muhtesem sir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

geceye-ait

Kayıtlı Üye
İş
??????????
Olumlu isteklerimizide yaza bilirmiyiz, deniz yoksa ne yapacağız ?
Şimdiden tşk ederim....

geceye-ait

Kayıtlı Üye
İş
??????????
Kusura bakmayın diğer sayfaları olduğunu fark edemedim, sorduğumun yanıtını aldım :)

vivalavida

Kayıtlı Üye
Görülen kabusların nedeni yazılan dertlerin yastık altında tutulmasından dolayı olabilir mi? Eğer sebep buysa kabus görmemek için kağıtlar başka yerde tutulsa da işlem o şekilde devam ettirilse olmaz mı?

Teşekkürler.

berilsu

Kayıtlı Üye
İş
doktor
yazmak istediğimiz şeyleri yazıp 7 gün boyunca yastığın altına koyarak aynı zamanda 41 ayetel kursi okuyoruz, 7 gün sonunda kağıdı yakıp kavanozla denize atıyoruz doğru mu anlamışım :(

bir de sormak istediğim kavanozu denize atsak denizin üstünde yüzmez mi biraz tuhaf olur gibi geldi de içine taş falan koysak da batsa olur mu dicektim :)

ali_42

Kayıtlı Üye
Böyle bir şey mümkün mü?Bunları yapınca bir anda hayat böyle değişebilir mi?Herkes yapar bunu herkesin hayatı değişir.Bana çok garip geldi.

pisipisi

Kayıtlı Üye
volvo kardeşim, kusura bakmayın ben sizi kırmak istemedim, kırdıysam özür dilerim

ermanakca

Banlı Kullanıcı
paylaşımın için teşekküler volvo arkadaşım bu gece ilk okumayı yaptım kağıdıda yastığımın altına koydum hayırlısı Allahtan artık eğer banada yarar hayatımda olumlu gelişmeler olursa yazarım sanada duacı olurum

geceye-ait

Kayıtlı Üye
İş
??????????
Merak ettiğim kağıda sonradan ekleme yapala bilir mi?

HINNE

Kayıtlı Üye
bende denıyecem bu akşamdan başlıyacam sonuç alırsam sıze yazacagım borcum çok bakalım hayırlısı allahtan

geceye-ait

Kayıtlı Üye
İş
??????????
Ben deniyorum; ama uykusuzluk sorunu yaşıyorum, 2 gündür uyuyamadım.

GANİ

Kayıtlı Üye
Yaşadığım yerde deniz yok :(

Bu uygulamayı yaptıktan hemen sonra mı atmalıyım denize.. Çalışıyorum, en yakın deniz 1.5-2 saat uzakta.. Gidiş dönüş, bütün günümü alır benim..

Çok da İsterim yapmayı.. Eğer yaparsam, mutlaka buradan paylaşacağım.

Sırrını paylaştığın için teşekkürler.
gölde olur sürekli akan bir dere ırmak bunlarda olur yanlız necaset akan veya bulaşan olmamasına dikkat edelim yani lağım suyu akmasın o nehre veya dereye göl her türlü kaldırır zaten necaseti

yazmak istediğimiz şeyleri yazıp 7 gün boyunca yastığın altına koyarak aynı zamanda 41 ayetel kursi okuyoruz, 7 gün sonunda kağıdı yakıp kavanozla denize atıyoruz doğru mu anlamışım :(

bir de sormak istediğim kavanozu denize atsak denizin üstünde yüzmez mi biraz tuhaf olur gibi geldi de içine taş falan koysak da batsa olur mu dicektim :)
yahu güldürdün beni kavanozun azını aç
mubarek içine denizin suyu girsin

BattleFury

Kayıtlı Üye
Bana güzel bir uygulama gibi geldi. Öncelikle dertlerimizi bildiriyoruz. Ayet-el kürsi ile bu dertlerimizin o kagıda bir cesit sabitlenmesini saglıyoruz yanii binevi bildirdigimiz dertleri ve sorunları bağlıyoruz. Bu dertlerin orada kalması için bir sure yanımzıda tutup kotu ve olumsuz enerjileri o yazılanlara aktarıyoruz sonrasında onu denize atarak kendimizden uzaklastırıyoruz dertleri. Bana çok iyi kombine edilmiş gibi geldi zaten Ayet-el kürsi çok çok güçlü ve etkilidir. :) Yapacak olanlara kolay gelsin.

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
Evet arkadaşlar ayet el kürsiyi hayatımda bir kere bile okusam hep faydasını görmüştüm. Birde garip gelen arkadaşlara söyleyeyim bunu iyi şeyler için yapmalıyız başkasının kötülüğü helak olması için yaparsak bize döner. Birde bence kavanozun ağzını açık atalım deniz suyu o küllere işlesin çünkü deniz her türlü sıkıntıyı, büyüyü, negatifi götürür. Sevgili volvo ya da dua edecdeğim Allah Razı olsun böyle güzel öğreti paylaşanlardan.

CevzA

Kayıtlı Üye
İş
Elektrik-Elektronik Mühendisi
Güzel paylaşım çok teşekkürler Volvo kardeşim.Okudum tüm yorumları ama bir kez daha özetlesem sorun olmaz değilmi?

"Bir kağıt aldık ve ne derdimiz sıkıntımız var ise yazdık.Ve 7 gün boyunca her gün o kağıdı karşımıza alıp 41 ayetel kürsi okuduk.Okuduktan sonra hemen yastıgın altına koyduk.Her gün yaptık bu işlemi.Kağıt hep yastıgın altında duruyor.7.Gün yine okuduk ve cam bir kavanozun içine koyup yaktık.Ağzını kapatıp denize ,akarsuya neyse attık."

Allah 'ın izni ile inşallah yapanlar başarıya ulaşırlar siz ulaşmışsınız zaten...

naz78

Kayıtlı Üye
tşkler gerçekten güzel uygulama şu sıkıntılı zamanımda ilaç gibi gelecek allah razı olsun kardeşim deneyeceğim ve rahatlayacağım inş. gelişmeleri yazacağım

vorden

Kayıtlı Üye
niyet edecekmiyiz mesela esim beni bırakıp gitti falan oglu falan kızı bana donsun falan diyecekmiyiz yoksa direk kagıtta yazdıklarımıza bakıp okuyup üfleyecekmiyiz.

nizambalyen

Kayıtlı Üye
bir şeyi epey merak ettim. bu arada bunu uygulayacağım. ben artık eskisi kadar kızlı ve seri karar veremez aynı anda birçok seye odaklanırken odaklanamaz hatta uyuyamaz ve yemek yiyemez oldum. gözlerim sanki hep bugulu bakıyor. bunun üzerine doktora gittim herşey normal çıktı. duymakta sorun var diye test bile yaptırdım o kadar normalki en tiz sesler algılar hepsi normal fakat öyle bir ağırlık varki üzerimde kalkıp ne ders çalışabiliyor ne işe gidebiliyor nede en sevdiğim işleri yapabiiyorum. hatta sudan oldukça uzak duruyorum. hasta değilim fakat merak ediyorum üzerimde bir büyü olabilir mi tüm yaşam sevincimi alan beni o kadar iş varken yapılacak güçsüz kılan sey bu olabilir mi

volvo

Banlı Kullanıcı
bir şeyi epey merak ettim. bu arada bunu uygulayacağım. ben artık eskisi kadar kızlı ve seri karar veremez aynı anda birçok seye odaklanırken odaklanamaz hatta uyuyamaz ve yemek yiyemez oldum. gözlerim sanki hep bugulu bakıyor. bunun üzerine doktora gittim herşey normal çıktı. duymakta sorun var diye test bile yaptırdım o kadar normalki en tiz sesler algılar hepsi normal fakat öyle bir ağırlık varki üzerimde kalkıp ne ders çalışabiliyor ne işe gidebiliyor nede en sevdiğim işleri yapabiiyorum. hatta sudan oldukça uzak duruyorum. hasta değilim fakat merak ediyorum üzerimde bir büyü olabilir mi tüm yaşam sevincimi alan beni o kadar iş varken yapılacak güçsüz kılan sey bu olabilir mi

uzerinizde buyu dahi olsa bu uygulama allahin izniyle buyuden eser birakmaz ,bu uygulamadan sonra allahtan isteklerinizin dualarinizin nasil hizli kabul gordugune sasiracaksiniz .bana da bir allah razi olsun demeniz yetecek.allaha emanet olun.

niyet edecekmiyiz mesela esim beni bırakıp gitti falan oglu falan kızı bana donsun falan diyecekmiyiz yoksa direk kagıtta yazdıklarımıza bakıp okuyup üfleyecekmiyiz.

hayatinizdaki tum olumsuzluklari tum detaylariyla yazdiktan sonra allahim senin rizan ile bu kagida yazdigim tum dertlerimden kurtulmaya niyet etdim.deyip yastiginizin altina koyacaksiniz .yakarken gene niyet edecek denize atarken bir daha niyet edeceksiniz.ve iste o gun yepyeni bir hayata mutluluk ve basarili bir hayata allahin izniyle baslayacaksiniz.allaha emanet olun.

Bana güzel bir uygulama gibi geldi. Öncelikle dertlerimizi bildiriyoruz. Ayet-el kürsi ile bu dertlerimizin o kagıda bir cesit sabitlenmesini saglıyoruz yanii binevi bildirdigimiz dertleri ve sorunları bağlıyoruz. Bu dertlerin orada kalması için bir sure yanımzıda tutup kotu ve olumsuz enerjileri o yazılanlara aktarıyoruz sonrasında onu denize atarak kendimizden uzaklastırıyoruz dertleri. Bana çok iyi kombine edilmiş gibi geldi zaten Ayet-el kürsi çok çok güçlü ve etkilidir. :) Yapacak olanlara kolay gelsin.

cok guzel ozetlediniz allah razi olsun

Böyle bir şey mümkün mü?Bunları yapınca bir anda hayat böyle değişebilir mi?Herkes yapar bunu herkesin hayatı değişir.Bana çok garip geldi.

emin olun allah ve siz isterseniz mumkun ,uygulama sizden kabul allahtan .allaha emanet olun

volvo kardeşim, kusura bakmayın ben sizi kırmak istemedim, kırdıysam özür dilerim

uygulama sizde goreceksiniz allahin izniyle cok ama cok faydali olacak goreceksiniz .allaha emanet olun

p4inkiLLer

Kayıtlı Üye
Ben uzun zaman önce yapmıştım buna benzer bir şey. Zor günlerdi ve toparlanmaya ihtiyacım vardı. Bende içimden geldiği üzere elime kağıdı kalemi aldım ve o güne kadar beni ne kadar inciten ne kadar acıtan şey varsa yazdım. O kadar zor oldu ki yazmayı bir günde bitiremedim. İnsan çok fena duygulara bürünüyor. Özellikle en çok incindiğim, utandığım ve kendimden sakladığım şeyleri yazınca. Yazarken aklımda hep şu duygu vardı evet bu böyle oldu ama ben hala ayaktayım evet bunları da yaptım ama hala yaşıyorum ve yaşadığıma göre tanrının benimle işi bitmemiş. Her ne olursa olsun beni öldürmeyen şey güçlendirir dedim. O zaman için çok zor olmuştu ama çok iyi geldi. İçimdeki pek çok yara -ki geçmişi değiştiremeyiz onunla yapacağımız en iyi şey olduğu gibi kabul edip önümüze bakmak- kayboldu. Çok alıngandım ve korkuyordum her şeyden. Tabi benim yaptığım sadece yazmaktı devamındaki uygulamayı yapmamıştım. Şimdi o yazıları bulup biraz daha ekleyip dediğinizi yapacağım. Tavsiyem herkese en azından bunu bir defa yapmalılar. Her şeyi olduğu gibi kabul etmek, yani ağızla değil kalp ile, bazı bazı yetişen hızır gibi dindiriyor zihni

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...