muhtesem sir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
iarkadaslar sizlerle hayatinizi degistirecek bir sir paylasacagim.yillar once eski bir evde kiraci oldum,evin her tarafi antika her tarafi tarih .ev sahibi kullanmadigim esyalari veya dokuntuleri atabilecegimi soyledi.esya olarak bir divan ve tonla dokuntu vardi,evde bir sandik vardi sandigin icinde eski gazeteler ve dergiler mektuplar ve birde kalin ciltli bir gunluk vardi.bir gece gunlugu okumaya basladim .yilligin sahibi 1927 dogumlu bir kadin .ilk sayfadan itibaren dert mutsuzluk olmek temennileri.darlanmistim ama bitirmeyede kararliydim hep kucuk soluk bir yaziydi.birden buyuk harflerle yazili sayfalara gecdim .o 2 sayfadan sonra hep mutluluk hep huzur hep basari sayfalari okudum.burada sizinle paylasacagim sir o 2 sayfa.ben yillarca o sirli uygulamadim taki hayatdan bezmis olmek icin allaha yalvarirken .kendimi bulana dek.ve hatirladim uyguladim etkisi muazzam oldu.sir hayatin boyunca yasadigin tum dertlerini sorunlarini tum ama tum detaylariyla kagida dokmek yazmak ama hepsini ve 7 gun 41 kere ayetel kursuyu okumak ve bu kagitla veya kagitlari yastiginin altinda saklayarak uyumak 7 kabus gece sonra bu kagitlari bir cam kavanozda yakmak tamami kul oluncaya kadar ve kapagini kapatip denize atmak.iste o andan itibaren allahtan dua edip istedigin herseyin ne kadar hizla kabul oldugunu goreceksiniz.bu uygulama aninda ve sonrasini allah rizasi icin paylasin...

kadın ikinci bir kağıdamı yazıyor dertlerini? sizin okuduğunuzu yakmadıysa o ayrı bir müsvette ozaman..yakmış olsaydı okuyamazdınız..kafam karıştı şimdi:willy_nilly::banghead:

horultu

Kayıtlı Üye
gerçekten çok ilginç denemek lazım ama kadın dertlerini yaktıysa siz nasıl okudunuz ki.
sanırım deftere ekledi tekrar

mişa

Kayıtlı Üye
Benim de kafama takıldı bu konu, aslında bunu sormak için girdim siteye.. Öğle arası eve gittiğimde, kızıma anlattım, benim zeki kızım "kadın günlüğünü mü yakacaktı anne, bir kağıda yazın demiş ya, yazıp yakmıştır" dedi.. Bana da mantıklı geldi..

volvo

Banlı Kullanıcı
gerçekten çok ilginç denemek lazım ama kadın dertlerini yaktıysa siz nasıl okudunuz ki.
sanırım deftere ekledi tekrar
benim okudugum kadinin gunlugu yastik altina yazdigi dertleri degil,gunlukde ayrintili olarak yazmis.gunlukde okuduklarim dayak ,yokluk ,rahatsizliklar ,asagilanma ,nankorluk .bu uygulamadan sonra mucizevi degisim esinin degisimi,cocuklarinin degisimi ve bolluk ve huzur.kadinin anlatimi tum dertleri maziden gelen veya o an yasanan tum dertlerini uzuntulerini en ince ayrintisina kadar yazdigini anlatiyor ,mektubunu bitirmesinin bir gununu aldiginida anlatmis.

volvo

Banlı Kullanıcı
Yaşadığım yerde deniz yok :(

Bu uygulamayı yaptıktan hemen sonra mı atmalıyım denize.. Çalışıyorum, en yakın deniz 1.5-2 saat uzakta.. Gidiş dönüş, bütün günümü alır benim..

Çok da İsterim yapmayı.. Eğer yaparsam, mutlaka buradan paylaşacağım.

Sırrını paylaştığın için teşekkürler.
ben cok faydasini gordugum bir uygulamayi allah rizasi icin paylastim.eminim sizde cok faydasini goreceksiniz.deniz uzaksa ,bir gol veya nehirde olabilir.uygulamadan sonra paylasiminizi bekliyorum,

volvo

Banlı Kullanıcı
bende degisenler kiz arkadasim yoktu 2 tane oldu,param yoktu kendi dukkanim oldu arabam yoktu son model oldu,ALLAHIMA bin sukur cok mutlu oldum ,sizlerle paylastim cok daha huzurlu oldum.

volvo

Banlı Kullanıcı
arkadaslar tekrar ediyorum ben hayatdan umutumu kesmisken uyguladigim bu yontem sayesinde allahin izniyle herseyim oldu.allah rizasi icin sizlerle paylastim .allah yolunda bir sirli daha fazla kendime saklamadim .benden bu kadar allahin izniyle sizlere aktardim .huzurluyum.allaha emanet olun.BITTI

essanti

Kayıtlı Üye
İş
reklamcılık
Yaşadığım yerde deniz yok :(

Bu uygulamayı yaptıktan hemen sonra mı atmalıyım denize.. Çalışıyorum, en yakın deniz 1.5-2 saat uzakta.. Gidiş dönüş, bütün günümü alır benim..

Çok da İsterim yapmayı.. Eğer yaparsam, mutlaka buradan paylaşacağım.

Sırrını paylaştığın için teşekkürler.

Dereye atın ya da evde tuz su karışımı yapın onun içine atın :D

gül1234

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım herşey güzelde nasıl bir kabus göreceğiz hem ben ayet yakılmaz diye biliyorum ama yinede paylaşımın için sağol

miran

Kayıtlı Üye
Bu küller kavanozun içinde denizin dibinde su almayacak şekilde mi olacak? Bunu kül olarak döksek ne olacak?

pisipisi

Kayıtlı Üye
Volvo Allah razı olsun bende çok bunalımdayım, borçlar üzüntüler, ailemle aramın bozukluğu ne ararsan var, eşimle sorunlarım

volvo

Banlı Kullanıcı
allah sendende razi olsun,ben cook kisa zamanda faydasini gormustum okumam biter bitmez olumlu gelismeler baslamisti.sifirin cok altindaki maddi ve manevi durumum duzeldi.umarim sizdede oyle olur.takdir allahin.

volvo

Banlı Kullanıcı
Bu küller kavanozun içinde denizin dibinde su almayacak şekilde mi olacak? Bunu kül olarak döksek ne olacak?
detaya takilmayin uygulayin hemen hayatinizda allahin izniyle olumlu gelismeler olur,defterdeki bazi ilginc notlari zamanla paylasmaya devam edecegim.

volvo

Banlı Kullanıcı
Dereye atın ya da evde tuz su karışımı yapın onun içine atın :D
allah rizasi icin yapilmis bir paylasim,ama denizin ve akarsuyun olmadigi yerde yasayanlar dediginiz gibi kulu herhangi temiz bir suyada doksede olur sanirim onemli olan iyi niyet,suphesizki en dogrusunu allah bilir.

volvo

Banlı Kullanıcı
ani defterinden bir olayi daha aktariyorum,kadinin esi vefat ediyor.esinin vefatindan 6 ay sonra kendiside oluyor.doktor kadinin cocuklarina olum haberini veriyor cocuklari ve yakinlari basucnda agliyor.kadin obur dunyada cok kuvvetli bir isiga dogru yuruyor isigin ucunda olen esini goruyor.esi gel diyor birtarafdanda aglayan cocuklarini isitiyor.esinin hayatda ona cektirdiklerini hatirliyor geri donup karanliga yuruyor ve hayata geri donuyor.gunlukden bir anida bu,kadin bunlari cok detayli yazmis ben kisaca aktardim.

güneşdeniz

Kayıtlı Üye
deneyeceğim çok teşekkürler. bu aralar gerçekten sihirli değneğe ihtiyacım vardı.

pisipisi

Kayıtlı Üye
niyet ederken ne diyeceğiz bütün dertlerden kurtulmak, borçlardan kurtulmak gibi şeyler mi söyleyeceğiz

pisipisi

Kayıtlı Üye
zannedersem siz konuyu 2 gün önce yani 15'inde açmışsınız bu uygulama 7 gün, nasıl oluyor anlamadım, yanıldığım bir şey varsa özür dilerim

volvo

Banlı Kullanıcı
zannedersem siz konuyu 2 gün önce yani 15'inde açmışsınız bu uygulama 7 gün, nasıl oluyor anlamadım, yanıldığım bir şey varsa özür dilerim
ben bunu 2 sene once denedim .faydasini gordum zaman zaman yeniden uyguluyorum.allahima bin sukur faydasini goruyorum.sizlerle paylasim yeni onceleri bencillik ediyor paylasmak istemiyordum .ama allah yolunda faydali bu uygulamayi kendime saklamam beni huzursuz etti ve paylastim umarim size ve ihtiyaci olan herkese faydali olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...