Musallat oldu :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nybergsund

Kayıtlı Üye
Öncelikle geçmiş olsun dileklerimle söze başlamak istiyorum.Başınıza gelenleri okudukça bana sanki bilmiyorum seyrettiniz mi sizin başınıza gelen olay SEMUM filminde geçen olaya çok benziyor.Eğer görünme başladıysa demek ki sizin gözünüzdeki perdeler kalkmış ve de onu görebiliyorsunuz bir de şu aklıma geldi hatırlarsanız kendiniz hakkında ondan bazı şeyler sunmanızı istemişsiniz o da size iki kız arkadaşınız arkanızdan konuştuğunu göstermiş bu da filmde ki gibi sizin yakınınızda ki kimselerin bunu size musallat edebileceğine işarettir.Bence bir an evvel profesyonel yardım alıp hayatınıza ona göre şekil vermenizi tavsiye ederim.

T

Turan90

Merhaba oncelıkle gecmıs olsun. Benım kız arkadasımda yasıyordu bu olayları bende onun yanındayken yasadım bazı seyler genelde kadınlarda bu durumlar oluyor hemen musallat oldu dıye adlandırmayın cunku o daha farklı bır durum.. Belırlı dualar var onları odanızda ustunuzde bulundurun yardımcı olacaklardır bız boyle kurtulduk

Kizir

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Bende buna benzer olay yaşadım ama alıştım fakat seninki konuşuyormuş garip. Ben yorganın altına saklanırdım gözleri öyle kırmızıydıki yorganın altından gözlerini görürdüm gözlerindeki ışık yorgandan geçerdi kışlık yorgandan hemde,boğuşup kavga ederdim felan yüzümle oynardı,yatağa yanıma girer yorganı kaldırırdı ama ben her bastığında hareket edebilrdim alışmıştım fakat seninki ileri düzeyde birşey benim yaşadığıma kıyasla. Ne olduğu hakkında bir fikrim yok ama alışırsan sorun olmaz diye düşünüyorum.Bide yatmadan önce abdest al, yatağında otur ayetel kürsi ile koruma çemberi yap faydası olur.

Kelebekserap

Kayıtlı Üye
Öncelikle geçmiş olsun dileklerimle söze başlamak istiyorum.Başınıza gelenleri okudukça bana sanki bilmiyorum seyrettiniz mi sizin başınıza gelen olay SEMUM filminde geçen olaya çok benziyor.Eğer görünme başladıysa demek ki sizin gözünüzdeki perdeler kalkmış ve de onu görebiliyorsunuz bir de şu aklıma geldi hatırlarsanız kendiniz hakkında ondan bazı şeyler sunmanızı istemişsiniz o da size iki kız arkadaşınız arkanızdan konuştuğunu göstermiş bu da filmde ki gibi sizin yakınınızda ki kimselerin bunu size musallat edebileceğine işarettir.Bence bir an evvel profesyonel yardım alıp hayatınıza ona göre şekil vermenizi tavsiye ederim.
Oncelikle tesekkur ederim...bahsettiginiz filmden inanin haberim yok. Neden benimle ugrastigini bilmiyorum yardim almak istiyorum ama benden ne istedigini de ogrenmek istiyorum ama cok korkuyorum. Sanirim bigun oda pes edicektir. Omrumun sonuna kadar beni takip edemez sanirim :(

Merhaba oncelıkle gecmıs olsun. Benım kız arkadasımda yasıyordu bu olayları bende onun yanındayken yasadım bazı seyler genelde kadınlarda bu durumlar oluyor hemen musallat oldu dıye adlandırmayın cunku o daha farklı bır durum.. Belırlı dualar var onları odanızda ustunuzde bulundurun yardımcı olacaklardır bız boyle kurtulduk
Sagolun turan bey insAllah musallat olmamistir cunku bigun beni kalpten goturebilir.

Bende buna benzer olay yaşadım ama alıştım fakat seninki konuşuyormuş garip. Ben yorganın altına saklanırdım gözleri öyle kırmızıydıki yorganın altından gözlerini görürdüm gözlerindeki ışık yorgandan geçerdi kışlık yorgandan hemde,boğuşup kavga ederdim felan yüzümle oynardı,yatağa yanıma girer yorganı kaldırırdı ama ben her bastığında hareket edebilrdim alışmıştım fakat seninki ileri düzeyde birşey benim yaşadığıma kıyasla. Ne olduğu hakkında bir fikrim yok ama alışırsan sorun olmaz diye düşünüyorum.Bide yatmadan önce abdest al, yatağında otur ayetel kürsi ile koruma çemberi yap faydası olur.
Bana biri yasamadan bunlari anlatsaydi inanmazdim. Ama yasadigim icin inaniyorum bana hep geldiginde uyumakla uyumamak arasinda olan o surede geliyo. Yada uyansana diyip sesleniyo dokunuyo karsimda sevisiyo saka gibi neden boyle bisey yaptgini anlamiyorum. Normalde evde pat diye karsima cikar diye cok korkuyorum. Bi keresinde eski erkek arkadasim ruyama geldin dedi ustume abandin gogsume yumruklar atiyodun bana isyam ediyodun dedi ama karabasan gibiydim falan dedi. Bi arkadasima bunu anlattim sana zarar verenlere zarar verebilir dedi. İnanin ne yapmaya calistigini bilmiyorum beni cok korkutuyo.

sakoya1992

Kayıtlı Üye
korkmanıza gerek yok emin olun bana daha kötüsü oluyordu hocaya gittim dua okudu ve artık hiç gelmiyor fakat bundan mutsuzum keşke geri gelse

şuan keşke cinleri geri getirtebilsem keşke hocaya gitmeseydim

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
o sizden korkmanızı istiyor siz neden yapıyorsun gibi şeyler söyliyeceğinize neden ben diye sorun bence eğer nerde neden oldugunu ogrenirseniz çözmeniz daha kolay olur.

memories

Kayıtlı Üye
Omrumun sonuna kadar beni takip edemez sanirim :(
Eder.
Bu durumu cinsiyet ayrımıyla alakalandırmak yanlış.Duaları okuyarak veya üstünüzde bulundurarak onlardan kurtulamazsınız. Ancak onlara rahatsızlık verirsiniz.Duayı okurken sizde rahatsız olacaksınız.Okuduğunuz bir dua sizi rahatsız etmediyse, onların rahatsız olmasını hiç beklemeyin bunuda belirtmeliyim.Zorlanmanıza rağmen devam edin..Bu rahatsızlığın kaynağıda okuduğunuz dua için geçerli.Üstünüzde veya odanızın herhangi bir yerinde matbaadan çerçevelenmiş olarak yazılı duran dualar için geçerlilik arzetmiyor.Duayı yazıya nakleden kişinin ilmi ve bu dua yazılırken madur kişiye özel niyet, uygulamada gereklilik arzeder.Çerçevelenmiş matbaa baskısı dualar odanızda bulunurken, o odada 10 kişide yatsanız o gelip yine size tesir edecektir.O yüzden yazılacak dua da,kişiye özel niyet kılınmalı yazan ilim sahibi tarafından.

focus

Kayıtlı Üye
degerli kardeşim geçmiş olsun.

şüpheye yer bırakmadan gece 2 rekat namaz kıl ve ondan kurtul mak istediğini bir daha seni rahatsız etmemesini cenabı haktan sesin duyulacak şekilde duanı et.

ve yatmadan önce yatagında Amener Resülu (Bakara suresi son iki ayetidir.) bunu 3 kez oku.

ardından salatu selam getirebildiğin kadar getir o halde uykuya yat.

dilerim rabbim senin duanı kabul eder ve musallat olan varlık yoluna gider.

bunların hepsini tam ve şüpheye yer bırakmaksızın samimiyetle inanarak oku lütfen.

sevgi ve ışıkla kalın.

juddge86

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhaba arkadaşlar evet aynısı başıma geldi felç geçiriyordum uykuda yanımda siyah birşey olduğunu farkediyordum. Ama birsüre sonra onun karabasan değil uzun saçım olduğunu farkettim. Garip ama gerçel

focus

Kayıtlı Üye
ben olsam o saçı tel tel keserdim zevk için. :)

Kelebekserap

Kayıtlı Üye
Arkadaslar kulak daveti yaparak onunla bilincli bi sekilde konusmak istiyorum. Bazen yanimda oldugunu onun enerjisini hissediyorum kendini bana hissettiriyo. Ama bu konuyu actigimdan beri gelip uyandirmiyo...

ben olsam o saçı tel tel keserdim zevk için. :)
Geldiginde goz kapaklarimi bile kendi istegine gore bugulu acan beni kipirdatmayan varligin sacini nasil kesim ben :(

Öncelikle merhaba arkadaşlar evet aynısı başıma geldi felç geçiriyordum uykuda yanımda siyah birşey olduğunu farkediyordum. Ama birsüre sonra onun karabasan değil uzun saçım olduğunu farkettim. Garip ama gerçel
Evet inanmasi zor ama gercek.

Eder.Bu durumu cinsiyet ayrımıyla alakalandırmak yanlış.Duaları okuyarak veya üstünüzde bulundurarak onlardan kurtulamazsınız. Ancak onlara rahatsızlık verirsiniz.Duayı okurken sizde rahatsız olacaksınız.Okuduğunuz bir dua sizi rahatsız etmediyse, onların rahatsız olmasını hiç beklemeyin bunuda belirtmeliyim.Zorlanmanıza rağmen devam edin..Bu rahatsızlığın kaynağıda okuduğunuz dua için geçerli.Üstünüzde veya odanızın herhangi bir yerinde matbaadan çerçevelenmiş olarak yazılı duran dualar için geçerlilik arzetmiyor.Duayı yazıya nakleden kişinin ilmi ve bu dua yazılırken madur kişiye özel niyet, uygulamada gereklilik arzeder.Çerçevelenmiş matbaa baskısı dualar odanızda bulunurken, o odada 10 kişide yatsanız o gelip yine size tesir edecektir.O yüzden yazılacak dua da,kişiye özel niyet kılınmalı yazan ilim sahibi tarafından.
Her geldiginde ayetel kursiyi okuyorum baska dua aklima gelmiyo o sira zaten cok dua bilmiyorum. Ustumde muska varkende geliyo cok azimli saka gibi bi varlik. Okuyunca gitmiyo o istedigi zaman gidiyo nasil bunu yapiyo anlamiyorum...

Ben ergenlik cagindayken bi gece odamda sarki soyluyomusum babam odaya girdiginde napiyosun diye sormus kapinin arkasini gostererek dugunumuz var gormuyomusun demisim ben hic hatirlamiyorum. Ailem bu olayi bana 5 sene sonra falan anlattii. Ustumdeki badiyi cikartmisim ranzanin ustunde yastigimi karsima almisim sarki soyleyip badiyi salliyomusum. Neden nicin boyle bisey yaptim hatirlamiyorum babam beni hocaya goturdu birsuru muska yazdi hepsi farkli yerlerdeydi ama hepsi kayboldu. Ama o zaman sadece uyurgezer ve uykuda konusuyodum boyle seyler yasamiyodum.

Sizce ona geldiginde ne sormaliyim. Yada ne soylemeliyim...

Charreus

Kayıtlı Üye
Öncelikle geçmiş olsun dileklerimi iletmek isterim ;
Bu konuda size bilgim dahilinde yardımcı olmak isterim .
İşin ehli bir hoca bulana kadar kendinizi ondan uzak tutmanıza yarayabilecek bir kaç şey önermek istiyorum .
öncelikle Ayet-el Kürsi duasını muska şeklinde yazdırıp boynunuza asın .
Geceleri uyumadan önce Ayet-el Kürsi duasını okuyun 7 kere .
Ve sonra Nas ve Felak dualarını okuyun.
Son olarakta 3 kere ihlas duasını okuyun.
Ellerinize üfleyin ve ellerinizi vücudunuzun heryerinde gezdirin , ulaştırabildiğiniz kadar her yerinize sürün.
Sonrada Allaha samimi bir şekilde dua edip ondan yardım dileyin ve uyumaya çalışın .
Umarım yardımcı olabilirim .
Allahın selameti üzerinize olsun :)

Keira

Moderator
Sayın kelebekserap flood yapmak yasaktır. Yeni üye olduğunuz bu size ilk uyarımızdır.

Kelebekserap

Kayıtlı Üye
Öncelikle geçmiş olsun dileklerimi iletmek isterim ;
Bu konuda size bilgim dahilinde yardımcı olmak isterim .
İşin ehli bir hoca bulana kadar kendinizi ondan uzak tutmanıza yarayabilecek bir kaç şey önermek istiyorum .
öncelikle Ayet-el Kürsi duasını muska şeklinde yazdırıp boynunuza asın .
Geceleri uyumadan önce Ayet-el Kürsi duasını okuyun 7 kere .
Ve sonra Nas ve Felak dualarını okuyun.
Son olarakta 3 kere ihlas duasını okuyun.
Ellerinize üfleyin ve ellerinizi vücudunuzun heryerinde gezdirin , ulaştırabildiğiniz kadar her yerinize sürün.
Sonrada Allaha samimi bir şekilde dua edip ondan yardım dileyin ve uyumaya çalışın .
Umarım yardımcı olabilirim .
Allahın selameti üzerinize olsun :)
yaptiklarinizi uygulicam ve bilgili olan birisinin yardimiyla onunla iletisime gecicem. Tesekkur ederim.

gülbeyaz1

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun kardeşim öncelikle bir şeyi hatırlatmak istiyorum.Eğer gerçekten gitmesini istemiyorsanız hiç bir zaman gitmez ve o zaten sizin aklınızdan geçenleri ve hislerinizi bildiği için bu yönde size sürekli bir merak verecektir.Önceden yaşadıklarınız bana sizde daha öncede olduğu izlenimini verdi.Ama duymanız ve görmeniz farklı bir boyutta taşımış.Tavsiyem profesyonel birinden yardım almanız. O zaten size neden geldiğini söyler hiç kafa yorma bence.Onla konuşucam diye davet falan yapma derim çünki başına başkalarınıda toplarsın.Bir diğer fikirde dualarını oku ve sana zarar veremeyeceğini bil.Yalnız bunlarla mücadele çok zor onun için yardım şart derim.

Kelebekserap

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun kardeşim öncelikle bir şeyi hatırlatmak istiyorum.Eğer gerçekten gitmesini istemiyorsanız hiç bir zaman gitmez ve o zaten sizin aklınızdan geçenleri ve hislerinizi bildiği için bu yönde size sürekli bir merak verecektir.Önceden yaşadıklarınız bana sizde daha öncede olduğu izlenimini verdi.Ama duymanız ve görmeniz farklı bir boyutta taşımış.Tavsiyem profesyonel birinden yardım almanız. O zaten size neden geldiğini söyler hiç kafa yorma bence.Onla konuşucam diye davet falan yapma derim çünki başına başkalarınıda toplarsın.Bir diğer fikirde dualarını oku ve sana zarar veremeyeceğini bil.Yalnız bunlarla mücadele çok zor onun için yardım şart derim.
Evet onceden de sanirim varmis ama o zaman onu hissetmiyodum belki yasim kucuk oldugu icin hazir olmadigimi dusunerek yanima gelmiyodu. Bu konuyu arastirmaya basladigimdan beri gelmiyo sanirim bilinclendigimin farkinda onu beklerken gelmiyo aklimda yokken geliyo ama malesef yatagimda gozlerimi acarken bile korkuyorum pat diye karsima cikar diye. InsAllah boyle bisey yapmaz cunku gece uyumak artik benim icin cok zor.

nybergsund

Kayıtlı Üye
Geçende de yazdığım üzere bazı arkadaşların önerdiği gibi profesyonel yardım almanı öneririm.Çünkü sana büyü yapılıp bu şekilde de sana musallat edilmiş olabilir.Kendi başına başedebileceğin bir durum değil gibi duruyor anlattıklarına göre Allah şifanı versin bir an önce inşaallah.Allaha emanet ol.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...