Musallat Deneyimim ve Olumsuz Sonuçları

Ridiculous

Kayıtlı Üye
Profilime bakanlar varlıklar tarafından rahatsız edildiğim başlığı görebilir. Ama gördüğüm kadarıyyla bazılarınıza bunlar hafif şeylermiş gibi geliyor. Tecrübesi olmayan arkadaşlara sesleniyorum:

Uzak durun. Başınıza bela açmayın. Benim kadar şanslı olmazsınız. Ölüme gidersiniz. Ben her gece tepemde bekçiyle uyuyorum. Hayatımı bu şekilde sürdürebiliyorum. Hadi benim duvarım saydam. Sizin ne güzel hayatlarınız var. Bırakın bu işleri yolunuza devam edin.

ruhmin

Kayıtlı Üye
İş
Memur
Yaptığın davet türleri hakkında bilgi verir miydin? En azından deneyeceklere ibret olurdu!

C0D3xR00T

Kayıtlı Üye
çok doğru bir konuya değinmişsin dostum. Etrafımda böyle işlerle uğraşmak isteyen herkese hiç bulaşmamasını tavsiye ederim her zaman.

kiybele75

Kayıtlı Üye
çok doğru bir konuya değinmişsin dostum. Etrafımda böyle işlerle uğraşmak isteyen herkese hiç bulaşmamasını tavsiye ederim her zaman.

varlıklar hayatınızı kısıtlıyor anladığım kadarıyla ben başkasının aracılığıyla görüştüm varlıklarla ama açıkçası yanımda bana faydalı olacak bir varlık isterdim neden bundan memnun değilsiniz hz süleyman gibi olmasınızda seçilmişsiniz negatif yanı nedir neden memnun değilsiniz?

UNShippunden

Kayıtlı Üye
Yav arkadaşım yaratılmışların en üstünü en güçlüsü İnsan değil mi siz neden korkuyorsunuz o varlıklardan yapmanız gereken tek şey onlardan korkmamak insan korktuğuyla karşılaşır her ne olursa olsun en üstün sizsiniz KORKMAYIN KORKMAYIN KORKMAYIN bu kadar basit!

ruhmin

Kayıtlı Üye
İş
Memur
İnsan, mizacı gereği bilmediği tanımadığı her olaydan korkar ve korktuğu kadar da merak eder.malum metafizik varlıklarla uğraşmalar bu yüzden...Yaratıcı iki alem arasına perde çekmişse vardır bir hikmeti.arkadaşlar haksızmıyım?

canmert196

Kayıtlı Üye
varliklari gormek iyi degildir ben mesela ozel bi animda varligin kapidan gectigini gormem rahatsiz ediyor.Bir varligin tam olarak sifatini bir kere gorebildim.Titresimini bile hissettim benim icin varliklarin negatif yonde etkilenecegim bir yani olmadi rahatsiz edilmiyorum ben onlari goruyorum onlar beni goruyor.Eger musallat gibi bir durum olursa o zaman isler cok farkli boyutlara gelir

ruhmin

Kayıtlı Üye
İş
Memur
canmert196 arkadaşım,gördüğün varlığın sıfatı hakkında biraz konuyu açarmısın.beyaz soluk bir yüzümü vardı,dizlerinden aşağısı flu muydu, gözleri iri miydi, bir görünüp bir kayboluyor muydu?

LainCest

Banlı Kullanıcı
bencede haklısın böyle şeylerle uğraşmamak gerekir.

Saklanbac

Kayıtlı Üye
Yav arkadaşım yaratılmışların en üstünü en güçlüsü İnsan değil mi siz neden korkuyorsunuz o varlıklardan yapmanız gereken tek şey onlardan korkmamak insan korktuğuyla karşılaşır her ne olursa olsun en üstün sizsiniz KORKMAYIN KORKMAYIN KORKMAYIN bu kadar basit!

İnsan yaratılmışların en şereflisidir lakin bir köpek insanı ciddi şekilde yaralayabilir. Tabiiki de köpeği cinlerle kıyas etmiyorum zaten korkmamak gerek korkarsanız cinler dahada üstünüze gelebilir. Manevi alanda korunmak için dualar, yöntemler biliyoruz. Bir köpeğin size saldırması için sebepler gerekir eğer kudurmuş bir köpek değilse tabii. Biz dualarla, yöntemlerle kendimizi korumaya alır gerisini Allah a havale ederiz. Bu bence doğrudur. Sonrasında korkmanın bir manası yoktur. Bir cini rahatsız edecek davanışlarda bulunursanız veya başka olaylar gelişirsede yine korunmamızı eksik etmemeliyiz tabi. Onlarıda rahatsız etmemeye çalışmalıyız. Kısaca empati kurun. Onlardan sizin imanınızı görüp sizin imanınızı köreltmek için çalışanlarıda olabilir. Siz Allah a sığınıp ve korkmayıp onlara taviz vermezseniz amaçlarına ulaşamazlar. Yalnışım varsa affola.

İnsan yaratılmışların en şereflisidir sözümü geri almak istiyorum bunda emin değilim çünkü. Kuranda da böyle bir ayet görmedim/hatırlayamadım.

Ridiculous

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar önceki konum kilit olduğu için size gerekli cevapları veremedim. O yüzden bu şekilde veriyorum sanırım bazılarınız ne dediğimi anlayamamış.

Öncelikle ben onları çağırmak için herhangi bir ritüelde bulunmadım. Onların yanımda olmasını da istemedim hiçbir zaman. Allah insanoğlu ile öbür varlıkların arasına bazı sınırlar çekmiştir. İnsanoğlu her sesi, her görüntüyü göremez. Arada bir duvar vardır diyelim. Ancak o duvarın da bir kapısı vardır ki, siz olayların üstüne gitmedikçe, bahsetmedikçe o kapı aralanmaz, ya da açılmaz. Bazılarının da duvarı saydamdır.(Benim gibi) Bu bir Allah hediyesi denir ama alışabilirsen. Ben alışmak için tamı tamına 4 sene çabaladım. Ne korunma ne büyü. Yapacak hiçbir şey yok. Ne kadar üstüne gitmesem de duvarım saydam. İster istemez görüyorum, seziyorum ya da duyuyorum. Alışmam lazım başka yolu yok. He ben alışamadım, Allah'a çok dua ettim kurtulayım diye, işe yaramadı. Ben de en azından bana yardım edecek biri gönderilsin diye dua ettim aylarca hiç durmadan. Ağlamaktan gözümde yaş kalmamıştı artık. En sonunda rabbim bana bir kulunu gönderdi (en azından ben öyle zannediyorum) onun varlığını hissedebiliyorum bazı geceler görüyorum da. Her gece başımda bekliyor ki beni rahatsız etmesinler değil. İnanın bulunduğum yere yaklaşmalarını bırakın bir kenara, bulunduğum alandan bile kaçıyorlar.

Demek istediğim şu, ben bu kadar zorluğu çekip gözümden yaşlar gelirken siz onları çağırmak için resmen ritüel yapıyorsunuz. Bu da eminim ki benim gibi insanlara çok dokunuyordur. Tıpkı bana dokunduğu gibi. Bazı arkadaşlar da korkmayın demiş. Korkun arkadaşım. Böyle saçma sapan işlere kalkışacaksanız korkun. Ki bence korkmalısınız da. 15 tanesinin başımda beklediğini bilirim "Bismillahirrahmanirrahim" dediğim halde gitmeyen türlerini de bilirim. Ki onların tek kovucularının havasçılar olduğunu düşünürsek,(ki havasçıların türünün tükenmek üzere olduğunu da belirterek), üfürükçülerin onlara güçlerinin yetmeyeceğini de bilirim.

Bu yüzden saçma sapan işlerle uğraşmayın arkadaşım. Gidin çakranızı geliştirin. Faydalı işlerle uğraşın.

Vasilis1st

Kayıtlı Üye
İş
σπουδαστής (αμεÏ￾ικανικές μελέτες /4)
Moderatörlerden rica ediyorum. Lütfen konu başlıkları doğru düzgün seçilsin, konu başlığı olarak ne yazacağına karar veremeyen üyelere de destek sağlansın. Ayrıca forumun abuk sabuk şeylerle doldurulmasına izin vermeyiniz. Önemli olan konu ve post sayısı değil, var olan konuların ve postların insanlara ne kadar faydalı olduğudur.Saçma sapan şeylerle dolu bir forumda faydalı bilgi bulmak gerçekten hem çok zor olur, hemde forumun ciddiyetini zedeler. Lütfen bu hususları dikkate alınız.

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
İnsan yaratılmışların en şereflisidir lakin bir köpek insanı ciddi şekilde yaralayabilir. Tabiiki de köpeği cinlerle kıyas etmiyorum zaten korkmamak gerek korkarsanız cinler dahada üstünüze gelebilir. Manevi alanda korunmak için dualar, yöntemler biliyoruz. Bir köpeğin size saldırması için sebepler gerekir eğer kudurmuş bir köpek değilse tabii. Biz dualarla, yöntemlerle kendimizi korumaya alır gerisini Allah a havale ederiz. Bu bence doğrudur. Sonrasında korkmanın bir manası yoktur. Bir cini rahatsız edecek davanışlarda bulunursanız veya başka olaylar gelişirsede yine korunmamızı eksik etmemeliyiz tabi. Onlarıda rahatsız etmemeye çalışmalıyız. Kısaca empati kurun. Onlardan sizin imanınızı görüp sizin imanınızı köreltmek için çalışanlarıda olabilir. Siz Allah a sığınıp ve korkmayıp onlara taviz vermezseniz amaçlarına ulaşamazlar. Yalnışım varsa affola.

İnsan yaratılmışların en şereflisidir sözümü geri almak istiyorum bunda emin değilim çünkü. Kuranda da böyle bir ayet görmedim/hatırlayamadım.
Arkadaşım sana katılıyorum yaratıkların en üstü ne demek? Bu nasıl bie egodur. Omirliğimiz dik diye insanız diye dünyanın canına mı okuyacağız? Bende öyle bir ayet olduğunu zannettimorum olsa bile Allah dünyanın canına okuyalım hayvanlara canlılara doğaya birbirimize eziyet edelim diye vermemiştir bu aklı yeteneği aksine koruyalım emanetlerine sahip çıkalaım yaşatalım diye dir.Bu çok farklı yorumlanıyor TV de bile hocalar bunu kibir meselesi olarak görüyorlar.

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Aklı başında her insan birde altyapısı yoksa böyle işlerle uğraşmaması gerektiğini bilir. ( Konuyu okumadan yorum yapıyorum bende bunları yaşayan biri olarak. ) Zaten gelecek görünecek vs düşünülerek yapılmıyor aslında bu davet insan şöyle düşünse ; başka bir alemin kapısını aralamaya çalıştığını gelecek görünecek avrlığın ne derece büyük veya küçük özellikle birde gözle görünmez olduğunu zaten uğraşmaz. Ama insanız nefsimize yenik düşebiliyoruz. Özelliklede gaza gelmeye hazır bir grup arkadaş olanlar cadı tahtası veya bir fincan bunlar sadece bir araç zaten kapı istenince aralanmaya müsayit. Bir mum bir tütsü loş bir ortam yeterlidir. Olabilecekler göz önüne alındığında iyice düşünüldüğünde çağırmak isteyecek arkadaşlarda vazgeçecektir. Bu arada yaşanılan deneyimlerin anlatılması tehlikelidir. Sitede danıştığım bir kişiden öğrendiğim kadarıyla başka türden varlıkların duymaması hissetmemesi gerekirmiş. Dikkatli olup fazla anlatmamak lazım. Yıl 2009 ben hala bazı şeyleri yaşıyorum kendi adıma azalsada geçmiyor. YApacaklar bir kez değil bir kaç kez düşünsün. İyi forumlar :)

paranormal herif

Kayıtlı Üye
Hiç çağırmadım; onları görmüyorum/hissetmiyorum da... Ancak bence kesinlikle doğru; bir kere sayısını bilemeyeceğimiz kadar çok türde varlık var. Büyük müdür, küçük müdür, dinden/ayetten korkar mı, korkmaz mı... Bir ton iş.

Alayoshenka

Kayıtlı Üye
Yoldaş İyi konuya değinmişsin bir anımıda ben yazıyım ibret combo olsun;Ben köken olarak kırım hanlığı hanı islam giray han soyundan geliyorum lenin tarafındaqn sibiryaya sürülen kolonidenim benim rüyalarımda hep bir temsili adam nur yüzlü elinde ibranice yazılar olan asalı bir adam sürekli küçüklüğümden beri görünüyordu bende dedem dinle ilgili baya bilgilidir kuranı açtı okudu okudu sonra bana dedi evladım sana çok güzel görünmüş bunu kimseye bahsetme sana yardım ediyorlar dedi bende pek önemsemedim ama 2 defa ölümcül kaza atlattım o varlık beni kurtardı ve ben sonradan anladım ki hz.Süleymanın gönderdiği imanlı cinleri beni korumak için göndermiş(Bu arada benim ailem baya dinle ilgilenirler soru sormak isterseniz irtibata geçebilir)

GodIsDead

Kayıtlı Üye
Gorusune saygı duyuyorum ama katılamıcam bu konuda sana. Bu sıtede anlatılmak ıstenen en ınce ayrıntı bı ustadan ogrenılmesı gerektıgı degıl mıdır ? Ve adım kadar emınım kı burada kı cogu kısı bı usta bı ogretmen arıyor kendıne gelısmek ıcın ama ınsanların buna harcıcak vakıtlerı yok cok yakın bırıysen nadırdır yanı. Ve neden anlatmıyoruz kı yasadıgımız deneyımlerı ? neden bırının yanlısını dıgerı duzeltmıyor ? Aslında hepımızın amacı burada bırseylere ulasmak o kapıyı aralayıp dogru ısler yapmak degıl mı ? Neden kımse bırbırıne yardımcı olmuyor anlamıs degılım. Dusunce yanlıs olunca işlerde dogru ilerlemiyor bu kanaatteyim..