Nasa israfil'in sesini duymuş

guzelcem

Kayıtlı Üye
KABEye inen melek Hz.Hızır (a.s) nin görüntüleri gibi bunlar amerikanın oyunlarıdır.Haklısınız her pisliğin altından ve üstünden AMERİKA çıkıyor ALLAHIN gazabına uğrasın israilden bile kötü bu AMERİKA :((((

Rapistic

Kayıtlı Üye
İş
Sataşıcı
Topu Amerika'ya atmak nasıl bir mantıksa artık anlayamadım?

Ey Cemaat-i forum bu tarz şeyleri araştıracağımıza daha faydalı işlerle uğraşsak olmaz mı? :)
Sitemizin kalitesinin düştüğünü fark ediyor musunuz?
Neyse susuyorum.

Perina

Banlı Kullanıcı
Topu Amerika'ya atmak nasıl bir mantıksa artık anlayamadım?

Ey Cemaat-i forum bu tarz şeyleri araştıracağımıza daha faydalı işlerle uğraşsak olmaz mı? :)
Sitemizin kalitesinin düştüğünü fark ediyor musunuz?
Neyse susuyorum.

Bence çok faydalı bilgilervar son günlerde.Mesela ilk aklımageln geçenlerde Urumhamatahayil'in gönderdiği DNA'larla ilgili konu.Ve mesela bugün de "Kuantum bilgileri ışığında rezonans"konusu ilk aklıma gelenler..NBence kalite veya kalitesizlik bakış açısıyla ilgili.Ve son aylarda burada bir kalitesizlik şikayeti sürüp gitmekte.Eski mabedi bilmiyorum ama bencebir kalitesizlik söz konusu değil..

darksense

Kayıtlı Üye
Gerçekten böyle bir konuya ne yazacağımı bilemedim. Bunu söylemiş olmam büyük bir tepkidir sanırım. İnanamıyorum gerçekten, buranın bir parapsikoloji forumu olması çok normal ama ilginç gelen herşeyin bu şekilde gün ışığına çıkması.

Perina

Banlı Kullanıcı
Gerçekten böyle bir konuya ne yazacağımı bilemedim. Bunu söylemiş olmam büyük bir tepkidir sanırım. İnanamıyorum gerçekten, buranın bir parapsikoloji forumu olması çok normal ama ilginç gelen herşeyin bu şekilde gün ışığına çıkması.

Yani size göre böyle bir ses paranormal olmaz öyle mi? Paranormal olmasa bile böyle bir forumda paylaşılacak kadar ilginç bence.Ve yukarıda da dediğim gibi bazı konuların paranormalliği tartışılabilir belki..Bence her tuhaf olay paranormaldir..

özzge

Kayıtlı Üye
çok gülünçsünüz :) israfilin sesini duymuşmuş.. bunu mizah bölümünde niye paylaşmadınız? yurttaki kızlara da anlatayım da iki gülsünler..

furkan40

Banlı Kullanıcı
Bende diğer arkadaşlarıma katılıyorum.Bunlar tamamen beyin yıkama çabaları.

[XTR] Similar Threads