Öfkenin gücü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Saprohil

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar benim durumumu bilseniz öfkenin sınırındayım gözlerim kıpkırmızı her dakka öfke kusuyorum bana sınırı aşmanın yolunu söylermisiniz artık dayanamıyorum içimde kalan öfkenin sınırını aşmam lazım size bir sorum daha var 72 şeytanın hepsiyle bir kerede anlaşmak istiyorum kendinden güçsüzleri ezenleri ezmek istiyorum artık dayanamıyorum engellerimi aşmam lazım hepsiyle bir kerede anlaşmam mümkün mü artık öfkeyi kullanmak istiyorum ama haksızlık yapanlara kendinden küçükleri ezip arkasına bile bakmayanlara hepsinden hesap sormak istiyorum artık onlara bu dünyada herkezi ezemeyecklerini öğretmem gerekiyor eğer 72 iblisin hepsiyle bir anlaşma yapılabiliyorsa lütfen yazın

Kendinden güçsüzleri ezmen için böyle şeyler şart değil.Bunlar emek ister seni olgunlaştırır.Bunları öğrendiğinde demonlarla iletişime geçtiğinde,artık güçsüzleri ezenleri ezesin gelmez.Hayatın acı gerçeklerini kabul edersin.

Bu kadar adam demonla görüşen,cinle görüşen adam hani kimi kurtarmışlar.En büyük güç zenginliktir.
Paran olursa karşında kimse dayanamaz.İnsanlar aleminde insanların kuralları geçer.Ya Siyasetçi olacaksın ya da zengin olacaksın.
Gerisi boş.

Her şeyin bir getirisi vardır.Güçsüzleri ezen adamların nereden biliyorsun ileride uslanıp,o kişilerden özür dileyip yardım edeceklerini.
Bu insanları cezalandırmak bize düşmez.Öldürmeyeceksin,kalıcı hasar vermeyeceksin.Sadece kulaklarını çekeceksin.

shadowmax

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar yardımlarınız için çok teşekkür ederim bir hipnoz dersi almaya başlayacağım bu pazartesi hemde en ağır şekilde almam gerekiyormuş günde 3 seans yapacaklar umarım bir faydası olur ama içim gecenin karanlığı kadar siyah herkeze öfke duyuyorum bu gün birini öldürmekle burun buruna geldim ilk defa kendimi geri çekebildim karşımdakinin gözlerine bakıyordum aynaya baktığımda gözümdeki karanlığı gördüm öfkeyi ilk defa böyle gözlerimle gördüm her şey için sağolun mabet kardeşlerim

sevgi ve ışıkla kalın

ekcs

Banlı Kullanıcı
Siz kesinlikle mantıklı düşünemiyorsunuz 72 iblisle anlaşma yapmada neymiş şimdide güç kazanmak için o yollaramı başvurucaksınız size kimse bunun yöntemini söylemez en azından ben kendimce asla söylemem. Başkalarını ezenleri cezalandırıcakmışsınız peki sizin onlardan ne farkınız kalıyor o zaman. Dünyanın ve doğanın kendi bir dengesi var siz dışardan müdahale ettirmeyin kimse kimseyi ezemez edirenlerin kendilerini ezdirmemek için birsürü şansı var. Bu bizim etki etmememiz gereken bir düzen siz bu düzeni bozmaya çalışıyorsunuz. Söylememin diğer sebeplerinden biride sizin iblis anlaşması sonucunda haksız yere bir sürü insana zarar vericeksiniz iblisler iğrenç yaratıklardır kendi menfaatleri dışında birşey yapmazşar ve çoğu zaman olumsuz davranış duygu ve hareketlerden beslenirler sizi yanlışa sürüklemek karşılığında anlaşma yaparlar sizin yağtığınız bu kötülüklerin cezasını çekiceğiniz gibi tekniği söyleyen majisyen, büyücü veya bilgili kişide cezasını çeker. İblislerin kendi menfaatlerini ön planda tutmadığı daha doğrusu tutamadığı tek anlaşma yöntemlerinde iblisi çağıranın iblisi nasıl göndereceğini onla nasıl başa çıkabileceğini ve nasıl onun üzerinde otorite sağlayabileceği tecrübeye ve bilgiye sahip olması gerekir, anladığım kadarıyla bunların hiçbiri sizde mevcut değil. Ne olursa olsun iblis çağırmayı kafanızdan çıkarın.

shadowmax

Banlı Kullanıcı
Bunun la bilgili biri ile konuştum kafamdan o konuşma ile çıkardım bile :) ama hala beynimi kurcalamaya devam edecek

ekcs

Banlı Kullanıcı
Öncelikle sizi flood yapmamanız konusunda uyarıyorum, sitede yeni gibi gözüküyorsunuz o nedenle size öncelikle forum kurallarınızı okumanızı ve iblis çağırma konusundan kesinlikle vazgeçmenizi tavsiye ediyorum. İblisler üzerinde etki kuracak tecrübeye sahip olmadığınızı görüyor ve onların sizi ancak kötü yola iteceğini brlirtmek istiyorum. Teşekkür etmek için teşekkür et butonuna veya onun yanindaki yıldıza tıklayarak +rep verebilirsiniz.

-Sevgi ve Işıkla...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...