medyumluk için enerji çalışması deneyimleri 11

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cecil1

Kayıtlı Üye
Ellerimde kasılmayla birlikte sıcaklık oldu. Çok hafif geçti benim için......çok daha fazlasını hissetmek isterdim. Herşey için teşekkürler......

sabii

Kayıtlı Üye
40 dakika sürdü benimki çok fazla enerjiyi hissedemedim ama sürekli gözlerimin önünden ışıklar geçiyordu. Ara ara uyumuşum sanırım. :)
Çok Teşekkürler. Emeğinize saygılar.

özlem aydın

Banlı Kullanıcı
merakımı affet çalışma esnasında nası uyuyabildin yerin rahattı herhalde :D

alize

Kayıtlı Üye
Yoğun bir enerji beklemiştim ama hisler çok hafifti. İlk başlarda uzun süre birşey hissetmedim sonra ellerimde iğne batması gibi bir his oldu sırtımda iğnelenmeler oldu. 45 dakika sonra sol bacağımda zonklamaya benzer enerji ile birlikte her iki bacağımda enerjiyi hissettim. 1 saat sonunda kalktığımda bacaklarımdaki bu enerji hissi devam ediyordu. Acaba yarım mı bırakmış oldum ?

Çalışma huzurlu ve güzeldi...

origanum

Yönetici
Yoğun bir enerji beklemiştim ama hisler çok hafifti. İlk başlarda uzun süre birşey hissetmedim sonra ellerimde iğne batması gibi bir his oldu sırtımda iğnelenmeler oldu. 45 dakika sonra sol bacağımda zonklamaya benzer enerji ile birlikte her iki bacağımda enerjiyi hissettim. 1 saat sonunda kalktığımda bacaklarımdaki bu enerji hissi devam ediyordu. Acaba yarım mı bırakmış oldum ?

Çalışma huzurlu ve güzeldi...

Size enerji aktarımı yarım kalmadı, ulaştı. Ama içinizden gelmediği halde kalktı iseniz daha fazla deneyim yaşayabilecekken bu hisleri yarım bırakmış olursunuz. İçinizden kalkmak geldi de kalktı iseniz yaşayacağınız daha fazla deneyim kalmamıştır demektir. Çalışma bittikten sonra da vücudun enerjiye uyum süreci devam edeceğinden yaşadığınız deneyimlerin etkisi de bir süre devam edecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...