Muhabbet duası-2

reidikonto

Kayıtlı Üye
Bu duanın sırrı şöyledir. Bir arabi ayının ilk ve son cumarına rastlayan günlerde muhabbet için şeker ve çikolataya veya bir yenecek şeye aşağıdaki duayı 7 kez oku.

Errahini Errahini Feraherin Heriyyen Şehriyen ya Mahadenu ev Behtemki Şemon Veyhengi Ezderihon ve Esahiyon ve Emlihon ve A dırıyon ve Melihon ve Ğaferihon ve Misteriyon ve Elimon ve Kalimon ve inadigün ve Mafidon ve Haşimiyon ve Malidon Şemion ve Miligon Hat, Hat, Af, Af, Şal,Şal, Elinage Elinage..

2.FÖRMÜL. Yukarıda belirtmiş oldugum duayı yine aynı şekilde şöyle okunmalıdır. 7 adet karabiber. 7 adet beyaz günlük. Yukarıdaki duayı 41 kere bunların üzerine oku. Her okumada (Filan kadından doğan filanın gönlünü bana çevir) ÖRNEK: Emineden dogma AYŞE nin gönlü bana çevrilsin. gibi.Niyet edilir. Hergün oku yap zor birşey değil. Bu ögle bir sırrullahtırki kimse mahrum kalmaz. Arzu eyledigini elbet elde edersin. Bu işlem bittikten sonra gecenin bir saatinde ateşde yak. Sakın olaki gaflet olunmaya.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Koca koca yazıyorsunuz her defasında düzenlemek zorunda kalıyorum. Dikkat ederseniz sevinirim.

umutsuz

Kayıtlı Üye
Sadece 2. formülü uygulasak olur mu?. Çikolataya veya şekere demişsiniz fakat yedirme imkanımız yoksa.

TURKMAGIC

Kayıtlı Üye
Arkadasim zaten 2 degisik uygulama/formul hangisini uygulayabiliyorsan uygula. Birinde annesinin adini bilmen gerekiyor digerinde kisi yaninda olmasi gerekli.

yelizx

Kayıtlı Üye
paylaşım için tşekkürler...peki abdestli olmak ve başı örtülü olmak gerekirmi ayrıca kaç gün uygulanmalıdır zorluğundan değil sorum kurallar sayılar önemlidir o yüzden sordum cvplarsanız sevinirim.

AkeLdan

Kayıtlı Üye
isimler ibranıceye benzıyor..yanılıyor muyum?

poipuman

Kayıtlı Üye
Tesirli muhabbet
Bu duanın sırrı şöyledir. Bir arabi ayının ilk ve son cumarına rastlayan günlerde muhabbet için şeker ve çikolataya veya bir yenecek şeye aşağıdaki duayı 7 kez oku.

Errahini Errahini Feraherin Heriyyen Şehriyen ya Mahadenu ev Behtemki Şemon Veyhengi Ezderihon ve Esahiyon ve Emlihon ve A dırıyon ve Melihon ve Ğaferihon ve Misteriyon ve Elimon ve Kalimon ve inadigün ve Mafidon ve Haşimiyon ve Malidon Şemion ve Miligon Hat, Hat, Af, Af, Şal,Şal, Elinage Elinage..

2.FÖRMÜL. Yukarıda belirtmiş oldugum duayı yine aynı şekilde şöyle okunmalıdır. 7 adet karabiber. 7 adet beyaz günlük. Yukarıdaki duayı 41 kere bunların üzerine oku. Her okumada (Filan kadından doğan filanın gönlünü bana çevir) ÖRNEK: Emineden dogma AYŞE nin gönlü bana çevrilsin. gibi.Niyet edilir. Hergün oku yap zor birşey değil. Bu ögle bir sırrullahtırki kimse mahrum kalmaz. Arzu eyledigini elbet elde edersin. Bu işlem bittikten sonra gecenin bir saatinde ateşde yak. Sakın

Selamlar, Moderator arkadasimizin soyledigi gibi kaynak nedir? Ayrica birinci formuldeki seker ve cikulatanin ve diger yeneceklere dua okunduktan sonra nesneler ne olacak? Ayrica arabi ayin ilk veya son cuma gunleri biliniyor? Bir de "beyaz gunluk"un ingilizcesini bildirirseniz sevinirim. Saygilar,

alizeze

Kayıtlı Üye
ocakta yakılsa olur mu yoksa mangal mı hazırlanmalıdır?

amanita_a

Kayıtlı Üye
İkinci uygulamada 7 şer adet günlük ve karabirer üzerine 41 kez bir kerede mi okunacak yoksa herbirine 41 er kezmi okunacak anlamadım?

amanita_a

Kayıtlı Üye
Beyaz günlük aktarlarda bulunur tohum gibi bir şey aktarlar bilir , ama ben soruma hala cevap alamadım????

gözde

Kayıtlı Üye
büyü değil mi bu??yakma işlemleri falan var çünkü..

LALEM23

Kayıtlı Üye
sadece 41 adet kara bibere okunsa olurmu yani akgünlüğe okumasak sadeec karabibere

origanum

Yönetici
sadece 41 adet kara bibere okunsa olurmu yani akgünlüğe okumasak sadeec karabibere

Lütfen artık bu tarz sorular sormayalım. Aynı şeyleri defalarca yazmaktan biz yorulduk diğer üyeler de sıkıldılar. Bir tarif aynen uygulanmalıdır. Asla eksik malzemeyle çalışılmaz. Ne dendiyse nasıl dendiyse o uygulanır yerine başka malzeme konulması kabul olsaydı direk zaten öyle yazılırdı, bir malzemeye gerek olmasaydı hiç yazılmazdı.

• Beğendim
Tepkiler: Kar