Mutsuz birini mutlu etmek

Psişik

Kayıtlı Üye
Bunu ben empatiyle karıştırıp sonra elimden geleni yapmaya çalışıyorum telepatiyle.Önce onun gibi hissetmeye çalışıyorum.Teşekkürler değerli bilgileriniz için.

vampir

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci - Klasik Filoloji
Marhaba arkadaşlar.Burada size insanların mutsuzluk duygusunun nasıl mutluluk duygusuna dönüştürebileceğinizi anlatacağım.
İlk başta mutsuz bir arkadaşınızı bulun.Onun yanına gidin ve neden mutsuz olduğunu sorun.Örneğin sevgilisinden ayrılmış olsun.Çevrenizde ve kendinizde pozitif bir enerjinin olduğunu düşünün(ki var).Şimdi bu pozitif önerilerin içinde onun derdine derman olacak sonuçlar olduğunu hayal edin.Pozitif enerjileri ona yüklüyorsunuz.Onun içini gördüğünüzü hayal edin.Onun içindeki kötü enerjilerin sizin yolladığınız pozitif enerji ile yok olduğunu-uzaklaştığını düşünün.Onun kafasından derdine derman olacak çözüm yolları gösterecektir ve içine bir rahatlama,huzur ve mutluluk gelecektir.Eğer derdinin çaresi yoksa da artık takmayacaktır.Siz böyle düşünüp imaje ederseniz olur :).

Arkadaşlar unutmayın ki evrendeki en büyük güçlerden biri inançtır...

Yazım yanlışı yaptıysam şimdiden özür dilemek istiyorum.

Not:Bu yöntem alıntı değildir.Kendi yöntemimdir ve denenmiştir.

Sağlıcakla kalın...

SAYGILARIMLA;
CALESTRO

Tesadüfe bakın ki bu yazıyı okuduğum günün akşamı arkadaşlarıma gittim.Bir arkadaşın moralini fena bozduydular. Şans bu şans deyip denedim, arkadaş(lar) farkında olmadan... Üzerinde denediğim arkadaş deneme bittikten sonra farketti.-Benim bu tarz olaylarla ilgili olduğumu biliyor zaten.-Neyse uzaklaşmadan konudan, o kadar konuşmaya sadece ağlamasını durdurabilmişlerdi.Dedim bir de ben deneyeyim. sanırım başardım. =)) Ama sonraki yarım saat baş ağrısından kıvrandım. Sanırım ilk deneme iyiydi. Ne dersin Calestro?

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
E vet iyi bir deneyim olmuş.Biraz daha denemeden sonra baş ağrıların geçecektir merak etme ;).

Saygılarımla;
CALESTRO

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Yan etkileri;
Baş ağrısı ya da baş dönmesi olabilir.
Kişinin negatif enerjisini dışarıya atacağınıza kendinize çekmiş olabilirsiniz.Bundan kurtulmak için aynı yöntemi kendinize uygulamanız ya da http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=12063
konulu bölümdeki tekniği uygulamanız yeterlidir.

Sağlıcakla kalın.

Saygılarımla;
CALESTRO