bu sermayeyi geliştirin.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Eğer dedeniz bahsettiğiniz gibi biri ise ve kendi kanından birini seçmiş ise ölmeden önce el vermemiş ise öldükten sonra el vermeye niyetlendi ise o kişiyi gelir bulur irtibat kurar elini bilgisini verir. Ev verme sadece bir kaç dakikalık bir mistik ritüel değildir uzun uzun teorik eğitimleri de kapsar. Bu yüzden eğer buna karar vermişse o zaten gerekli olanları yapacaktır.

LegendStar

Kayıtlı Üye
Sn.evla,dedenizin bazı özellikleri olduğunu yazmışsınız.Doğrudur olabilir ama o özellik ona verilmiştir.Öyle el almak herkesin işi değildir.Birşeyler başlasın derken ne başlasın istiyorsunuz yada dedenizin size sihirli bir değnek vereceğinimi sanıyorsunuz.Dedeniz Allah dostuysa ve dostu olmak için o mevkiyi kazanmak için kim bilir neler yapmıştır,önce onu araştırın,ayrıca Allah dostu olmak için el alınmaz,bu gibi şeyler amellerde olur kardeşim.Öyle yattığın yerde yukarıdan insana ödül vermezler.saygılar

asterix

Kayıtlı Üye
Menevi gelişmişilik güçler tapudaki mallar gibi öyle hemen devredilmiyor ,kişi hazırsa önceden hazırlanmışsa bir planın parçasıysa bu olabilir,aksinin olması saçma olur ,adamın dokuz çocuğu var diyelim hepsi neden bu etkileri alamıyor o zaman,önceden dedenizle olan bir anlaşmanız olmasına bağlı,dedenizde olsa aynı ruh grununda olabilirsiniz usta çırak ilişikileri olabilir bu hayatta hiç tanımasanız bile.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...