Musallat oldu :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kelebekserap

Kayıtlı Üye
Geçende de yazdığım üzere bazı arkadaşların önerdiği gibi profesyonel yardım almanı öneririm.Çünkü sana büyü yapılıp bu şekilde de sana musallat edilmiş olabilir.Kendi başına başedebileceğin bir durum değil gibi duruyor anlattıklarına göre Allah şifanı versin bir an önce inşaallah.Allaha emanet ol.
Haklisiniz tek basima asla onunla bas edemem ve cesaretimi toparlayaniyorum korkumu yenemiyorum ondan dolayi bu isin ehli bi insanla oturup mantikli karar verip ne yapip ne yapmamam gerektigini ogrenmek istiyorum. Ama benim cevremde boyle birisi yok formda bilgisi olan birisi varmi yada bana yardim edebilcrk bu konuda.

Kabardey

Kayıtlı Üye
İlk önce geçmiş olsun dileklerimi iletmek isterim. Benim diyeceklerim, arkadaşların dediklerinin üzerine çok bir şey katmayacak ama sizi rahatlatmak istiyorum. Şunu bir oturtmak lazım. Bu varlık cidden anlattığınız kadar varsa durum zor. Olayın kilit noktası, neden sana musallat olduğu. Bunun cevabını profesyonel bir yardım almadan öğrenmeye çalışma; zararına olur. Senin şu an yapman gereken yardımı almadan önce, elinden geldiğince varlığı kendinden uzak tutmak ve ondan korkmamak. Bunlar çok zor farkındayım, ha deyince olmuyor.

Her gece yatmadan önce abdest alın. Vücut temizliği, bakımı önemli. Ağır yemekler yemeyin, kendinizi çok yormayın. Belli bir uyku düzeniniz olsun. Günde en az 8 saat uyuyun ve 12'den önce yatın. Gün içerisinde yaptığınız rutinleri zaman zaman değiştirin, örnek verecek olursam; uzun zamandır yemediğin bir yemek yemek, eve giderken farklı bir yol denemek, değişik bir tarzda müzik dinlemek, gezmek, daha erken yatmak vs. Yani kısacası beynini şaşırt biraz. Bu varlık senin rutinin haline gelmiş, alışkanlıklarını biraz değiştirirsen ve hayatına biraz olsun farklı bir yön verirsen senin için daha iyi olacaktır. Ayrıca namaz kılmak, samimi olarak dua etmek, yatmadan önce Ayetel Kürsi, Felak ve Nas Sureleri'ni okumak çok önemli. Evde yalnız olma ayrıca bu süreci atlatana kadar. İlgi alanların başka bir şeye yönelsin, bu varlığı unutmaya, aklından çıkarmaya çalış.

Ayrıca farkettiğim kadarıyla bu varlık büyük ihtimalle senin korkundan besleniyor. Korkundan yayılan enerji dalgası işleri ayrı bir boyuta taşımış. Psikolojik yardım almayı deneyebilirsin. Birde gözüme çarptı arkadaşın biri sinirli bir şekilde, sindire sindire oku dualarını demiş. Adeta meydan oku demiş yani. Tamam kabul ediyorum biz insanlar çoğu ruhani varlıktan daha üstünüz. Bu bize Allah'ın bir lütfu ama varlığa kin besleyip, ona zarar vermeye çalışıp işleri daha da beter hale getirmeye gerek yok.

Umarım sorunun kökten hallolur. Bunu bütün kalbimle diliyorum. Allah'a emanet ol, O'na sığın.

Kelebekserap

Kayıtlı Üye
İlk önce geçmiş olsun dileklerimi iletmek isterim. Benim diyeceklerim, arkadaşların dediklerinin üzerine çok bir şey katmayacak ama sizi rahatlatmak istiyorum. Şunu bir oturtmak lazım. Bu varlık cidden anlattığınız kadar varsa durum zor. Olayın kilit noktası, neden sana musallat olduğu. Bunun cevabını profesyonel bir yardım almadan öğrenmeye çalışma; zararına olur. Senin şu an yapman gereken yardımı almadan önce, elinden geldiğince varlığı kendinden uzak tutmak ve ondan korkmamak. Bunlar çok zor farkındayım, ha deyince olmuyor.

Her gece yatmadan önce abdest alın. Vücut temizliği, bakımı önemli. Ağır yemekler yemeyin, kendinizi çok yormayın. Belli bir uyku düzeniniz olsun. Günde en az 8 saat uyuyun ve 12'den önce yatın. Gün içerisinde yaptığınız rutinleri zaman zaman değiştirin, örnek verecek olursam; uzun zamandır yemediğin bir yemek yemek, eve giderken farklı bir yol denemek, değişik bir tarzda müzik dinlemek, gezmek, daha erken yatmak vs. Yani kısacası beynini şaşırt biraz. Bu varlık senin rutinin haline gelmiş, alışkanlıklarını biraz değiştirirsen ve hayatına biraz olsun farklı bir yön verirsen senin için daha iyi olacaktır. Ayrıca namaz kılmak, samimi olarak dua etmek, yatmadan önce Ayetel Kürsi, Felak ve Nas Sureleri'ni okumak çok önemli. Evde yalnız olma ayrıca bu süreci atlatana kadar. İlgi alanların başka bir şeye yönelsin, bu varlığı unutmaya, aklından çıkarmaya çalış.

Ayrıca farkettiğim kadarıyla bu varlık büyük ihtimalle senin korkundan besleniyor. Korkundan yayılan enerji dalgası işleri ayrı bir boyuta taşımış. Psikolojik yardım almayı deneyebilirsin. Birde gözüme çarptı arkadaşın biri sinirli bir şekilde, sindire sindire oku dualarını demiş. Adeta meydan oku demiş yani. Tamam kabul ediyorum biz insanlar çoğu ruhani varlıktan daha üstünüz. Bu bize Allah'ın bir lütfu ama varlığa kin besleyip, ona zarar vermeye çalışıp işleri daha da beter hale getirmeye gerek yok.

Umarım sorunun kökten hallolur. Bunu bütün kalbimle diliyorum. Allah'a emanet ol, O'na sığın.
Oncelikle cok cok tesekkur ederim bana uzun uzun fikirlerinizi aktardiginiz icin. Evde oldugu icin bu olay ust ustte bi kac gundur halamlarda kaliyorum bu evde de daha onceden olmustu ama buara henuz olmadi. Evet korkumdan besleniyo olmasi buyuk olasilik cunku ben normalde gunduz veya gece korkmazdim ama bu fordakileri okuyorum korkmaya basladim onun guclu oldugunu biliyorum ve normal yasantimda karsima cikmasindan cok korkuyorum... En kisa zamanda bi doktordan ve bu isin ehli birisinden yardim alicam ama malesef daha bulamadim. Gelismeleri yazicam buraya ama bu forma uye oldugumdan beri gelmiyo sanirim oda benimle beraber yazilanlari okuyo ve artik o geldiginde nasil davranicagimin farkinda kendisini unutmami saglicak ve hic beklemedigim bi zaman gelicek genelde boyle yapiyo. Tekrardan tesekkur ediyorum. Saygilar.

Kabardey

Kayıtlı Üye
İnşallah kökten hallolur. Ben teşekkür ederim.

Hetor

Kayıtlı Üye
Ne oldu bizim enişte? Gelmiyor mu daha? -:)

Kelebekserap

Kayıtlı Üye
Hahahah cok eglendiniz sanirim okurken eniste dediginize gore hayir bu forma uye oldugumdan beri gelmiyo amaci kendisini unutturmak sanirim.

Belline

Kayıtlı Üye
Öncelikle, kullandığınız cümle içerisinde isim "telaffuz" etmemek, doğru bir cümle olur. Telafi bir şeylerin karşılığını vermekle eş anlamdadır.
Sorunuza gelecek olursak, yaşadıklarınızın benzerini bir arkadaşım yaşıyor, yaşlı bir kadın sürekli olarak onun rüyalarında ona işkence yapıyormuş, ve hiç gitmeyeceğini söylüyormuş, arkadaşım "neden yapıyorsun" diye sorduğunda yanıt vermiyormuş. Neyse umarım kötü bir şey değildir.

Kelebekserap

Kayıtlı Üye
Öncelikle, kullandığınız cümle içerisinde isim "telaffuz" etmemek, doğru bir cümle olur. Telafi bir şeylerin karşılığını vermekle eş anlamdadır.
Sorunuza gelecek olursak, yaşadıklarınızın benzerini bir arkadaşım yaşıyor, yaşlı bir kadın sürekli olarak onun rüyalarında ona işkence yapıyormuş, ve hiç gitmeyeceğini söylüyormuş, arkadaşım "neden yapıyorsun" diye sorduğunda yanıt vermiyormuş. Neyse umarım kötü bir şey değildir.
Banada niye brnimle ugrasiyosun dedigimde cevap vermiyo sadece isine gelene cevap veriyo ama ben bidaha bana geldiginde ona korkumu belli etmeden bazi seyleri daha korkusuz sorucam insAllah bu ise yarar.

aksamci

Banlı Kullanıcı
o zaman kesinlikle profosyonel yardım almalısın ve yardım almanın yanında cinler hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olman gerekiyor sana bir kitap tavsiye edebilirim imam-ı şıbli'nin cinlerin esrarı adlı kitabını oku bilgi edin bu kurtulma sürecinde korkuların azalıcaktır eminim. Eğer kitabı bulamazsan ben sana ulaştırabilirim.
Katılıyorum o kitap efsane.

LETEREFURU

Banlı Kullanıcı
ben cin olayını ve karabasanı 2005 yılında yaşadım çok olaylar beni yıpratdı .Allah kimseye bunları göstermessin geldilermi gitmek bilmiyorlar..

Kelebekserap

Kayıtlı Üye
Arkadaslar tekrardan merhaba. Yine gecen gun geldi korktum dua etmeye basladım tam o sırada ismini sormak aklıma geldi ismin ne bana söyle dedim gökhan saminesmi saminasmı bişey dedi tam hatırlamıyorum bilgisi olan varmı.

nybergsund

Kayıtlı Üye
Sen bence profesyonel yardım konusunda yoğunlaş bu olayda bir an evvel çünkü karşındakinin ne olduğunu bilmiyorsun ve haliyle de nasıl davranman gerektiğini bilmen zor gözüküyor.Bilmem dediğin filmi seyredip sana olanlar hakkında fikir edinebildin mi çünkü anlattıkların filmde geçenlerle örtüşüyor benzerlikler ortaya koyuyor. Allah tekrardan şifanı versin inşallah zor durumlara çünkü ne de olsa bunlar

Kelebekserap

Kayıtlı Üye
Sen bence profesyonel yardım konusunda yoğunlaş bu olayda bir an evvel çünkü karşındakinin ne olduğunu bilmiyorsun ve haliyle de nasıl davranman gerektiğini bilmen zor gözüküyor.Bilmem dediğin filmi seyredip sana olanlar hakkında fikir edinebildin mi çünkü anlattıkların filmde geçenlerle örtüşüyor benzerlikler ortaya koyuyor. Allah tekrardan şifanı versin inşallah zor durumlara çünkü ne de olsa bunlar
Profosyonel yardım almak ıstıyorum ama cevremde boyle seylerden anlayan kimse yok filmi izlemedim etkisinde kalırım diye sadece fragmanına baktım bildiğim tanıdğım bi isim söylese bilinç altı dicem ama gökhanıda gectim saminesmi seminesmi bişey dedi ve bulamıyorum ne oldugunu anlamını bi bulsam belki bişey bulurdum. Teşekkur ederim bu arada.

Kelebekserap

Kayıtlı Üye
Ben saminen diye bişeyi hayatımda ilk defo ondan duydum ve arastırdım böyle bi yazı buldum lutfen yardım edin ne demek bunlar. Sâminen: Evvelce haber aldığınız hastalığıma dair bir noksan parça, dualarınıza ve geçen Ramazan gibi mânen yardımlarınıza vesile olmak için, o hastalık münasebetiyle yanımıza gelen bazı zâtlara söylediğim ve noksan kalmış bir fıkrayı yazıyorum. Şöyle ki:

Halimi soranlara dedim ki: Hem nazar, hem ervah-ı gayr-ı tayyibe cihetinden başıma gelen bu musibet, rahmet-i İlâhiyeyle, on adetten bire indi, dokuzu nimet oldu. Bâki kalan birisi de, dokuz menfaati oldu.

Birinci menfaati: Hastalıkta her saat ibadeti, dokuz saat ibadet hükmüne getirdi.

İkinci fâidesi: On beş hasta risalesini, tam zevkle tashih etmek ve bu hastalık zamanında, hastalara ve muhtaç olanlara çabuk yetiştirmeye sebep oldu.

Üçüncü fâidesi: Eski Said’i, Yeni Said’e kalb eden eski bir hastalık gibi, şimdi de, Risale-i Nur’un parlak bir tarzda intişarı, Yeni Said’i de dünyayla bir derece alâkadar ettiği cihetle, o halin zararından kurtulmaya sebep oldu.

Dördüncüsü: Bu mübarek aylarda, pek çok iştiyak ve ihtiyaçla fazla a’mâl-i uhreviyede bulunmak arzusuyla beraber, mevsim ve bazı esbap cihetiyle muvaffak olamayarak fazla müteessir idim. Bu hastalık, tam bu aylara lâyık bir tarzda, hastalıktan gelen ihlâs ve kesret-i sevap cihetiyle azîm bir menfaati oldu. Beni gündüzde dağ ve bağları gezmekten men ettiği gibi, gece uyku ve gafletten kurtarıp, kemal-i tazarru ve niyazla geceleri ihyaya sebep oldu.

Beşincisi: Geçenki Ramazan’daki hastalık gibi, bu hastalık dahi, fedakâr kardeşlerimin şefkatlerini heyecana getirip, benim hesabıma a’mâl-i uhreviyelerinin bir nevi zekâtını vermek; nâkıs, kusurlu sermayemi, birden ona, belki yüze ve bine çıkarmaya sebep olmasıdır.

Altıncı fâidesi: Hastalara, yirmi beş devâ-i imanî veren risalenin ilâçlarını nefsimde tatbik ederek ayn-ı hakikat olduğunu tasdik edip, asap ve sinirden gelen ziyade hassasiyetimden kıymetsiz, fâni işleri lüzumsuz ve endişeli meraktan ve fâidesiz ve zararlı alâkadan bir derece kurtulmaya sebep olmasıdır.

Umum kardeşler ve hemşirelerimize birer birer selâm ve selâmetlerine dua ve dualarını rica eden kardeşiniz,

Bezm

Kayıtlı Üye
Cin isimleriyle insan isimleri farklı olur , "gökhan" ismi ifritin ismini gizlemek adına söylediği uydurma bir isim olduğunu düşünüyorum .
"Saminen" kelimesine benzettiğiniz kelime kabilesinin ismi olabilir veya buda uydurma bir isim olabilir .
Gördüğünüz gibi , bu varlıklara güven olmayacağını sizde tecrübe ettiniz . O yüzden kafanızda oluşan " benden ne istediğini sorsam söyler mi?" gibi
sorularınızı bertaraf etmelisiniz , size hiçbir zaman gerçeği söylemeyecektir .

Şöyle düşünün , yolda yürüyorsunuz , dalgınsınız ve karşıdan gelen birine yanlışlıkla çarpıyorsunuz .
İyi niyetli ve normal biri hiçbişey söylemez , yanlışlıkla çarptığınızı bilir , en fazla arkanızdan ters ters bakar ve yoluna devam eder .
Ancak kötü niyetli biri size sataşır , döner arkanızdan çarpar , laf atar ve sizi rahatsız eder .
Sizi rahatsız eden ifritin kötü niyetli ve güvenilmez olduğunu tekrar bu örneğimle belirtmek istiyorum .
Belki gün içinde yüzlerce cinin üstüne basıyoruz veya istemeden rahatsızlık veriyoruz , neden hepsi musallat olmuyor ?

Size tavsiyem şudur ; tekrar geldiği zaman gitmesini söyleyin , aksi taktirde sonuçlarının kötü olacağını söyleyin .

Rabbime and olsun ki , onu ateşte yakarım .

Kelebekserap

Kayıtlı Üye
Cin isimleriyle insan isimleri farklı olur , "gökhan" ismi ifritin ismini gizlemek adına söylediği uydurma bir isim olduğunu düşünüyorum .
"Saminen" kelimesine benzettiğiniz kelime kabilesinin ismi olabilir veya buda uydurma bir isim olabilir .
Gördüğünüz gibi , bu varlıklara güven olmayacağını sizde tecrübe ettiniz . O yüzden kafanızda oluşan " benden ne istediğini sorsam söyler mi?" gibi
sorularınızı bertaraf etmelisiniz , size hiçbir zaman gerçeği söylemeyecektir .

Şöyle düşünün , yolda yürüyorsunuz , dalgınsınız ve karşıdan gelen birine yanlışlıkla çarpıyorsunuz .
İyi niyetli ve normal biri hiçbişey söylemez , yanlışlıkla çarptığınızı bilir , en fazla arkanızdan ters ters bakar ve yoluna devam eder .
Ancak kötü niyetli biri size sataşır , döner arkanızdan çarpar , laf atar ve sizi rahatsız eder .
Sizi rahatsız eden ifritin kötü niyetli ve güvenilmez olduğunu tekrar bu örneğimle belirtmek istiyorum .
Belki gün içinde yüzlerce cinin üstüne basıyoruz veya istemeden rahatsızlık veriyoruz , neden hepsi musallat olmuyor ?

Size tavsiyem şudur ; tekrar geldiği zaman gitmesini söyleyin , aksi taktirde sonuçlarının kötü olacağını söyleyin .

Rabbime and olsun ki , onu ateşte yakarım .

Artık olay kontrolden cıktı sabah 5 te yine geldi ismimi söyleyip kolumdan tutup sinanmı sinemmi ne dedi kalk onun yanına götürcem seni dedi gitmesini söylüyorum gitmiyo 25 yasındayım annemle babamın yanında uyudum şaka gibi ya nasıl bu kadar cok gelebilirki yada dua okudugumda niye gitmezki bi evliya varmış ona gidicem kurtulmak istiyorum cunku hayatımda herşey olumsuz gidiyo ve bence onun yuzunden oluyo.

EfsaNexxL

Kayıtlı Üye
Artık olay kontrolden cıktı sabah 5 te yine geldi ismimi söyleyip kolumdan tutup sinanmı sinemmi ne dedi kalk onun yanına götürcem seni dedi gitmesini söylüyorum gitmiyo 25 yasındayım annemle babamın yanında uyudum şaka gibi ya nasıl bu kadar cok gelebilirki yada dua okudugumda niye gitmezki bi evliya varmış ona gidicem kurtulmak istiyorum cunku hayatımda herşey olumsuz gidiyo ve bence onun yuzunden oluyo.

Aynen İşin Ehline Gidin Varlık Hırçınlaşmaya Başlamış İşin Ehline Gidene Kadar Korunmak İsterseniz Size Onu Yakıcı Çok Güçlü Ayetler Söyleyebilirim Veya Odanızda Bir Araçtan Kuran-ı Kerim Saffat Suresini Açarsanız Etkisini Görürsünüz Örneğin Bilgisayardan Orta Derecede Bir Sesle Yani Ne az ses Nede Gürültü Oranında Bir Sesle Bu Ayetin Okunuşunu Açarsanız Belki PC'den Açmak Biraz Saçma Gelebilir ama Etkisini Mutlaka Görürsünüz.

Kelebekserap

Kayıtlı Üye
Aynen İşin Ehline Gidin Varlık Hırçınlaşmaya Başlamış İşin Ehline Gidene Kadar Korunmak İsterseniz Size Onu Yakıcı Çok Güçlü Ayetler Söyleyebilirim Veya Odanızda Bir Araçtan Kuran-ı Kerim Saffat Suresini Açarsanız Etkisini Görürsünüz Örneğin Bilgisayardan Orta Derecede Bir Sesle Yani Ne az ses Nede Gürültü Oranında Bir Sesle Bu Ayetin Okunuşunu Açarsanız Belki PC'den Açmak Biraz Saçma Gelebilir ama Etkisini Mutlaka Görürsünüz.
Dediğiniz ayeti acıcam geceleri hatta yazıp yanımda taşıcam geceleri uyumak imkansız gibi bişey oldu tam uyumakla uyumamak arasında geliyo şaşırdım ama en kısa zamanda bu lanet şeyden kurtulcam beni cez betmek istiyo sanırım hep insan kılıgında geliyo ama gecen gün çok ilginç minik bi fare evin içinde dolaşıyodu evin içine fare girmesi zor bi durum evi talan ettik bulamadık dün yine gördüm ısrarla ayaklarının üstüne basıp bana bakıyo gündüz falan fare kılığında gelebilirmi bu lanet şey.

EfsaNexxL

Kayıtlı Üye

Ayetin Okunuşu Demişim Pardon Surenin Okunuşu Olcak Bu Arada Sizin İçin Buldum.

http://www.youtube.com/watch?v=ngjGVAfTxCE<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ngjGVAfTxCE">[video=youtube;ngjGVAfTxCE]http://www.youtube.com/watch?v=ngjGVAfTxCE[/video]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...