Evimde Gardolap'ta yazılı muska buldum.Çok korkmaya başladım.Ne olabilir?Lütfen yardım!

Efgan

Kayıtlı Üye
Evimde Gardolap'ta yazılı muska buldum.Çok korkmaya başladım.Ne olabilir?Lütfen yardım bekliyorum!

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Hasta bir kimse için yapılmış. Hastalığı geçsin diye. Hastalığa kötülük ( kötü göz, götü niyet vb) sebep olduğu düşüldüğü için bu kötülüğü de karşı koruma oluşturması amaçlanmış. Kendi evimiz ve dolabınız ise aile bireylerine sorun önce nazikçe zira iyi amaçla yapılmış. Durmasını istemiyorsanız. Küçük küçük kesin sirkeli tuzlu suya koyun sonra koydunuz kapla birlikte dışarı bir yere atın ( dökün)

Efgan

Kayıtlı Üye
Hasta bir kimse için yapılmış. Hastalığı geçsin diye. Hastalığa kötülük ( kötü göz, götü niyet vb) sebep olduğu düşüldüğü için bu kötülüğü de karşı koruma oluşturması amaçlanmış. Kendi evimiz ve dolabınız ise aile bireylerine sorun önce nazikçe zira iyi amaçla yapılmış. Durmasını istemiyorsanız. Küçük küçük kesin sirkeli tuzlu suya koyun sonra koydunuz kapla birlikte dışarı bir yere atın ( dökün)cc

Efgan

Kayıtlı Üye
Hasta bir kimse için yapılmış. Hastalığı geçsin diye. Hastalığa kötülük ( kötü göz, götü niyet vb) sebep olduğu düşüldüğü için bu kötülüğü de karşı koruma oluşturması amaçlanmış. Kendi evimiz ve dolabınız ise aile bireylerine sorun önce nazikçe zira iyi amaçla yapılmış. Durmasını istemiyorsanız. Küçük küçük kesin sirkeli tuzlu suya koyun sonra koydunuz kapla birlikte dışarı bir yere atın ( dökün)
Cevabınız için çok teşekkür ederim.Rabbim razı olsun.İnsanın iradesini etkileyip, musallat altında bırakmak, kul hakkıdır.

ozcelebs

Kayıtlı Üye
Urum bey size mesajla ulaşamıyorum mesajlar kapalı olduğu için, profilinize de yazamadım. Bakım yapıyor musunuz diye bilgi almak istiyordum.. buraya yazdığım için kusura bakmayın

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Sosyal medyada urumhamatahayil ya da Kerimali - doğacı diye ararsanız kolaylıkla bana ulaşabilirsiniz. Evet bakım yapıyorum