Nasıl bir yol izlemeliyim?

Talgaran

Kayıtlı Üye
Geçmiş yaşamları çok merak ediyorum yani benim için çok geniş skalası var antik mısırdan ortaçağlara oradan 19.yüzyıllara kadar insanların yaşamlarını birebir görmek istiyorum aceba ruhsal olarak tarihi yolculuk yapmak mümkün mü? Çok uçuk gelebilir ama çok istekliyim bu konuda.

Alakan

Kayıtlı Üye
Çok bilgili olmamakla birlikte bir nesne aracılığı ile bağ kurarsanız yapabilirsiniz diye düşünüyorum. Birinin kayıtlarına erişirseniz yani. Belki bir mezarlık bile olabilir...

Demileus

Kayıtlı Üye
Geçmiş yaşamları çok merak ediyorum yani benim için çok geniş skalası var antik mısırdan ortaçağlara oradan 19.yüzyıllara kadar insanların yaşamlarını birebir görmek istiyorum aceba ruhsal olarak tarihi yolculuk yapmak mümkün mü? Çok uçuk gelebilir ama çok istekliyim bu konuda.
Astral seyahat yoluyla geçmişe gidebilir lakin çok deneyimli olmadığım için şuan bu konuyla ilgili bir bilgi veremiyorum. Ama bir sürü makale var, gerek burada gerek dışarıdaki sitelerde biraz araştırma ve pratik yaparak mümkün kılınabilir. Ayrıca bende antik mısıra aşık biriyim özellikle alfabelerini kendi ritüellerimde çok kullanıyorum.

Demileus

Kayıtlı Üye
Çok bilgili olmamakla birlikte bir nesne aracılığı ile bağ kurarsanız yapabilirsiniz diye düşünüyorum. Birinin kayıtlarına erişirseniz yani. Belki bir mezarlık bile olabilir...
Mezarlıkta başı boş gezen bir sürü iyi ve kötü huylu ruhlar var, transa geçtiğinde insan bedenini koruyamazsa kişinin ruhu için fazla riskli olmaz mı.

Alakan

Kayıtlı Üye
Mezarlıkta başı boş gezen bir sürü iyi ve kötü huylu ruhlar var, transa geçtiğinde insan bedenini koruyamazsa kişinin ruhu için fazla riskli olmaz mı.
Evet, riskli. O noktada kendi yeteneklerinize güveneceksiniz. Sadece başı boş gezen ruhlar da değil temas kurduğunuz ruhun da ne olduğu belirsiz. Kişinin kendi yeteneklerine kalmış dediğim gibi... Psişik tehlikeyi az çok önden sezer zaten.

Talgaran

Kayıtlı Üye
Benim niyetim eski insanların hayatı değil o da ilgimi çekiyor ama genel bir bakış yani 100 yıl öncesi istanbul 4 bin yıl önce bir şehir gibi

Talgaran

Kayıtlı Üye
Buranın ya da benzerlerinin instagram, telegram grubu var mı?