Muska

Amele

Kayıtlı Üye
Merhaba , konuyu nereye açacağımı bilemedim yanlış yerdeyse kusura bakmayın....
Geçenlerde bir yakınım bana muska getiriceğini söylemişti , van'da çok derin bi hoca yapıyormuş herneyse işte sevinmiştim başta , sonra bu muska yerine içinde yazanlar geldi , inceleyim dedim(arapça bilmiyorum) , fakat bana gelen kağıt el yazısı değil bilgisayar çıktısıydı , sizce muska beni korur mu ? yani bazı yerlerde okumuştum el yazısı özel mürekkeplerle yazılması gerekirmiş ve birde ben muskayı her taktığımda 1 2 dakika kalbimde bi ağrı oluşuyor bu neyin nesi ? sorularıma cevap verirseniz sevinirim :)

codzombi

Kayıtlı Üye
Bilgisayar çıktısı olmaz, işlevsiz olur. Yani hiç bir etkisi olmaz.
Yakının, kazık yemiş benden söylemesi .

Amele

Kayıtlı Üye
Yok hayır takan benim , benim için getirtti teşekkür ederim fakat bugün yaptığım davette yanımdaki bi kaç kişiyi rahatsız ettiler yani psikolojik , kasılan vucüdları falan ama bana bişey olmadı , bende pek güvenemedim ama sormak istedim yinede size...

codzombi

Kayıtlı Üye
Belki bilgisayar çıktısıın neredeyse benzerini yapmıştır olamaz mı ?

Amele

Kayıtlı Üye
Olabilir tabiki belki yazıcıda mürekkep vardır bilemem ama fikrinizi almak istedim

kurtyıldızı

Kayıtlı Üye
Özel mürekkebi ve işlemleri ile yazılmazsa asla olumlu birşey olmayacağı gibi ters etki almanız da olası.Bu nedenle,bilgisayar çıktısı olan o şeyi taşımamanızı öneririm..

Amele

Kayıtlı Üye
El yazısı bugün açtım fakat fotokopi çekilmiş yine sorun olur mu ?