Muskaya bastım ne yapmalıyim?

hippolyte

Kayıtlı Üye
Merhaba,Ben 14 yaşında iken muskaya basmışım bir kahin medyum kadın söyledi öncelikle o kadına kesinkes inandığımı söylemek istiyorum çünkü her şeyi bildi,o yüzden işlerin rast gitmiyor dedi,bir de o muska babamla annemi ayırmak için yapılmış üzerine de ben basmışım..şu an ayrılma aşamasındalar davaları var ve benim ne arkadaşlık ilişkilerim uzun sürüyor ne başka işlerim..konuyu araştırdım ama hiç bir yerde muskaya basmakla ilgili bir şey bulamadım bu yüzden buraya yazdım lütfen yardımcı olur mu bilen biri..teşekkurler..

mysen13

Kayıtlı Üye
. O büyü çözülmediği sürece çoğu şey ters gider .
Bir çok medyum yapılan muskanın nerde olduğunu söyler yada getirtir .
Ehli bir medyuma giderseniz sorunu çözeceğini umuyorum .
Sevgiyle ...

qwert

Kayıtlı Üye
Yanlışlıkla mı yaptın ve kötü şeyler duyuyor hissediyor musun ??

aşk1

Banlı Kullanıcı
muska nerde 14 yaşında mı bastınız sonra görmediniz o muskayı.
bir büyü varsa uzmanından yardım alıp büyüyü bozdurmalısınız.

hippolyte

Kayıtlı Üye
Evet,yanlışlıkla...Ama muskayı görmedim çocuktum bilmiyordum aradan çok zaman geçti,sadece sol kulağımda uğuldama var gerekn tüm tıbbi şeyleri geçirdim psikiyatriye de gittim hiçbir sorun yok görünüyor yalniz uğuldama sadece 'şeytan,cin' adları geçince ve temsili resimlerini görünce oluyor..LAtif esmasini okurken oluyor bir de..

Zazayew2312

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar demiş dua et eğer olmuyorsa medyumlara git büyüyü bozsunlar eğer oda olmuyorsa cinlerle iletişime geç ve büyünün nası bozulacağını öğren o şekilde belki kurtulabilirisin

hippolyte

Kayıtlı Üye
Hepinize teşekkur ederim,cinlerle iletişime geçmeyi düşünüyorum..

hippolyte

Kayıtlı Üye
Amin,sagolun..inanırmısınız hiç korkmuyorum bu da bir acayip,medyuma çok gittim bir de bunu deniyeceğim sagolun dualar okuyacağım...

01anavarza

Banlı Kullanıcı
Hepinize teşekkur ederim,cinlerle iletişime geçmeyi düşünüyorum..

Bana kalırsa yanlış yollardasın.(Müslümansanız)Zamanında Peygamber Efendimiz(s.a.s)ede büyü yapılmıştı ve nas ve felak süresiyle geçti.Size tavsiyem nas,felak,ayetel kürsi bunlara sıkı bir şekilde sarılmanız...

Zazayew2312

Kayıtlı Üye
Bana kalırsa yanlış yollardasın.(Müslümansanız)Zamanında Peygamber Efendimiz(s.a.s)ede büyü yapılmıştı ve nas ve felak süresiyle geçti.Size tavsiyem nas,felak,ayetel kürsi bunlara sıkı bir şekilde sarılmanız...
kardeşim benim mesajımı bi oku ben ilk başta allaha sığın demişim tabiki 2. ve 3. metodlara gerek kalmaz ancak o onun seçimi senin dediğinde doğru zaten nas felak ve ayet el kürsi dualarını okursa diğer şeylere hiçbir zaman gerek kalmaz

hippolyte

Kayıtlı Üye
Müslümanım,zaten ben de dua ederek konuşmayı sağlayacaktım ben herşeyi dualarla yaparım bunun olacağına inanıyorum...bence dua ederek onlarla görüşmek mümkün imkansız yoktur.

01anavarza

Banlı Kullanıcı
Müslümanım,zaten ben de dua ederek konuşmayı sağlayacaktım ben herşeyi dualarla yaparım bunun olacağına inanıyorum...bence dua ederek onlarla görüşmek mümkün imkansız yoktur.

Ben hep derim onların senden alacakları verdiklerinin yanında hiçbirşey değildir.Size kesinlikle bu yolu önermiyorum.Bu benim görüşümdür;karar ise sizindir.Size kararınızda başarılar dilerim...