O kisiyi bulmam için yardim edebilecek ?

K_kop

Kayıtlı Üye
Ben otobüste yanima oturacaak kiși ișin bir olumlama yapmiștım.Kitaptan tek saniye kafasıni ayirmadi konusmak ister gibi bir Hali vardı ama bende yapamadım.Bu kitap olayı evrene gonderdigim enerji de de vardı. Bu kișiyi nasil bulabiliriz bana yardimci olabilecek birisi var mı? Tisortum ve auramla kariști onun aurasi bana yardimci olabilecek var mı? Gerçekten evrende geleni ters teptim.Heryerde boș yer varken gelip yanima oturmustu.Sosyal fobimden dolayi konușamadım.Yardimlarinizi esirgemeyin

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
Bu kişinin gidebileceği olası yerleri belirleyip gidebilirsiniz zamanı denk getirmeye çalışabilirsiniz kitaptan başını kaldırmadıysa kütüphaneye ya da kitapçılara gidiyor olabilir de gitmiyor da olabilir şehir büyükse de işiniz zor gerçekten veya burada yaptığınız gibi bir şeyle onun yakınınızda olup olmadığını anlayabilirsiniz belki bunu bilemem ama belki yaparsınız ama bence kaçırmışsınız yani bir süre arayın bulamazsanız onun etkisini üzerinizden atıp yeniden bir olumlama yapabilirsiniz bu sefer konuşarak ama yani konuşmazsan iş böyle olur öyle bir ortamda konuşmak da kolay değil gerçi otobüste herkesin ortasında utandırıcı olabilir başka bir yerde de yapabilirsiniz bu olumlamayı otobüs dışı rahat konuşabileceğiniz bir yerde ve belki tekrar olumlama yaptığınızda aynı kişi de gelebilir

K_kop

Kayıtlı Üye
Bu kişinin gidebileceği olası yerleri belirleyip gidebilirsiniz zamanı denk getirmeye çalışabilirsiniz kitaptan başını kaldırmadıysa kütüphaneye ya da kitapçılara gidiyor olabilir de gitmiyor da olabilir şehir büyükse de işiniz zor gerçekten veya burada yaptığınız gibi bir şeyle onun yakınınızda olup olmadığını anlayabilirsiniz belki bunu bilemem ama belki yaparsınız ama bence kaçırmışsınız yani bir süre arayın bulamazsanız onun etkisini üzerinizden atıp yeniden bir olumlama yapabilirsiniz bu sefer konuşarak ama yani konuşmazsan iş böyle olur öyle bir ortamda konuşmak da kolay değil gerçi otobüste herkesin ortasında utandırıcı olabilir başka bir yerde de yapabilirsiniz bu olumlamayı otobüs dışı rahat konuşabileceğiniz bir yerde ve belki tekrar olumlama yaptığınızda aynı kişi de gelebilir
Silivri-Yenibosna arabası tekrar denkelstiremem ki :'( auralarimiz kariști tisortume enerjisi harmanlandi.Konusmak istiyordu ama konușamadı da bende konușamadım.Keske bulabilsem ismini

Seraphine

Kayıtlı Üye
Günümüz şartlarında pek kolay olmayacaktır. Şu an ki durumunuzda enerjisi auranıza geçse bile işe yaramaz. Eğer bir araya gelmeniz gerekiyorsa, zaten geleceksinizdir.

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
başka bir yerde olumlama yapmayı deneyin belki aynı kişi gelebilir belki de yeni birisi gelebilir hem tişörtünüze enerjisi harmanlandıysa da gelebilir ha gelmezse de enerjilerden temizleyin rahat konuşabileceğiniz bir ortamda olumlama yapın ki bu zorluğu tekrar yaşamayasınız yani kısaca bulmak için deneyin ama kendinizi fazla hırpalamayın tekrar olumlama yaparak başkasını da bekleyebilirsiniz

Furking

Kayıtlı Üye
Akışına bırak. Olması gerekenler zaten olacaktır.
Olmayacaksa, çabalamanın hiçbir faydası olmayacaktır.
Olacaksa, çabalamasan bile olması gereken olacaktır.
Teslimiyet anahtardır. ?

K_kop

Kayıtlı Üye
Akisada birakamiyorum ki.Terd teptim evrende verileni

K_kop

Kayıtlı Üye
Bir cismin enerjisinden o cisme dokunan ve temas eden kișilerin isimleri bulunabilir mi?

gökay1

Kayıtlı Üye
Ben otobüste yanima oturacaak kiși ișin bir olumlama yapmiștım.Kitaptan tek saniye kafasıni ayirmadi konusmak ister gibi bir Hali vardı ama bende yapamadım.Bu kitap olayı evrene gonderdigim enerji de de vardı. Bu kișiyi nasil bulabiliriz bana yardimci olabilecek birisi var mı? Tisortum ve auramla kariști onun aurasi bana yardimci olabilecek var mı? Gerçekten evrende geleni ters teptim.Heryerde boș yer varken gelip yanima oturmustu.Sosyal fobimden dolayi konușamadım.Yardimlarinizi esirgemeyin
Göz majisi kullanın anladığım kadarıyla meditasyon ve enerji çalışmaları deneyimlerimiz var. Wiccan mısınız?

Seraphine

Kayıtlı Üye
Bir cismin enerjisinden o cisme dokunan ve temas eden kișilerin isimleri bulunabilir mi?
Bunun mümkün olacağını pek sanmıyorum şu an. Belki detaylı ve yoğun bir analiz ile kişinin görünüşü ortaya çıkarılabilir ama bunun için sahip olunması gereken bir çok özellik bulunuyor. Ayrıca auranızın'da sizinle birlikte değişen bir alan olduğunu düşünürseniz, o enerjinin çok fazla üzerinizde kalmayacağını fark edebilirsiniz. Gün içinde etkileşimde bulunduğunuz bir çok canlı/cansız varlık bulunuyor. Bahsettiğiniz kişinin kısa süreli size geçmiş enerjisini ayırt ederek bulmayı denemek - eğer hala duruyorsa - samanlıkta iğne iplik aramak ile aynı şeydir.

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
Bunun mümkün olacağını pek sanmıyorum şu an. Belki detaylı ve yoğun bir analiz ile kişinin görünüşü ortaya çıkarılabilir ama bunun için sahip olunması gereken bir çok özellik bulunuyor. Ayrıca auranızın'da sizinle birlikte değişen bir alan olduğunu düşünürseniz, o enerjinin çok fazla üzerinizde kalmayacağını fark edebilirsiniz. Gün içinde etkileşimde bulunduğunuz bir çok canlı/cansız varlık bulunuyor. Bahsettiğiniz kişinin kısa süreli size geçmiş enerjisini ayırt etmek - eğer hala duruyorsa - samanlıkta iğne iplik aramak ile aynı şeydir.
size katılıyorum yeniden deneyebilirsiniz olumlama yapmayı ve bu sefer rahat konuşabileceğiniz bir yerde yapmayı deneyin otobüste değil yani geçen seferkinden daha hayırlısını düşünün

K_kop

Kayıtlı Üye
Bunun mümkün olacağını pek sanmıyorum şu an. Belki detaylı ve yoğun bir analiz ile kişinin görünüşü ortaya çıkarılabilir ama bunun için sahip olunması gereken bir çok özellik bulunuyor. Ayrıca auranızın'da sizinle birlikte değişen bir alan olduğunu düşünürseniz, o enerjinin çok fazla üzerinizde kalmayacağını fark edebilirsiniz. Gün içinde etkileşimde bulunduğunuz bir çok canlı/cansız varlık bulunuyor. Bahsettiğiniz kişinin kısa süreli size geçmiş enerjisini ayırt ederek bulmayı denemek - eğer hala duruyorsa - samanlıkta iğne iplik aramak ile aynı şeydir.
Enerjisi kitafetimde.