Müslüman cinler ile görüşmek için (defalarca tecrübe edilmiştir. Sahihtir.)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fgulerce

Banlı Kullanıcı
Mü'min cinlerden birini davet edip onunla görüşmek için temiz ve karanlık bir mahalde iki düz üzerine oturarak üç kez Euzü billahi mineş şeytanir racim dersin, sonra yedi defa La havle vela kuvvete illa billa hil aliyyil azim dersin, sonra mü'min cinlere seslenerek: Ey Allah ve resulünün emir ve yasaklarına itaat eden mü'min cinler! hanginiz bana hayır üzerine yardım ederseniz Allah da ona yardım etsin, der ve bunu da üç kez tekrar eder, sonra ayağa kalkıp kıbleye müteveccihen durark yedi kez cin süresini yani (Kul uhiye'yi) okur,

Kul uhiye (cin suresi):
Kul ûhıye ileyye ennehüstemea neferun minel cinni fekâlû innâ semi'nâ kur'ânen aceben * Yehdî iler ruşdi feâmennâ bihî velen nüşrike birabbina ehaden * Ve innehû teâlâ ceddü rabbinâ mettehaze sâhıbeten ve lâ veleden * Ve innehû kâne yekulü sefîhünâ alâllahi şetatan * Ve innâ zanennâ en len tekulel insü vel cinnü alâllahi keziben * Ve ennehû kâne ricâlün minel insi yeûzûne biricâlin minel cinni fezâdûhüm rahekan * Ve ennehüm zannû kemâ zanentüm en len yeb'asellahü ehaden * Ve ennâ lemesnes semâe fevecednâhâ müliet harasen şediyden ve şühüben * Ve ennâ künnâ nak'udü minhâ makaide lissem'ı femen yestemiıl âne yecid lehü şihâben rasaden

sonra sağ tarafına dönerek:

3325.jpg

(Ahsenellahü ila men ahsene ileyye min ervahil mü'minin.) der, sonra sol tarafa dönerek üç kez:​

3330.jpg

(ye saf diş)
sonra

3334.jpg

(Bikatlamediyş)
söyler. Sonra da bir kez şöyle dersin :

3339.jpg

(Tezdadu biha sirran ve ala sirriküm. Esselamü ayküm eyyühel ervahut tahireti min cannil mü'minin.)

Bu esneda müslüman cinlerden birisinin sana ESSELAMÜ ALEYKÜM dediğini işitirsin. ALEYKÜM SELAM diye ona karşılık verdikten sonra dilediğin şeyi sorup haber alabilirsin.

Yalnız duanın şartı: Karanlık bir mahalde yalnız başına okumalısın. Elbisen, bedenin ve oturduğun mahal gayet temiz olmalıdır. Bu dua defalarca tecrübe edilmiştir.

Arkadaşlar Kul uhiye duasını zorlanmamanız için kendim sayfaya direkt koyayım diye düşündüm ama küçük bir hata oldu özür dilerim. Artık mous imleci ile seçili konuma getirerek okuyabilirsiniz...

Cinleri dağıtmak için okunması gereken azimet şudur:
"Bismillahirrahmanirrahim. İnsarifû ilâ mekâniküm bârakellahü minküm ve aleyküm yâ ervâhıl ulviyetti ves süfliyyeti insarifû ilâ mevâtıniküm ve cealnâ min beyni eydiyhim sedden feağşeynâhüm fehüm lâ yübsırûn, bârakellahü minküm ve aleyküm"

Üç defa okunursa davet edilen cinler geldikleri yere geri dönerler.</SPAN>

Bu konu boş bir konu değil değerlendirirseniz memnun olurum arkadaşlar ve yorumlarınızıda esirgemeyin bilgi paylaştıkça çoğalır. K.m demiş ise bu sözü iyi demiş :)

Arkadaşlar konunun en son kırmızı renkli yazılmış ayetin okunuşunda yazım hatası yapmışım özür dilerim. Esselamü aykum diye yazdığım yazı yanlıştır. Doğrusu ESSELAMÜ ALEYKÜM diye okuyunuz.

• Beğendim
Tepkiler: Ken

xtina

Banlı Kullanıcı
ben denemiştim ama bi işe yaramamıştı

Cem

Kayıtlı Üye
baran denedinmi kardeşim

kunnikfunnik

Kayıtlı Üye
Baran04 herhangi bir sorun oluşursa bizimle paylaşır mısınız? Bende yarın akşam deneyeceğim. Bu akşam işim var..

dewil66

Kayıtlı Üye
Bana kalırsa deneyin.Ben bikac gun once baska bir yerde grmustum denemistim gelmislerdi korkutucu biraz ama yasanması gereken bir deneyim ayrıca cine korktugunu hissetirmessen herhangi bir sorun olusacagını sanmıyorum.

KaraKuzGuN

Kayıtlı Üye
İş
Ä°ÅŸsiz.. Aylak.. Vs.
Suret olarak mı geliyorlar yoksa sadece sesler ve hissettiğiniz mi?
Suret olarak geliyorlarsa normal insan bedeninde mi görünüyorlar?

ByRALpH

Kayıtlı Üye
gerçekten tecrübesi olan yazarsa buyuk bir iyilik olur :)

stovven

Kayıtlı Üye
ben bunu denedim,düştüm bayıldım.. kalktıgımda sağ elim kapalı kaldı 2 saat 15 dk sonra açıldı ama bunu yapmadan önce gusül ve 2 rekat namazı var...

merlot

Kayıtlı Üye
bu uygulamayı daha önce kenzül havasda görmüştüm 6 sene önce iki defa yapmıştım ama hiç bişey olmadı

demonic

Kayıtlı Üye
Kaynak?büyük ihtimal internet...bu davet eksik.rizayet yok,ön şartlar yok.büyük ihtimal gelmez.

stovven

Kayıtlı Üye
bu uygulamayı daha önce kenzül havasda görmüştüm 6 sene önce iki defa yapmıştım ama hiç bişey olmadı

kardeşim ilk önce bu niyetle gusül abdesti al sonra 2 rakat namaz kıl gerçekten geliyor.internette çoğu eksik bu şekilde yap

Lilyan8

Kayıtlı Üye
gelmeleri kolayda gitmeleride bukadar mi kolaymidir gercekten??? pek sanmiyorum ama bilen varsa söylesin lutfen.

Cem

Kayıtlı Üye
Barandan cevap yok her halde başına bir şey geldi

Perina

Banlı Kullanıcı
Buna insanların nasıl cesaret ettiğini benim anlamam imkansız..Anlamayada hiç niyetim yok:(Çok korkunç bu.Ama şu da var.Bu konuda yeterli bilgi ve donanım olursa başka tabi..Anladığım kadarıyla riyaset vb yardımlarda şartmış.Bence iyice bilgilenmeden böyle deneyimler yapılmamalı.

dewil66

Kayıtlı Üye
Ben buraya yorum yapmışım çağırdım diye yanlış anlaşılma var!Kardeşimde bu siteye üye sanırım kendi üyeliğimden çıkış yapmamışım o da girmiş kendi deneyimini paylaşmıs sizlerle.:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...