Mısır rüya Scrying büyüsü (Gelecekteki ve geçmişteki sorulara cevap bulma büyüsü)

godofwar

Kayıtlı Üye
Mısır RÜYA SCRYING

Mısır rüya scrying binlerce yıl boyunca uzanır. Mısırlılar tarafından kullanılan yöntem, MS 200 M.Ö. 500 yılları arasında yazılmıştır Yunan büyülü papirüslerden kaydedildi
Scry planlıyoruz akşamı kimseye konuşmamak gerekiyor ve Mısır rüya scrying yöntemi hazırlamaya başlıyoruz. Güneşin batmasıyla sonra bir sessizlik içinde kalmalıdır.
O gün alkol veya seks ile uzak durulmalı. Scrying önce dört saate kadar gıda tüketilmemelidir kaçınmalıdır.
Ilık bir banyo yaptıktan sonra, zeytin yağı ile hafif elleriniz yağlayın. Kırmızı ya da herhangi bir yazıt taşımayan bir kandil gerekecektir.
Mür rüya Tanrı'sının isim ile rüya scrying amacını karıştırılmış mürekkep ile beyaz keten kısa bir dar şerite yazılır. Bir fitil içine keten şerit sıkıitırılır ve lamba yağı takın.
Yatağın yanında bir masa lambası koyun. Mürekkep kullanarak, sol avuç üzerine rüya Tanrı'sının resmini çizin.
Kullanmak istediğiniz Tanrı veya Tanrıça karar vermelisiniz. Thoth Mısırlılar ile kullanılmıştır. Thoth seçebilirsiniz..
Lamba ışığı. Lamba önünde diz çöküp.
Alçak sesle ve akla fısıldayan sol elinizdeki resim üzerinde yoğunlaşarak şu dua okuyun: Thoth, ilahi hayallerinin mübarek güçünü çağırıyorum, gelecekteki kader melekleri, Sen insan türünün kahini , Büyük kaynak, hızlı bir kanat. , gece uyku tatlı bir sessizlik ve kasvet sayesinde, senin sessiz ruhlarını güçlerini görmek için uyandırıyorum , cennet olacak ilgilidir Ve sessizce gelecekteki kaderi ortaya koymaktadır.
Cevabını bilmek istediğiniz soru üzerine yoğunlaşın. Sol elinizle çevresinde yaklaşık dört santim genişliğinde ve yaklaşık otuz santim uzunluğunda bir parça siyah keten sarın.
Siyah bezi ^^siyahın İSİS diye çağırın.Ve Lambanın alevi üfleyin.
Şimdi, yatağa giderek zihninizi temizleyin ve uyuyun. Uyandığında hala taze iken kafanızda veya hayallerinizi kayıt altına almak için yatağın yanına bir teyp koyup kayıt etmenizde fayda var ziraki uykunuzda size sorularınızın cevabı verilecektir.
Bu rüya, rüya görüntüleri ziyade açık ve güçlü bir ses size geleceğini göreceksiniz. Size gelen cevap bazen şifreli bir şekilde gönderilir bu çözmek için biraz çaba harcamalısınız. ...

Yabancı bir büyü sitesinden alıntıdır.

(Umarım işinize yarar eğer mevcut ise sitede şimdiden özürdilerim)