Merhaba esselamun aleyküm demon daveti yardım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Özgür Psişik 28/34

Kayıtlı Üye
Bence bu gönderiyi terk etme zamanı geldi.
Adab ı muaşereti gözeterek, seviyeli muhabbeti korursak tabiki daha güzel olacak @Özgür Psişik 28/34 :)
Özür dilerim. Mesajları silme özelliği olsaydı silerdim. Anlıyorum ki beni nazik bi şekilde kovuyorsun. Bende adab-ı muaşeret-i koruyarak burdan defolup gidiyorum. Hoşçakal. Ayrıca dediklerimi yine de dinle bence teknikleri yani

D

DAİMON

Özür dilerim. Mesajları silme özelliği olsaydı silerdim. Anlıyorum ki beni nazik bi şekilde kovuyorsun. Bende adab-ı muaşeret-i koruyarak burdan defolup gidiyorum. Hoşçakal. Ayrıca dediklerimi yine de dinle bence teknikleri yani

Lütfen, buyur. ? Çok uzatmayalım yöneticiler ha geldi ha gelicek. ? (borç gırtlağa dayandı gibi oldu bu neyse ?) ayrıca konu benim değil zaten olsa dükkan senin biliyosun:giggle: ?

Diamons

Kayıtlı Üye
Senin uslubunla devam edeyim.

Gardessss ruzgari bukup napacan sen ondan bahset hele. Degisik fanteziler ariyorsan burasi o forumlardan degil. Eger sana ruzgar bukmeyi ogretirsek kopruye cikip atlayacak misin?
Öğrenirse sana hortum atıcak Aduketleyip. ? Hepte rüzgarla alakalı konu açıyorsunuz.
@fur7141 rüzgarın gücü demonlar da olsaydı insan kalır mıydı sizce. Doğa olayları ile ilgilenen Mikail meleğidir. Allahu Teala, Hz. Süleyman peygambere de rüzgarın gücünü vermişti. Ama onun manevi derecesini düşün.

TheGreatPanGod

Kayıtlı Üye
demon summonlamak tehlikeli değil,bunu summonlayan kişi tehlikeli hale getiriyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...