mucizevi dua

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DNZ33

Kayıtlı Üye
selenim paylaşımların için teşekkür ediyorum.Ayrıca arkadaşlar ben her zaman ne zaman tutacak diyordum.Şimdi ne zaman tutacağını unuttum biliyorum okuduğum dualar tutacak buna inanıyorum.Ve sadece buna inanmak bile şu an psikolojimi düzeltti. Sabırla devam ediyorum.Bu siteyi ilk bulduğumdaki halimi anlatsam şok olursunuz.Şimdi o kadar düzeldimki.Hayata inanmaya başladım.Buradaki herkeze minnettarım.Bana yalnız olmadığımı hatırlattıkları ve duanın önemini anımsattıkları için.Allah cümlemizin dualarını kabul etsin...

dilem

Kayıtlı Üye
selenim süpersin bende deneyecegim! :)
emegine saglik

DreaMLife

Kayıtlı Üye
ben bu konunun cumartesi gününe kadar toplistte kalmasını istiyorum kimse unutmasın diye arada bi yazalım gündemde kalsın derim :D

MAVİLİM1

Kayıtlı Üye
ben pc de not kısmına ekledim bile cumartesi yapacağım.

repece

Kayıtlı Üye
"Fein tevellev fegul hasbiyallâhu lâ ilâhe illâ huve aleyhi tevekkeltu ve hüve rabbül arşıl azîm"

''Eğer yüz çevirirlerse de ki: “Bana Allah yeter. O’ndan başka hiçbir ilah yoktur. Ben ancak O’na tevekkül ettim. O yüce Arşın sahibidir.”

manasını merak edenlere....=)

kermit

Kayıtlı Üye
ecem adlı arkadaş, her ayet bir duadır, rabbena atina diye bildiğimiz dua bir ayettir, ayetel kürsi bir dua ve aynı anda ayettir, Fatiha bir dua aynı anda suredir, vakia dua aynı anda suredir, yasin bir dua aynı anda suredir, yasinde geçen, selamun kavlen min rabbirrahim ayeti dua ve ayettir, yasin ayeti dua ve ayettir, bakaranın ilk ayeti elif lam mim ayet ve duadır :) etkisini sonra söylerim :) Kurana sadece sureler topluluğu olarak bakmak zaten hatadır, her ayetten çıkarabileceğin dualar vardır yada duanı destekleyecek ayetler vardır. Bir kerede kurana benim dediğim şekilde bakarsan çok şaşıracaksın emin ol

kermit

Kayıtlı Üye
o zaman hiç ya latifden bahsetmeyelim sitede, 16641 defa okuyabilecek var mı

kermit

Kayıtlı Üye
ya latif çekmek mi, yoksa fein tevellev duası mı selenim

selenim

Banlı Kullanıcı
ya latif
demek istedim.
ama şu var.her gece 101 kere ya latif çekilse ve bu alışkanlık haline getirilse sanırım daha fazlasıda yapıla bilir.

kermit

Kayıtlı Üye
aslında zor gibi görünüyor, hatta ilk 1000'i geçmek ölüm gibi, ama sonra dil de kalpte alışıyor bir bakıyorsun ki zikir bitmiş :) çekmeside basit.

selenim

Banlı Kullanıcı
1001 kere 20 dakka da falan okunuyor.zor değilki..

dediğin gibi beynin okumaya başlıyo ve zikr eşliğinde melodikleşiyo...

renza

Kayıtlı Üye
teşekkürler selenim c.martesi okucam inşallah dileğim gerçekleşir

samanyolu

Kayıtlı Üye
Hevesle bekledim bugünü, okumak için ama öylesine canımdan bezmişim ki, okumadım. Ümitler kayboldukça, şevk de kalmıyor. Hiç kimse, duaları bırakmamalı aslında. Bu sitede bu işi bilenler de, sabrın çok önemli olduğunu hep söylüyor. Kimse vazgeçmesin dualardan.

[KarBeyaZ]

Kayıtlı Üye
Arkadaslar en cok merak etigim sey 1900 kere okuncak denlyor ornek olarak okurken herhalde q defa iki oldu yok 3 oldu diye sayamyoruz bunu aklinda tutmak cok zor ve malesfki sasirtici olyor yokmu bunun farkli bir formulu ornek olarak 1001 kere 20 dk demis selenim bundan nasil emin olabilriz ki bizde bunu gerceklesdirelim okurken az mi yada cokmu okduuk supesine dusmeyelim

gülden

Kayıtlı Üye
ben bunu okursam ne zamana biter bilinmez:)

eddieflack

Kayıtlı Üye
benim işim dolayısıyla çok vaktim olmuyor. dün gece 22:30 gibi başladım ancak okadar yorgundum ki 633 tane okuyabildim.. ya illa cumartesi mi olmalı? pazar okusam.. önemli olan niyet değil mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...