Mührü süleyman

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ruban

Kayıtlı Üye
Aşağıdaki mühür eğer yüzüğe kazınır ve taşınırsa cinler itaat eder. Safran mürekkebiyle yazılır ve taşınır ise cinler uzaklaşır. Yazılıp suyunun içilmesi ve taşınması sara hastalığı olana şifa olur. Ayrıca davetlerde kullanılmasında büyük faydalar vardır

Ekli dosyayı görüntüle 5783

Admin notu: uygulama Süleyman mührü değildir. Hayır hatmi içerir. Davetlerde bir ilgisi yoktur. Şifa ve koruma amaçlı kullanılabilir. Orta merkeze kullanacak kişinin ismi bast edilerek yazılır.

kaynak havasur esrar

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Sağlam dediğiniz kaynak kadiri tarikatına ait web sitesi sanırım.

ruban

Kayıtlı Üye
evet onun içinde eksik yok sitededeki uygulamalarda

ruban

Kayıtlı Üye
bu direk kadri tarikatının sitesi oldugu için bende kadri kolundan oldugum için biliyorum onlar eksik vefk vs vermiyorlar hepsi doru anca hadim edinme hususu tehlikeli oldugu için danışılması isteniyor bunu tecübe etmedim ama burdaki bir çok gunu tecübe etim çok tesirliler ve sadecce bir çogu başka yerlerde yok

ruban

Kayıtlı Üye
bu mührü neye kazıdıgında önemli yada neye yazdıgın yüzük olurda kaliteli bir ritielede yazım saatlerinede uyulursa çok iyi olur özelikle gümüş

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Ben yaklaşık 6 aydır kullanıyorum , Gümüş levha üzerine tanıdığım bir gümüşcüye yazdırdım . Etkisini gördünüz mü ? diye soracak olursanız Kötü cinlerden koruduğuna inanabilirsin.

O zaman şöyle diyorsunuz. Kötü diye tabir ettiğiniz cinler tarafından rahatsız ediliyordunuz bu yüzüğü kullanmaya başladıktan sonra bu durum son buldu ve sizi rahatsız edemediler. Doğru anlamış mıyım?

Reiko

Kayıtlı Üye
İş
Köle
ben anlamadım mührü süleyman demiş fakat orada pentagram var ?

Requiem For A Dream

Kayıtlı Üye
Ben neden pentagram göremiyorum acaba yoksa sizmi yanlış bakıyorsunuz pentagram yok ki orada.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bu tılsımın Süleyman mührü ile uzaktan yakından alakası yoktur. Bir mesajda Vefik denmiş , Vefik kesinlikle değildir. Davet için kullanılamaz. Ilk mesajın altına admin notu ekledim okuyunuz lütfen.

zero2900

Kayıtlı Üye
evet onun içinde eksik yok sitededeki uygulamalarda

Sözünü ettiğiniz sitenin içerik sağlayıcısı sözde Ali Hoca denilen kişi sahtekar olmakla birlikte sitedeki pek çok usül eksiltilmiş halde. Fatih dramandaki dergahta Şıh Ubeydullahın öğrencisi kendisi ama şıhın Ş si kadar bile arif değil...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...