Musallat oldu :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

genckoch

Kayıtlı Üye
İş
Ahci
arkadaslar bende yardim istiyorum sizden tam iki senedir yasiyorum ,sayfalara sigmaz kisaca yazicam ,bana defalarca eski esim ve birlikte oldugum kadinin eski kocasi yapririyor biliyorum,cok güzel bir birlekteligimizi bitirdiler,birbirimize soguttular ayrildik,bir kac hocadan yardim aldim ama sanirim vücudumda ikiden fazla cin var,korkunc bas agrisi yapiyorlar,cinsel hayatimi kötü yönde atkiliyorlar,sevgilim var rezil oldum gecenlerde,kiz beni tanimasa baska sey düsünecek,meslegim Ahci ,garson bana dört tane yemek siparisi verse ikisini aninda unutuyorum,beynimi etkiliyorlar,Almanyada kücük bir köyde yasiyorum etrafimda ne türk ,ne cami ne müslüman var,devamli kuran dinliyorum Allaha siginiyorum ama arife gününden sonra gözlerime geliyor cok aci veriyor sanki beni kör etmek istiyor,gece sabaha kadar televiziyonda kuran acik uyuya kaliyorum yoksa uyutmuyorlar görüyorum bazen cok uzun boylu ama suratlari mezardan cikmis gibi cürümüs,korkmuyorum okumaya baslayinca kayboluyorlar ama bu gözüme aci veren yeni birsey,iki yildir hangi ise el atsam olmuyor yapayalniz kaldim buralarda ,Yardiminiza ihtiyacim var ,bu vücudumdaki kötü cinlerden nasil kutulurum,simdiden tesekkür ederim..Mailim genccengiz@ymail.com

EfsaNexxL

Kayıtlı Üye
Dediğiniz ayeti acıcam geceleri hatta yazıp yanımda taşıcam geceleri uyumak imkansız gibi bişey oldu tam uyumakla uyumamak arasında geliyo şaşırdım ama en kısa zamanda bu lanet şeyden kurtulcam beni cez betmek istiyo sanırım hep insan kılıgında geliyo ama gecen gün çok ilginç minik bi fare evin içinde dolaşıyodu evin içine fare girmesi zor bi durum evi talan ettik bulamadık dün yine gördüm ısrarla ayaklarının üstüne basıp bana bakıyo gündüz falan fare kılığında gelebilirmi bu lanet şey.

Hayvan Şekline Girebilirler.Ama Abartmamak Lazım Paranoya Yapmayın Yani ...

Bu Arada Sure Okunurken Size Zarar Vermeye Kalkabilir Korkmayın Bu Onun Yandığını Gösterir Çünkü Saffat 1-10 Ayetleri Yakıcı Ayetlerdir.

Kelebekserap

Kayıtlı Üye
arkadaslar bende yardim istiyorum sizden tam iki senedir yasiyorum ,sayfalara sigmaz kisaca yazicam ,bana defalarca eski esim ve birlikte oldugum kadinin eski kocasi yapririyor biliyorum,cok güzel bir birlekteligimizi bitirdiler,birbirimize soguttular ayrildik,bir kac hocadan yardim aldim ama sanirim vücudumda ikiden fazla cin var,korkunc bas agrisi yapiyorlar,cinsel hayatimi kötü yönde atkiliyorlar,sevgilim var rezil oldum gecenlerde,kiz beni tanimasa baska sey düsünecek,meslegim Ahci ,garson bana dört tane yemek siparisi verse ikisini aninda unutuyorum,beynimi etkiliyorlar,Almanyada kücük bir köyde yasiyorum etrafimda ne türk ,ne cami ne müslüman var,devamli kuran dinliyorum Allaha siginiyorum ama arife gününden sonra gözlerime geliyor cok aci veriyor sanki beni kör etmek istiyor,gece sabaha kadar televiziyonda kuran acik uyuya kaliyorum yoksa uyutmuyorlar görüyorum bazen cok uzun boylu ama suratlari mezardan cikmis gibi cürümüs,korkmuyorum okumaya baslayinca kayboluyorlar ama bu gözüme aci veren yeni birsey,iki yildir hangi ise el atsam olmuyor yapayalniz kaldim buralarda ,Yardiminiza ihtiyacim var ,bu vücudumdaki kötü cinlerden nasil kutulurum,simdiden tesekkür ederim..Mailim genccengiz@ymail.com
İnanın bende bıktım artık sürekli bu olayları yaşamaktan valla ben içime girdi diye bişey diyemem cunku icimde olsa nasıl davranırım bilmiyorum ama ben cok agrasif dik kafalı kimseyi dinlemeyen birisiyim bazen kötü şeyler yapıyorum ve sonrasında pişman oluyorum napmak lazım bende bilmiyorum yapıştımmı gitmiyolar ben Allaha inancı olan birisiyim tabi sürekli namaz kılan birisi degilim ama bunlar niye geliyo anlamıyorum.

Kelebekserap

Kayıtlı Üye
Hayvan Şekline Girebilirler.Ama Abartmamak Lazım Paranoya Yapmayın Yani ...

Bu Arada Sure Okunurken Size Zarar Vermeye Kalkabilir Korkmayın Bu Onun Yandığını Gösterir Çünkü Saffat 1-10 Ayetleri Yakıcı Ayetlerdir.
Doğru söyluyosunuz abartmamak lazım herşeyi ona yorarsam kafayı yerim düşüncelerimi okudugunun farkındayım gece bana bişeyler anlatıyo ama unutuyorum zaten korkudan ne yapcamı şaşırıyorum. Bu ayetleri dinliyim üstümde taşıcam cok tesekkurler.

fidançamı

Kayıtlı Üye
anlamıyorum nasıl yani bir kişi kırmızılaşır gözleri o zaman o belkide söylemesem iyi olacak size çünkü bu şey kötü

Kelebekserap

Kayıtlı Üye
Valla 3 harflimi seytanmı bilmiyorum ama cok kuvvetli bişey biyerde okumuştum onların o boyuttan bizimle iletişime gecmesi cok zor bişeymiş bu pes etmiyo ısrarla bişeyler anlatıyo bana. Bazıları işte sende iletişime gec konuş belki bişeyler öğrenirsin diyo ama ben normalde cok cesaretli bi insanım o geldiğinde korkudan titremeye başlıyorum. En iyi çözüm hoca sanırım muska yaptırıp kurtulcam.

EfsaNexxL

Kayıtlı Üye
Valla 3 harflimi seytanmı bilmiyorum ama cok kuvvetli bişey biyerde okumuştum onların o boyuttan bizimle iletişime gecmesi cok zor bişeymiş bu pes etmiyo ısrarla bişeyler anlatıyo bana. Bazıları işte sende iletişime gec konuş belki bişeyler öğrenirsin diyo ama ben normalde cok cesaretli bi insanım o geldiğinde korkudan titremeye başlıyorum. En iyi çözüm hoca sanırım muska yaptırıp kurtulcam.

O Kadar Kolay Kurtulcağınızı Zannetmiyorum Çünkü Siz Allah'tan Değil Muskadan Medet Umuyorsunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...