Merhaba esselamun aleyküm demon daveti yardım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fur7141

Kayıtlı Üye
Varmı elinde demon davetleri olan Allah için versin?

fur7141

Kayıtlı Üye
Veya rüzgar bükmek için ne okumalıyım ?

Derman Baba

Kayıtlı Üye
ohoooo bu konu çok deforme oldu kimse tiie almıyor istersen sen vazgeç bu işten

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Harbi bunu okuyunca rüzgar hızlanarak bir de üstüne şeytan mı çağırmış oluyorsun??

Gizlimabetin en renkli, en eğlenceli yeri burası inşallah yöneticiler fark etmez :) Bir de ola ki bir davet buldu da demon vb geldi umarım ona da Allah için yardım et, Allah razı olsun gibi şeyler demez yani.

dhardhar

Kayıtlı Üye
Senin uslubunla devam edeyim.

Gardessss ruzgari bukup napacan sen ondan bahset hele. Degisik fanteziler ariyorsan burasi o forumlardan degil. Eger sana ruzgar bukmeyi ogretirsek kopruye cikip atlayacak misin?

Özgür Psişik 28/34

Kayıtlı Üye
Gizlimabetin en renkli, en eğlenceli yeri burası inşallah yöneticiler fark etmez :) Bir de ola ki bir davet buldu da demon vb geldi umarım ona da Allah için yardım et, Allah razı olsun gibi şeyler demez yani.
Miya cım...bacaklarım et kesiği olmuş ya çalışmaktan. 30 kilo takım çantası ile merdiven çıkmak öldürüyor insanı en nihayetinde. Nasıl ağrıyı geçirebilirim? Geriye doğru gerdiğimde sen hayırdır diyo bütün bacağıma elektrik gönderip acıtıyor...elektrikten kastım acı

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Miya cım...bacaklarım et kesiği olmuş ya çalışmaktan. 30 kilo takım çantası ile merdiven çıkmak öldürüyor insanı en nihayetinde. Nasıl ağrıyı geçirebilirim? Geriye doğru gerdiğimde sen hayırdır diyo bütün bacağıma elektrik gönderip acıtıyor...elektrikten kastım acı

Ben senin nereden Miya cım oluyorum.. Bu ne samimiyet? Zamk gibi yapıştın neden her sözümü alıntılayıp cevap yetiştirmeye çalışıyorsun!!

Özgür Psişik 28/34

Kayıtlı Üye
Ben senin nereden Miya cım oluyorum.. Bu ne samimiyet? Zamk gibi yapıştın neden her sözümü alıntılayıp cevap yetiştirmeye çalışıyorsun!!
Yine alıntıladım ama samimiyetim iyi niyetli...miya diyim o zaman. Sori. Peki nası geçirebilirim ağrıyı? Bari onu söyle ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...