Merkür Retrosunun yol açtığı sorunlar için

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Yantra şeklinde rune ve Geomancy semboleri hazırladım.

Astrolojide, Merkür retrosu genellikle iletişim, seyahat, teknoloji ve anlaşmalarla ilgili sorunların ortaya çıkabileceği bir dönemi ifade eder. Ancak, bu inançlar kişisel ve kültürel inançlara dayanır ve bilimsel bir temele dayanmaz. Merkür retrosu sırasında bazı insanlar şu tür etkileri yaşayabileceğini düşünür:

Merkür retrosu sırasında, iletişimde karışıklıklar, anlaşmazlıklar ve yanlış anlamalar meydana gelebileceği düşünülür. Bu, mesajların ulaşmaması, hatalı iletilmesi veya yanlış anlaşılmalara yol açabilir.

Elektronik cihazlarda sorunlar, bilgisayar çökmeleri, iletişim araçlarında arızalar gibi teknolojik sorunların artabileceği düşünülür.

Seyahat planlarında değişiklikler, ulaşım araçlarında aksamalar veya gecikmeler gibi sorunlar yaşanabileceği düşünülür.

Merkür retrosu sırasında, anlaşmaların revize edilmesi gerekebilir veya daha önce başlanan projelerde sorunlar ortaya çıkabilir.

Kişiler, geçmişteki konulara veya ilişkilere odaklanabilir ve eski konular tekrar gündeme gelebilir.

şifa olsun.

Ekli dosyalar

• Adsız tasarım (13).png
    Adsız tasarım (13).png
    1.3 MB · Görüntüleme: 38

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
İlk defa böyle bir çalışmaya rasladim. Bunu bastırıp duvara mı asıyoruz? Telefon ve bilgisayarın ana ekrana koyabilir miyiz? Nasıl kullanalım? Bir de bu retronun bitiş tarihi ne zaman?
Elinize sağlık.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
İlk defa böyle bir çalışmaya rasladim. Bunu bastırıp duvara mı asıyoruz? Telefon ve bilgisayarın ana ekrana koyabilir miyiz? Nasıl kullanalım? Bir de bu retronun bitiş tarihi ne zaman?
Elinize sağlık.
4 ocak da bitiyor da merkür retrosu çok sık yaşanır. o yüzden de tasarladım.

ben holistik yaklaşımları seviyorum o yüzdendir :)

ben her zaman kişinin kendisinin elinin değmesi gerektiğine emeğe inanırım. yani baskı alınsa bile bir şekilde el emeği olmalı. merkür iletişim araçları ile ilgili de olduğu için ekran görüntüsü tabiki de yapılabilir.

emre0654

Kayıtlı Üye
Çizim konusunda yeteneğim yok denecek kadar az olduğu için ben de baskı almayı düşünüyorum.

endless investigation

Kayıtlı Üye
bu konuda endişeliyim. fıyatı her geçen gün arttığı için teknolojik aleti bugun aldım. bu konuda olumsuz deneyımlerım oldu geçmişte. retrodayken asla almam demiştim ama fıyatın artmasından korktugum ıcın acele ettim. sonuclar kötü olmaz umarım

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
bu konuda endişeliyim. fıyatı her geçen gün arttığı için teknolojik aleti bugun aldım. bu konuda olumsuz deneyımlerım oldu geçmişte. retrodayken asla almam demiştim ama fıyatın artmasından korktugum ıcın acele ettim. sonuclar kötü olmaz umarım
Umarım olmaz haritanız da Merkür retronuz var ise tam tersi size faydalı olur. Haritanızda nerde olduğu da çok önemli